İstanbul Silivri Semtinde Hizmet vermekte olan Silivri Veteriner Kliniğimiz; Dahiliye, Cerrahi, Doğum, Hematoloji, Dermatoloji, KBB, Nöroloji, Göz, Biyokimya, Fizik tedavi, PRP, Kök hücre, Homeoterapi, Akupunktur, Fitoterapi vb çalışma konularında geniş bir hizmet alanına sahiptir. Silivri Veteriner Kliniğinden hizmet alabilmek için aşşağıdaki Randevu al butonunu kullanarak Randevu talebinizi oluşturabilirsiniz. RandevualOrg’u ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : Yeni mah deha sok no 14, 34570 Silivri/İstanbul

Telefon : 0212 727 47 51

Hizmet Saatleri : 09.00 – 19.00

Silivri Veteriner Kliniği Yol Haritası

Silivri Veteriner Kliniği

Yorumlar – Şikayetler

Cengiz Bal – 2 ay Önce

Hayvanlara bu klinik kadar sevecen, şefkatli, ilgili davranan; çözüme ulaşmak için istekli olan klinik görmedim desem abartı olmaz. Kedimiz Sultan’a kendi kedileri gibi davranan; korkak kızımız Lusi’nin çıkardığı onca zorluğa rağmen ellerinden geleni yapan Uğur Beye, Mine Hanima (özellikle hayvanlara olan sevgisinden ve sevkatinden dolayi) , Derya Hanıma, Havva Hanıma ve isimlerini hatırlayamadığımız diğer tüm ekibe ilgileri ( ozellikle sokak kedileri ve köpeklerine gösterdikleri özel ilgi) icin çok teşekkür ederiz.

Side Aydındoğmuş – 1 ay Önce

Merhabalar Oncelikle can dostlarimizi sahiplenenler bilir.bu dostlar hastalandiginda cok daha farkli davranirlar.yemeden icmeden kesilir dis dunyayla irtibati kaybederler.ilk defa bu durumu yasadim ve ne yapacagimi sasirip veteriner veteriner gezdim.tesadufen 3. gittigim yer Silivri Veteriner Kliniği ydi.Sizlere şunu söylemeliyim ki durumu cok ağır olan yavrum (Marmelat) 5 günde dogru teshis,tetkik tedavi ve takiple hayatina kaldigi yerden devam etti.bunlar bir klinik icin cok onemli durumlardir.hizmet yuksek kalite ve para durumunuz olmasa bile cozum ureten bir klinik.buradan kendilerine sukranlarimi sunuyorum.Doktor bey ve ekibine cok tesekkur ediyorum cunku her biri ayri bir emek sarfetti.

Sena H. – 1 ay Önce

Kısırlaştırmak için götürdüğümüz erkek kedimizin ölümüne sebep olan yer. Yoğun anesteziden dolayı kalbi durduğu halde kısırlaştırıp sonra “yoğun bakıma aldık” diye saatler sonra bizi arayan fakat kendilerinin yoğun bakım üniteleri olmayan veteriner kliniği. Kesinlikle gitmeyin.

işletme sahibinin yanıtı : Sena hanım, sizin hastayı gelip görmediğiniz ne kadar belli. Sizi hiç görmedik. Verdiğiniz bilgiler yanlış. 2 kedinizi kısırlaştırdık. Kliniğimizde her gün 4-5 arası ameliyat planlıyoruz ve yapıyoruz. Kan tahlillerini de yaptık. Anestezi protokollerini uyguladık. Aynı anesteziyi aldılar, biri hemen uyandı, monitörlerle takibe aldık. Birininse operasyon sonrası kalbi durdu. Anestezik ilaçlara karşı reaksiyon geçirdiğini düşünüyoruz. Entübe ettik. Tekrar hayata döndürüp 24 saat yaşatabildik. Bütün klinik seferber oldu, Bütün hastalarımızı bıraktık onu yaşatabilmek için. Hiçbirimiz böyle olsun istemezdik. Anında size haber verdik. Geldiler. Yoğun bakım kabinimiz var. Yoğun bakıma aldık. Her türlü ekipmanımızda var ama bazen elimizden hiçbir şey gelmiyor. Ailenize her türlü bilgiyi verdik ama 10binde bir olan bir durumla karşı karşıya kaldık. Çok üzgünüz gerçekten.. Başınız sağolsun.

Ayten Eran – 4 ay Önce

Sokakta buldugum hasta yavru bir kediyi tesadüfen götürdüm Veteriner Mine Hanım ve teknisyen arkadaşlar çok ilgili ve sevgi dolu bir yaklaşımla tedaviyi yaptılar. Bazı uygulamaları da hediye ettiler. Tedavi ve sonrasında yapılması gerekenler hakkında detaylı bilgi verdiler Cok memnun kaldım tavsiye ederim .

By farude

Bir yanıt yazın