İstanbul Sultanbeyli İlçesinde Hizmet yapan Ersoy Hastanesi Randevu Alma Sistemi Hastanenin Çalışmış Olduğu Kurumlar Doktorları Ücretleri Yol Haritası Ve Telefon Numarası Gibi Bir Çok Bilgi Sizler için Yazımızın Devamında Bir Araya Toplanmıştır.

Lütfen Bu Sizlere Vermiş Olduğumuz Bilgileri Teyit Etmeden Hareket Etmemenizi Tavsiye Ederiz.Şimdiden Acil Şifalar Dileriz…

Adres: Mehmet Akif, Fatih Blv. No:175, 34920 Sultanbeyli/İstanbul

Saatler: 24 saat açık

Telefon: 0850 811 8600

SULTANBEYLİ ERSOY HASTANESİ YOL HARİTASI

SULTANBEYLİ ERSOY HASTANESİ TANITIM FİLMİ

SULTANBEYLİ ERSOY HASTANESİ TIBBİ BİRİMLER VE DOKTORLARI

SULTANBEYLİ ERSOY HASTANESİ HAKKINDA

Ersoy Sıhhat Grubu, ‘Sıhhatta Nitelik’ prensibini ilke edinerek, 1989 senesinde İstanbul Sultanbeyli’de poliklinik olarak kurulmuş ve ilk hastasını kabul etmiştir. Bölgesinde, hastaların yoğun olarak seçim ettiği sıhhat müesseseyi olmayı muvaffak olup gelişerek; 1997 senesinde Sultanbeyli Ersoy Sağlık Kurumu olarak hasta kabulüne devam etmiştir.

2005 senesinde Maltepe’de Denge Zayıflama Merkezi olarak ikinci merkezimiz kurulmuş, konsepti ve hitap ettiği kitle olarak ülkemizde.Lüzumlar yönünde süratle gelişerek, evvel Denge Tıp Merkezi sonrasında ise 2012 senesinde Maltepe Ersoy Sağlık Kurumu olarak hastalarına hizmet vermeye devam etmiştir.

Sağlık grubumuzun üçüncü ve en büyük sağlık kurumu olan, Kurtköy Ersoy Sağlık Kurumu; çağdaş mimarisi, uzman doktor kadrosu, sıhhatte hasta odaklı nitelik kavrayışı, çağdaş tıbbi aygıt ve ekipmanları ile Kurtköy Ersoy Sağlık Kurumu Mayıs 2013’te hasta kabulüne başlamıştır.

SULTANBEYLİ ERSOY HASTANESİ HAKKINDA YORUMLAR

Beyza Özdemir – 6 gün önce

1 yıldız bile çok 1 yıl gittim sürekli personel değişiyor. Yok yönetim değişmiş kurallarda değişmiş sizi mağdur etmeye bayılıyorlar. Kaç kere gidip saatlerce beklediğimi hatırlamoyorum. Sadece cihazdan memnun kaldım onu da başka bir yere giderim orda da bulurum.

İşletme sahibinin yanıtı 13 saat önce

Merhaba Beyza Hanım, bu konuda sizleri dinlemek ve yardımcı olmak isteriz. İletişim bilgilerinizi Maltepe Ersoy Hastanesi Hasta Hakları Sorumlusuna ait [email protected] e-posta adresine gönderebilir misiniz?

Orhan Birliker – bir hafta önce

Sultanbeyli şubesi K.B.B. doktoru Op.Dr. Ömer Taşdemir hocamız çok ilgili ve işini layıkıyla yapan bir hekim. Hastasına değer veren, güler yüzlü, beyefendi olması Ersoy Hastenesi için bulunmaz bir değer. Burada kendisine teşekkür eder başarılarının devamını dilerim. Dahiliye hekimi Nedim beyin de hakkını yememek lazım. Sağolsunlar ..

By farude

Bir yanıt yazın