Taksim Veteriner Kliniği İstanbul’un Avrupa Yakasında Kalan Beyoğlu Semtinde minik patili dostlarımıza hizmet vermekte olan bir veteriner kliniğidir bu klinikten sizlerde hizmet almak istiyorsanız ailenizdeki minik dostlarımız için öncelikle bu klinikten randevu oluşturmanızda fayda vardır. Taksim Veteriner Kliniğinden hizmet aldıysanız almış olduğunuz hizmeti Yorum Yaz Kısmından açıklamanızı yaparak belirtip sizler gibi gidecek olan Ziyaretçilerimiz içinde bir katkıda bulunmuş olabilirsiniz. Randevu almak için makalenin sonunda belirtmiş olduğumuz Randevu Al Butonuna tıklayarak Veterinerliğin Randevu bölümüne ziyaret ederek randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg Olarak Sunucumuzu ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder Minik Dostlarımız içinde Sağlıklı Günler Dileriz..

Adres : Sıraselviler Cd. No:34 Giriş Kat, 34433 Beyoğlu

Telefon : 02122441691

Hizmet Saatleri : 09.00 – 20.00

Taksim Veteriner Kliniği YOL HARİTASI

Taksim Veteriner Kliniği

Yorumları – Şikayetleri

Selen Çetin – 1 ay Önce

Yağmur Hanım da İbrahim Bey de alanlarında uzman, tecrübeli, araştırmacı ve son derece ilgili hekimler. Köpeğim Biber’i kendi çocuklarıymış gibi son derece özenli bir şekilde tedavi ettiler ve onunla ilgilendiler, tedavi süresince gece gündüz iletişimde kaldık. Destekleri için çok çok teşekkür ederim. Yavrularınızı güvenle emanet edebilirsiniz.

işletme sahibinin yanıtı : Yorumunuz için çook tesekkür ederiz Selen hanım, sevgilerimizle…

Mustafa Barel – 1 yıl Önce

Müşteriye hic saygı yok ve hayvanıma hic iyi davranmadı burayı hic begenmedim. Sadece sac sakal yapmakla hayvan bakamazsın.

işletme sahibinin yanıtı : Kliniğimizde adınıza ait kayıt yoktur . Kliniğimizin bulunduğu binadaki derneğin önünde nöbet tutan polislerden birisiniz ve bize hiç hasta getirmediniz. Yorumunuz anlaşılır gibi değil, keşke kendi görevinizi yapsanız…

Gözde Tunaboylu – 2 yıl Önce

Sahipli sahipsiz farketmeden tüm hayvanlara canla başla yardim edip iyi etmek için önce sevgileri daha sonra da tecrübeleri ile hizmet eden iki güzel insana ait bir yer burası.. Ibrahim bey ve eşi Yağmur hanım yardımsever sabırlı ve bi okadar da ilgili birer veteriner. Mesleklerine olan saygılarını sevgileri ile birleştirip tamamen hayvanlar için emek veren insanlar. Gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. Aldığımız hizmetten öyle memnun kaldık ki herkese tavsiye ediyoruz. Bizim kedimizi iyileştirdiniz size ne kadar teşekkür etsek az.

By farude