Onların mutluluğu ve sağlığı için varız. Sweet Pets Veteriner Kliniği Küçükçekmece civar halkının sahip edinmiş olduğu minik patili canlar için sağlık hizmeti veren bir kurumdur. Bu Veterinerlik İstanbul’un Avrupa yakasında hizmet vermekte olan bir sağlık kliniğidir. Bu Veterinerlik kliniğinden eğer sizde hizmet aldıysanız yorum yaz kısmında yorumlarınızı ve şikayetlerinizi belirterek bu kliniğin gelişimi için sizde katkıda bulunabilirsiniz.Sweet Pets Veteriner Kliniği Randevu almak için öncelikle aşşağıdaki Randevu al butonunu tıklayarak sizlerde Randevunuzu oluşturabilirsiniz. Eğer sistem sizi anasayfaya atıyorsa aşşağıdaki belirtmiş olduğumuz Telefon numarası ile iletişime geçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg’u ziyarette bulunduğunuz için Teşekkür eder Sevimli minik patili canlarımız içinde SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : Halkalı Merkez mah. Bilim sk. B Blok 6I 9, Cadde24 Rezidans, 34000 Küçükçekmece/İstanbul

Telefon : 05422689360

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir.

E-posta : [email protected]

Sweet Pets Veteriner Kliniği Yol TARİFİ

Sweet Pets Veteriner Kliniği

Yorumları – Şikayetleri

Canan Toran – 2 ay Önce

Bu gün oğlum odinin diş temizligini yaptı inanılmaz memnun kaldık, çunki oglum huysuzdur bayaa caner beyi hırpaladık 🙈 sağ olsun sabırla tedavi etti teşekkur ederiz 🙏

Nazan Aban – 7 ay Önce

kuşumuz 16 adet yumurta yapinca uçamaz ve ötmez olmuştu götürdük takip ettiler sonra aldık ilaclarını verdik ilgililer

Yağmur Cengiz – 10 ay Önce

Kesinlikle veterinerlik bilgisi sıfır olan bir yer, emanet ettiğimiz kedimizi neredeyse öldürüyordu. Narkoz vermek için kan tahlili yapılması gereken küçük kedimize narkoz vererek kan aldı ve pelte gibi olmuş yavruyu eve yolladı. Yani hangi akı sahibi bunu yapar, narkoza uygun mu diye tahlil yapılması gereken hastaya tahlil yapmak için narkoz verdi. Ellerimizde ölüyordu yavrucak. Ağzını kontrol etse diş eti iltihabı olduğunu görebilirdi ama bakmadı. Gitmeyin kesinlikle, dostunuzu kaybetmek istemiyorsanız. Kedimizi sağolsun başka bir veteriner kurtardı hala günde 3 tane iğne alıyor. Berbat, berbat, berbat bir yer.

Büşra Bildik – 11 ay Önce

Caner bey ve eşi bir evcil hayvan sahibinin isteyebileceği en nazik ve en ilgili veteriner kliniğini işletiyorlar. Kedimizin son anına kadar yanındaydı ve onlarla geç tanıştığım için çok üzgünüm. Şuan baska bir ilde yaşıyorum ve bir köpek sahiplendim.Halen en ufak problemde onları rahatsız ederim. Evcil hayvan sahiplendiyseniz Istanbul’un hangi ilçesinde olursanız olun mutlaka onları ziyaret edin.Ticarethane zihniyeti ile değil,sevgiyle çalıştıklarını göreceksiniz.

Nazlı Güler – 9 ay Önce

BU YORUMLARA ALDANIP HAYVANLARINIZI BUNLARA EMANET ETMEYİN. YAVRU KEDİME UFACIK BİR KAN ALMAK İÇİN NARKOZ VERDİLER. AZ KALSIN ÖLÜYORDU. BAŞKA BİR VETERİNER HAYATINI KURTARDI. HER YERE ŞİKAYETTE BULUNUCAZ KONUYLA İLGİLİ. UZAK DURUN BU TİCARETHANEDEN.

Cihad Doğan – 2 yıl Önce

Evcil hayvanınızı gönül rahatlığı ile emanet edebilirsiniz. Hekim Caner bey ve eşi yardımsever ve güler yüzlü insanlar. Fiyatları da uçuk veterinerler ile kıyaslanamayacak kadar düşük. Oğlumuz Caner beyi sevmese de biz kendilerini çok seviyoruz 😁

By farude

Bir yanıt yazın