İzmir narlıdere ilçesinde Hizmet eden Diş Polikliniği Olan Sun Diş Polikliniği Hakkında Bazı Bilgileri Sizler için Yazımızın Devamında Sizlere Paylaşacağız.Sun Diş Polikliniği Nerede,Sun Diş Polikliniği Nasıl Gidilir,Sun Diş Polikliniği Muayene Ücreti,Sun Diş Polikliniği Doktorları,Sun Diş Polikliniği Telefon Numarası,Sun Diş Polikliniği Adresi,Sun Diş Polikliniği iletişim Bilgileri,Sun Diş Polikliniği Yorumlar,Sun Diş Polikliniği Şikayetler,Sun Diş Polikliniği Hakında Detaylı Bir Çok Bilgileri Sizlere Paylaşmaktayız.Lütfen Sun Diş Polikliniği Hakkında Görüşlerinizi Aşşağıda Bulunan Yorumlar Kısmında Bizlere Bildirirseniz Seviniriz.

Adres: Tırazlı, Kaplıca Tedavi Mrk., 35320 Narlıdere/İzmir

Saatler: Kapanmak üzere ⋅ 19:00 ⋅ Açılış zamanı: Sal 09:00

Telefon: (0232) 279 10 67

Sun Diş Polikliniği Yol Tarifi

Sun Diş Polikliniği Fotoğrafları

Sun Diş Polikliniği Hakkında Yapılan yorumlar

Gokce Uyanık – 7 ay önce
Okuldan yeni mezun doktorların dolgumu yapması ve tam kapatmaması sebebiyle dişimin kanala gitmesine sebep olan poliklinik.. Tavsiye etmiyorum.

Attila Zaugg – 11 ay önce
Temiz, hijyenik, Güler yüzlü ve profesyonel çalışanlar sonuç olarak mutlu hastalar ve parlayan gülüşler😃

Esra Bacanak – bir yıl önce
Yaklaşık 2.5 yıldır kızımın diş tedavisi için ayda 1 kez mutlaka kliniğe gidiyoruz. Yetenekli doktorlarımız ve asistanlarına ilgi ve güler yüz için teşekkür ederiz. Randevu konusunda her seferinde bize uygun saat için yardımcı olmaya çalışan Tuçe Hanıma da ayrıca teşekkür ederim. Onlar iyi ki varlar…

sibel paker – 2 yıl önce
Telefonda cuma gününe yer olmadığını duyamadım,sadece bir kere tekrar ettiğim halde haaannfeeenndiiii cumaya yer yok şeklinde kaba bir tavırla karşılaştım.Sabrı olmayan birinin telefonlara bakmaması gerekir.

Mut Gün – 3 yıl önce
İşinin ehli ve hekimliği severek yapan, sempatik, dürüst bir diş hekimi ve aynı kalitede asistanlarıyla benzerini zor bulacağınız bir klinik.
Hijyene önem veriliyor, randevulara uyuluyor,
Tedavi hakkında yeterli bilgi veriliyor.

ZEKİ BEKMEZ – 3 yıl önce
Mukemmel saglik merkezi.Hijyen ortam.Guleryuzlu personel.Deneyimli dis hekimi ve yardimci personeli.Diş saglik sorunlarinizda rahatlikla ve guvenle gidebileceginiz polikilinik.

By farude

Bir yanıt yazın