İzmir Konak ilçesinde Hizmet Vermekte Olan Su Hastanesi Tüp Bebek Merkezi Özel Bir Hastane Olup Belirli Sigorta Kurumları ile Çalışmaktadır.Lütfen Su Hastanesi Tüp Bebek Merkezi Hakkında Görüşlerinizi Aşşağıda Bulunan Yorumlar Kısmında Bizlere Bildirirseniz Seviniriz.Su Hastanesi Tüp Bebek Merkezi Doktorları,Su Hastanesi Tüp Bebek Fiyatları,Su Hastanesi Tüp Bebek Merkezi Muayene Ücreti,Su Hastanesi Tüp Bebek Merkezi Tahlil Sonuçları,Su Hastanesi Tüp Bebek Merkezi Doğum Doktorları,Su Hastanesi Tüp Bebek Merkezi iş ilanları,Su Hastanesi Tüp Bebek Merkezi Nerede,Su Hastanesi Tüp Bebek Merkezi Nasıl Gidilir,Su Hastanesi Tüp Bebek Merkezi Telefon Numarası,Su Hastanesi Tüp Bebek Merkezi Adresi,Su Hastanesi Tüp Bebek Merkezi Yorumları,Su Hastanesi Tüp Bebek Merkezi Şikayetleri

Adres: 1397 Sokak No:1 Kahramanlar – İzmir – Türkiye

Email: [email protected]

Telefon: 90-232-488-2488

Su Hastanesi Tüp Bebek Merkezi Yol Tarifi

Su Hastanesi Tüp Bebek Merkezi Hakkında Yapılan Yorumlar

Bayram Demir – 5 ay önce
Aslında hastaneyi ayrı doktorları ayrı değerlendirmek lazım. Hastane temiz ama uyuşuk kayıt net 1 saat sürüyor tabii sosyal mesafeden bihaber şekilde kayıtta numaratör var ama kayıt görevlileri bile kullanmıyor yani gitmeyin derim ama gidecekseniz de ona göre gidin. Bugün üç kişilik check-up randevumuz için gittik tek günde 16 kişiye check-up randevusu vermişler tahliller bir şekilde bitti ama doktor muayeneleri normal poliklinik birer doktor zaten onlara bir de biz check-up hastaları eklenince yığılmayı siz düşünün. Göğüs doktoru Mehmet Reşit Polat, Üroloji doktoru Murat Bilgin ve Kadın Doğum doktoru Emrah Beyan alanlarında uzman ilgili güler yüzlü ve kesinlikle çalıştıkları hastanenin çok üstünde doktorlar. Fakat Kardiyolog Samet Uyar derlerse eğer bir baytara gidin daha iyi bakılırsınız. 3 dakikada eko çekip rapor isteyince şimdiye kadar kimseye vermedik dedi ısrar edince kendi ismiyle değil tanımsız doktor olarak eko raporu yazdı yüzümüze bile bakmadı hatta fazla bile ilgilendim siz kardiyoloji randevusu almadınız check-up bi durum var mı diye bakar diyip resmen odasından kovaladı ilgi bekleyince kapıdaki sırasından şikayet etti.

Bi de dikkat edin check-up 3 doktor için kardiyoloji ve Kadın Doğum yada Üroloji fix, fakat üçüncü doktor ya Göğüs olacak ya dahiliye yani ya ciğer filmini dahiliyeye inceleteceksiniz ya da şeker kolesterol tahlillerini Göğüs uzmanına. Allah razı olsun Dahiliye doktoru Bahattin Ertek’ten ki check-up işleminiz bitti denip kaydimiz kapatıldığı halde kendi insiyatifiyle hem sonuçlarımızı inceledi hem de bizi muayene etti. Bugün maalesef kötü yönetilen organize olamayan bir hastanede (Samet Uyar’ın tenzi ediyorum) mükemmel doktorlarla tanıştım.

Halit Onder – 5 ay önce
2015 yılından itibaren bu hastaneye gidiyorum
Onkoloji uzmanı Aykut Cemil Aykın doktorum çok dürüst,iyi kalpli bir hekim kendisini daha önce geldiği hastaneden tanıyorum o nereye biz oraya Rabb’im ondan razı olsun

Filiz Ersoy – 3 ay önce
Su hastanesi asla gidilecek bir özel hastane değil beceriksizce yönetilen bir yer.pandemiden bir haber veznede uzun bir sıra işlem için saatlerce bekliyorsunuz bir daha asla gitmem çok çok kötü.

Yusuf Yıldız – 5 ay önce
İş görüşmesi için gidecekseniz boşuna vaktinizi harcamayın. Saçma sapan bir işletme. Telefonda söylendiği pozisyon için değil ellerinde olan açık pozisyonlar için size işe sokmaya çalışıyorlar. Yol parası vermeyen ve kabiliyetsiz ve kalifiye olmayan insanlar tarafından yargılanmak isterseniz gidebilirsiniz.
İĞRENÇ!

Abdullah Ozturk – 5 ay önce
03.09.2021 tarihinde babam Turhan ERYILMAZ ı saat 13.00 de yatırdık ve hasta saat 21.00 beni arıyor açım oğlum bana yemek vermediler diyor yazıklar olsun babamı o saate kadar aç bırakmışlar hakkımı helal etmiyorum kanunen tüm haklarımı kullanacagım.

Adem Toprak – 7 ay önce
Merhaba eşim 5 aylık hamile bizim gittigimiz hastanede cihaz agrizali olduğu için 15 gün önce su hastenesini ariyarak detaylı ultrason için randevu aldım farklı bir hastahane ye gittimigimiz özellikle belirttim randevu alırken sorun olmiycagini belirtiler dün hastaneye gittiğimizde öyle kabul edemediklerini söylediler o hastanede deki kadın Dr talep etmedigin için cektiremiyormusuz sırf bizden fazla para almak için bize oradaki Dr dan kayıt açtılar 165 TL alındı ultrasyon içinde 300 TL böyle bir mantık yok yazikalr olsun kimse gitmesin bu hastahane ye insanları kandırıyorlar

By farude