Vet Center Veteriner Kliniği İstanbul’un Avrupa Yakasında Kalan Beyoğlu Semtinde minik patili dostlarımıza hizmet vermekte olan bir veteriner kliniğidir bu klinikten sizlerde hizmet almak istiyorsanız ailenizdeki minik dostlarımız için öncelikle bu klinikten randevu oluşturmanızda fayda vardır. Vet Center Veteriner Kliniğinden hizmet aldıysanız almış olduğunuz hizmeti Yorum Yaz Kısmından açıklamanızı yaparak belirtip sizler gibi gidecek olan Ziyaretçilerimiz içinde bir katkıda bulunmuş olabilirsiniz. Randevu almak için makalenin sonunda belirtmiş olduğumuz Randevu Al Butonuna tıklayarak Veterinerliğin Randevu bölümüne ziyaret ederek randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg Olarak Sunucumuzu ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder Minik Dostlarımız içinde Sağlıklı Günler Dileriz..

Adres : Cihangir, Cihangir Sıraselviler Cad, Bakraç Sk. No:24/A, 34433 Beyoğlu/İstanbul

Telefon : 02122447297

Hizmet Saatleri : 09.00 – 20.00

Vet Center Veteriner Kliniği YOL HARİTASI

Vet Center Veteriner Kliniği

Yorumları – Şikayetleri

Neslihan Candaş – 7 ay Önce

Kedilerimizin bebekliklerinde ve gençlik zamanlarında çok destek oldular. Taşındığımız için, artık goturemiyoruz. Kendilerine güleryüzlü ve titiz çalışmalarından ötürü teşekkür ederiz.

Can Elmas – 9 ay Önce

Çocuklarımız canlarımız, onların da canları. Geldiğinizde mutlaka hissedeceksiniz canlar emin ellerde. Sarper Bey, hekimliğin hakkını sonuna kadar veriyor. Yaşam hakkına verdikleri sonsuz değeri siz de görün, hissedin.. Biz her geldiğimizde samimiyeti, içtenliği hissedip Vet Center’dan çok mutlu ayrılıyoruz, iyi ki varlar 🙏🏼 Yolları hep açık olsun, canlara hep can katsınlar.Şimşek ve Leon’da sizi çok seviyor..

Uğur Gürbüzoğlu – 8 ay Önce

M U H T E Ş E M … Har zaman üst düzey bir ilgi. Profesyonel hizmet ve gönül rahatlığı ile emanet edebilirsiniz küçük dostlarınızı. İki köpeğim de ciddi rahatsııklıklardan sayelerinde iyileşti. 👍👍👍

Neşe Onal – 2 yıl Önce

Tek yıldız bile fazla da mecbur yorum yapmak için. Kusma ve solunum yolu problemi nedeni ile 8 aylık kedimi neredeyse öldürüyorlardı, ismi ile dalga gecmekten tutun, bir soru soruldugunda kendi aralarında bıyık altı gülüşlerini cehaletlerine verip eve yakın olduğu için kedim üşümesin diye tedaviye devam ederken, Astım belirtisi nedeni ile ilk günden itibaren akciğer lerinin incelenmesi için ne gerekiyorsa yapılmasını istediğim halde, yapılmadı ihtisasım olmayan bir konuda bilmişlik taslamamak için söyledikleri sekilde verdikleri ilaçlar ile tedaviye devam ederken oğlum daha da kötüleşti kusma şikayeti durmuştu fakat solunum problemi çok ilerlemişti. Verdikleri ilaçların yeterli olmadıgını kedimin kötü oldugunu ve başka ne yapılabilir diye kendileri ile görüştüğümde ihtisasları konusunda da ne kadar bilgisiz olduklarına tanık olduğum için tesekkür edip cıktım. Eve vardıgımda oglum astım krizi geçiriyordu ve başka bir veterinere acil müdahale için götürüp, vet center denen yeri kullanılan ilaçların bilgisini almak ve ona göre acil müdahalesi için aradıgımda kullanılan ilaçların ismi tüm ısrarıma ragmen, durumun aciliyetini belirtmeme ragmen uygulama yapan görevli tarafından verilmedi. Ilk cümlesi başka bir veterinere gidecekseniz dr un dr a ulaşması gerek ve kendi doktorlarının o an muayenede oldugunu söyledikten sonra dinlenmedim bile. “Acil” Acil” başka bir yere hasta kaybetmektense, ölmesini tercih ettiler. Klinik sorumlusu veterinere yaşadığım acil durumu belirtmek için gönderdiğim whatsapp mesajımda “kullanılan iğne isimleri nelerdir ” sorumda hızlı yazdıgım ve oğlum astım krizi gecirirken fark edemediğim –ğ’nin yanındaki harf ile değişiklik göstermesi sonucu, cümle anlam bütünlüğüne bakılmaksızın hakaret etmek ile suclandım ve telefonumu engelleyip bilgi almam acil durumda engellendi. Oğlum bu yerde kaybettiği bir hafta sonucu başka bir yerde yatarak tedavi olmak zorunda.

Serhat Duman – 1 yıl Önce

Öncelikle ben hayatım da bu kadar kötü bir yer görmedim! Yaşadığım olayın şokundan daha çıkamadım, bu gün yaşadığım olay Şöyle gerçekleşti benin 1 yaşında canım tarçınım götürdün iç ve dış parazit için tırnaklarını da kesmesini rica ettim tabi kedim tırnaklarını keserken kendini savunmaya alıyor normal olarak bu kendini doktor sanan şahıs sinirlenip kedinin boğazını sıkıp üstüne yetmeyip vurup masaya benim olmama rağmen gerçekten bravo bende ne yapıyorsunuz öldürüceksiniz canını yakıyorsunuz dedim oda benim canımı yakıyor diye cevap veriyor ukala bir şekilde ben bu hayvan kendini tabiki savunacak söylüyorum bende insanım diyip kedimi yuvasına sert şekilde atıp beni gönderiyorlar yani kovdular!!! Sakın ama sakın gitmeyin kesinlikle yer yüzünde en son gidilecek yer. Sevgi 0 saygı 0 hiç bir işe yaramayan para için açılmış olan bir işletmedir.

By farude