TOBB ETÜ Hastanesi Randevu alma

Byfarude

Kas 8, 2021 #ankara tobb etü hastanesi, #ankara tobb etü hastanesi doktorları, #tobb etü hastanesi ablasyon ücreti, #tobb etü hastanesi açılımı, #tobb etü hastanesi adres, #tobb etü hastanesi alerji testi, #tobb etü hastanesi ameliyat ücretleri, #tobb etü hastanesi ankara, #tobb etü hastanesi ankara randevu, #tobb etü hastanesi anlaşmalı kurumlar, #tobb etü hastanesi başhekimi, #tobb etü hastanesi basri amasyalı, #tobb etü hastanesi başvuru formu, #tobb etü hastanesi berrin, #tobb etü hastanesi beslenme ve diyetetik, #tobb etü hastanesi beyin cerrahi doktorları, #tobb etü hastanesi bölümler, #tobb etü hastanesi büyüyor, #tobb etü hastanesi çalışanları, #tobb etü hastanesi çalışma saatleri, #tobb etü hastanesi can koç, #tobb etü hastanesi çankaya, #tobb etü hastanesi check up, #tobb etü hastanesi cildiye, #tobb etü hastanesi covid, #tobb etü hastanesi covid testi, #tobb etü hastanesi covid testi sonucu, #tobb etü hastanesi covid testi ücreti, #tobb etü hastanesi çukurambar, #tobb etü hastanesi dahiliye doktorları, #tobb etü hastanesi dermatoloji, #tobb etü hastanesi diş kliniği, #tobb etü hastanesi doğum, #tobb etü hastanesi doğum fotoğrafçısı, #tobb etü hastanesi doğum ücreti 2020, #tobb etü hastanesi doğum ücreti 2021, #tobb etü hastanesi doktor listesi, #tobb etü hastanesi doktorlar, #tobb etü hastanesi doktorları, #tobb etü hastanesi e sonuç, #tobb etü hastanesi ekşi, #tobb etü hastanesi emzirme eğitimi, #tobb etü hastanesi endokrin, #tobb etü hastanesi enfeksiyon, #tobb etü hastanesi estetik, #tobb etü hastanesi fiyat, #tobb etü hastanesi fiyat listesi, #tobb etü hastanesi fizyoterapistleri, #tobb etü hastanesi gastroenteroloji doktorları, #tobb etü hastanesi genel cerrahi, #tobb etü hastanesi genel cerrahi doktorları, #tobb etü hastanesi giriş, #tobb etü hastanesi göz doktorları, #tobb etü hastanesi halil kurt, #tobb etü hastanesi hekimleri, #tobb etü hastanesi hematoloji doktorları, #tobb etü hastanesi hemoroid, #tobb etü hastanesi hemşire alımı, #tobb etü hastanesi hemşire maaşları, #tobb etü hastanesi hemşireleri, #tobb etü hastanesi hüseyin bozbaş, #tobb etü hastanesi iletişim, #tobb etü hastanesi kalp ameliyat ücretleri, #tobb etü hastanesi lazer epilasyon fiyatları, #tobb etü hastanesi muayene ücretleri 2021, #tobb etü hastanesi nasıl gidilir, #tobb etü hastanesi nerede, #tobb etü hastanesi online randevu, #tobb etü hastanesi randevu, #tobb etü hastanesi randevu telefonu, #tobb etü hastanesi sünnet fiyatı, #tobb etü hastanesi telefon numarası

Ankara Yenimahalle ilçesinde Hizmet eden Sağlık Kurumu TOBB ETÜ Hastanesi Belirli Sigorta Şirketleri ile Çalışmaktadır.Bölgede Tam Teşekküllü Hizmet Etmekte Olan TOBB ETÜ Hastanesi ile ilgili Detaylı Bilgileri Yazımızın Devamında Görebilirsiniz.TOBB ETÜ Hastanesi Nerede,TOBB ETÜ Hastanesi Nasıl Gidilir,TOBB ETÜ Hastanesi Telefon Numarası,TOBB ETÜ Hastanesi iletişim,TOBB ETÜ Hastanesi Adresi,TOBB ETÜ Hastanesi Doktorları,TOBB ETÜ Hastanesi Muayene Ücreti,TOBB ETÜ Hastanesi Pcr Testi,TOBB ETÜ Hastanesi Kadın Doğum Fiyatları,TOBB ETÜ Hastanesi Cildiye Doktorları,TOBB ETÜ Hastanesi Anlaşmalı Kurumlar,TOBB ETÜ Hastanesi Tahlil Sonuçları,TOBB ETÜ Hastanesi Kadın Doğum Doktorları,TOBB ETÜ Hastanesi ile ilgili Daha Detaylı Bilgi Aşşağıda Sizlerle…

TOBB ETÜ Hastanesi, TOBB ETÜ Sağlık ve Eğitim Kurumları A.Ş.’ye ait olan ve Ankara ilinin Çankaya ilçesine bağlı Söğütözü semtinde bulunan özel hastane

Adres: Beştepe, Yaşam Cd. No:5, 06560 Yenimahalle/Ankara

Saatler: 24 saat açık

Telefon: (0312) 292 99 00

Faks: 0312 292 99 10

E-posta : [email protected]

TOBB ETÜ Hastanesi Yol Tarifi

TOBB ETÜ Hastanesi Yol Tarifi Doktorları

TOBB ETÜ Hastanesi Hakkında Yapılan Yorumlar

cenk AZAKLİ – 6 gün önce YENİ
Eşim 3 sene önce doğum yaptı. Anestezi uzmanı yüzünden ağrılar içinde kaldı.dogumdan 2 saat sonra serum belinden çıkmış eşim saatlerce ağrı çekti . Hemşire ilgilenmedi . Anestezi uzmanı Kontrole gelmedi. Hastanede ağrılar içinde kaldık. Çıkacağımız gün aklıma epidural mı çıktı diye geldi. Hemşireyi çağırdık . aaa belinizden çıkmış epidural dendi. Dalga geçer gibi. Zaten bağıra bağıra ölecek miyim diye ağlayan eşime mı kosayim. Hemşireyi cagirirsin 15 dk sonra gelir buna mı kizayim şaşırdım. Ama lohusa şerbeti var odada ikram. Çok muhimmis gibi. Gösteriş başka bir şey değil. 3 sene önce de şikayet ettik telefonla . Hastanede de ettik şikayet i. Kendi canımiz derdinden Google a yazamamisiz. Buraya yazıyoruz şimdi. Utanmadan halkla ilişkiler arayıp niye 3 sene sonra şikayet ettin diyor. 3 sene geçsin bı daha şikayet edecegim. Biz orda neden böyle acı çekiyor eşim diye debelendik belki kalp krizi geçiriyor diye korkudan.. bir tane uzman Dr yoktu o müthiş hastanenizde. Ölsek öldük olurdu. Yazık. Gitmeyin tercih etmeyin.

İşletme sahibinin yanıtı 2 gün önce
Sn.Cenk AZAKLI,
Eşinizin aynı konulu şikayetine istinaden yanıtımız aşağıdaki gibi olmuştur:

Sn.AZAKLI,
Kayıtlar kontrol edildiğinde hastanemizde 3 yıl önce 2018 yılında doğum yaptığınızı görmekteyiz, geri bildiriminize istinaden size telefonla geri dönüş yapılmıştır. Hastalarımızın geri bildirimleri bizim için çok değerlidir. Sorunlu bir durum yaşadıysanız bunun bize bildirilmesi kadar vaktinde bildirilmesi de sorunun hızlı çözümü için önem arz etmektedir.

Sağlıklı Günler Diler,
Saygılarımızı Sunarız..

Berire Paker – 6 gün önce YENİ
Yıllardır gittiğim bir hastane, temizliği, profesyonellikleri zaten şahane onu bir kenara bırakıyorum. Benim özel teşekkürüm Göğüs Hastalıkları’ndan Barış Poyraz bey ve bankodaki personele..Hekimliğin yüzde 50’si psikolojiktir. Hekiminize hemen ulaşabilmeniz, aradaki personelin seri bir şekilde bağlantıyı kurabilmesi ve BAŞTAN SAVILMADAN, telefon hemen kapatılsın da diğer hastama döneyim diye laflar ağzınıza takılmadan görüşmeyi sonlandırmak. İyi ki Ankara’da bu ekibe sahibiz. Teşekkür ederim.

İşletme sahibinin yanıtı 3 gün önce
Sn.Berire Paker,
Değerli görüşleriniz için çok teşekkür ederiz.
Sağlıklı Günler Diler
Saygılarımızı Sunarız…

ayşegül azaklı – 6 gün önce YENİ
İkinci doğumum buradaydı. Son derece kötü bir deneyimdi. Anestezi ayrı hemşire ayrı. Şimdi düşündukce sinirlerim bozuluyor. Tercih etmeyiniz
Not:zamanında bildirim yaptık. Google a şimdi yazdık. İşimiz gücümuz yok her …Devamı

İşletme sahibinin yanıtı 6 gün önce
Sn.Ayşegül AZAKLI,
Kayıtlar kontrol edildiğinde hastanemizde 3 yıl önce 2018 yılında doğum yaptığınızı görmekteyiz, geri bildiriminize istinaden size telefonla geri dönüş yapılmıştır. Hastalarımızın geri bildirimleri bizim için çok değerlidir. Sorunlu bir durum yaşadıysanız bunun bize bildirilmesi kadar vaktinde bildirilmesi de sorunun hızlı çözümü için önem arz etmektedir.

Sağlıklı Günler Diler,
Saygılarımızı Sunarız..

Serkan Balıkçı – 2 hafta önce YENİ
Bugün 6 yaşındaki oğlum okulda düşüp yüzünden yaralandı. Tobb acil servise gittik giriş danışmadaki arkadaşlardan başlayarak hemşirelere ve en çok da acil servis doktoruna sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. Hepsinden allah razı olsun. İnanılmaz ilgilendiler, bilgilendirdiler ve çok doğru yönlendirdiler. Sizler le gurur duydum. Sağ olun varolun teşekkürler.

İşletme sahibinin yanıtı 6 gün önce
Sn.Serkan BALIKÇI,
Değerli görüşleriniz için çok teşekkür ederiz.
Sağlıklı Günler Diler
Saygılarımızı Sunarız…

Mahmut Bedirhan Dogan – 3 ay önce
Hekimler oldukça ilgili ve yetkinler, son derece iyi bir yaklaşım sergilemekteler.

Fakat, hastane bazı politikaları ile kibarca hastaneye para ödemeye zorluyor.
Bir operasyon geçireceğim ve operasyon öncesi COVID testi yaptırmam gerektiğini belirttiler.
COVID testini mecburen TOBB’da yaptırmamız gerekiyormuş.
Bu mecburiyetin sebebini sorduğumda ise “Kendi hastanemizin kendi sonuçlarını almamız gerekiyor” gibi oldukça amatör cevaplarla karşılaştım.
Parasını verdim, kendi testimi yaptırdım.

Operasyon sonrasında eşim ve annem yanıma gelmek istediler, ziyaretçilerin yasak olduğunu ameliyata girmeden çok kısa süre önce söylediler.
Ziyaretçilerin de TOBB’da test yaptırması gerekiyormuş.

Asıl komik olan durum ise operasyondan 1 saat öncesinde eşim COVID testi yaptırdı ve yanıma geldi.
Testin yaklaşık 5 saat içerisinde sonuçlanması gerekirken, biz testi yaptırır yaptırmaz sonucun çıkmasını beklemeden eşim yanıma geldi.

Altını çizmek istediğim husus şu, testin sonucu önemli değil, test için parayı verelim, testi yaptıralım, sonuç çıkmasa da önemli değil.

Böyle bir yaklaşım sergileyen para tuzağı bir hastaneden bahsediyoruz.

Hekimleri son derece kaliteli, fakat hizmet ve politika noktasında son derece basit, komik ve kötü.

Dışarıda yapılan COVID testi ile TOBB’da yapılan test arasında nasıl bir fark var?
Ziyaretçilerin yasak olduğunu neden son anda söylüyorsunuz?
Ziyaretçi geldiğinde hemen test yapıp sonuçları çıkmadan ziyarete izin verilmesinin nasıl bir mantığı var?

İşletme sahibinin yanıtı 2 gün önce
Sn.Mahmut Bedirhan DOĞAN,
Öncelikle geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.
Hastaya ve refakatçisine operasyon öncesi yapılan PCR testi Pandemi sebebiyle Sağlık Bakanlığı talimatları doğrultusunda hastalarımızın güvenliği için önlem amaçlı yapılmaktadır. Yine Sağlık Bakanlığı talimatları çerçevesinde, herhangi bir semptomu olmayan hastaya Sağlık Bakanlığı’nın ücretsiz olarak çalıştığı testler çalışılamaz. PCR testimiz belirlenmiş yasal ücretler üzerinden yapılmaktadır. Operasyon öncesi hastalarımıza, tüm bilgiler eksiksiz olarak verilmektedir.

Sağlıklı Günler Diler,
Saygılarımızı Sunarız..

Ozan ÖZUĞUR – 2 ay önce
Sürekli kelime oyunlarının döndüğü akıl almaz bir ticarethane. Burada amaç para kazanmak anlıyorum, fakat bazı kurumlarda -mesela hastane gibi- pazarlama taktiklerinin daha az kullanılması gerektiğini düşünüyorum. Denet yok, kural yok, kanun yok. Meydan boş olunca en pis pazarlama stratejilerine maruz kalıyoruz. Hastane falan değil, etik anlayışı olmayan, pis pazarlama stratejisi olan bir işletme. (Bu yorumdaki tecrübe telefon ile bilgi alınmak istendiğinde edinilmiştir.) Daha “hastanenin” kapısından içeriye girmedim bile.

İşletme sahibinin yanıtı 2 gün önce
Sn.Ozan ÖZUĞUR,
Numaranız olmadığı için size telefonla geri dönüş yapılamamıştır. Görüşleriniz ile ilgili 0(312) 292 99 23 nolu telefondan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Sağlıklı Günler Diler,
Saygılarımızı Sunarız..

Seda ASLIM – 3 ay önce
Tobb ETÜ Hastanesinde 1 Temmuz 2021 gece 03:35 doğum yaptım, doktorum Hastaneden bağımsız çalışan Çok sevgili Cüneyt Genç. O gece nöbetçi olan Feyza hemşire işini çok çok severek yapan, çok ilgili doğumda motive edici harika bi insan, aslında işi gereği olması gerektiği gibiydi ancak bizler özel hastanede bile suratsız hemşireler gördüğümüz için Feyza hemşirenin bu ilgi alaka güleryüzlülüğü ve süreç boyunca yardımlarından dolayı çok teşekkür ederiz. Ayrıca ertesi gün yine gece nöbetindeki Melike hemşire de ilgili, yardımsever ve çok güleryüzlüydü. Bu hastaneye böyle güzel çalışanlar yakışır,.

İşletme sahibinin yanıtı 6 gün önce
Sn. Seda ASLIM,
Değerli görüşleriniz için çok teşekkür ederiz.
Sağlıklı Günler Diler
Saygılarımızı Sunarız…

tobb etü hastanesi i
tobb etü hastanesi randevu alma
özel tobb etü hastanesi iletişim
tobb etü hastanesi kardiyoloji doktorları
tobb etü hastanesi ortopedi doktorları
tobb etü hastanesi iş başvurusu
tobb etü hastanesi insan kaynakları
tobb etü hastanesi iş ilanları
tobb etü hastanesi istanbul
tobb etü hastanesi indirim
tobb etü hastanesi iç hastalıkları
tobb etü hastanesi işten çıkarma
tobb etü hastanesi jinekoloji
tobb etü hastanesi kadın doğum
tobb etü hastanesi kardiyoloji
tobb etü hastanesi kalp damar cerrahisi
tobb etü hastanesi kbb
tobb etü hastanesi kadın hastalıkları
tobb etü hastanesi korona testi fiyatı
tobb etü hastanesi kimin
tobb etü hastanesi lab sonuçları
tobb etü hastanesi levent
tobb etü hastanesi logo
tobb etü hastanesi yemek listesi
tobb etü hastanesi personel listesi
tobb etü hastanesi muayene ücretleri 2020
tobb etü hastanesi maaşları
tobb etü hastanesi mail
tobb etü hastanesi misafirhanesi
tobb etü hastanesi mr
tobb etü hastanesi müdürü
tobb etü mesa hastanesi
tobb etü hastanesi nefroloji
tobb etü hastanesi nöroloji doktorları
tobb etü hastanesi numan numanoğlu
tobb etü hastanesi ne zaman kuruldu
tobb etü hastanesi nasıl
tobb etü hastanesi ne zaman açıldı
tobb etü hastanesi ortopedi
tobb etü hastanesi onkoloji
tobb etü hastanesi odaları
tobb etü hastanesi otopark
tobb etü hastanesi online sonuç
tobb etü hastanesi özel mi
tobb etü hastanesi özel sigorta
tobb etü hastanesi öğrenci indirimi
tobb etü özel hastanesi
tobb etü hastanesi kardiyoloji randevu
özel tobb etü hastanesi doktorları
özel tobb etü hastanesi
tobb etü hastanesi pcr testi
tobb etü hastanesi pcr testi ücreti
tobb etü hastanesi psikiyatri bölümü
tobb etü hastanesi plastik cerrahi
tobb etü hastanesi personel alımı
tobb etü hastanesi pediatri doktorları
tobb etü hastanesi psikoloji
tobb etü hastanesi psikiyatri
tobb etü hastanesi romatoloji doktorları
tobb etü hastanesi radyoloji
tobb etü hastanesi sonuç
tobb etü hastanesi söğütözü
tobb etü hastanesi sgk
tobb etü hastanesi sahibi
tobb etü hastanesi staj
tobb etü hastanesi savaş çelebi
tobb etü hastanesi sünnet
tobb etü hastanesi şikayet
tobb etü hastanesi şahika baysun
tobb etü hastanesi telefon
tobb etü hastanesi tel
tobb etü hastanesi tesis kodu
tobb etü hastanesi tayfun aybek
tobb etü hastanesi tamamlayıcı sağlık sigortası
tobb etü hastanesi tahlil sonuçları
tobb etü hastanesi tüp bebek
tobb etü hastanesi tarihçe
tobb etu hastanesi uroloji
tobb etü hastanesi ücretleri
tobb etü hastanesi üroloji
tobb etü hastanesi ücretsiz izin
tobb etü üniversitesi hastanesi
tobb etü hastanesi varis tedavisi
tobb etü hastanesi vergi no
tobb etü hastanesi şikayetvar
tobb etü hastanesi sgk anlaşmasi var mı
tobb etü hastanesi yol tarifi
tobb etü hastanesi yorumlar
tobb etü hastanesi yavuz yörükoğlu
tobb etü hastanesi yönetim kurulu
tobb etü hastanesi yeni doğan ünitesi
tobb etü hastanesi yorum
tobb etü hastanesi zafer arslan
tobb etü hastanesi zeynep erdoğan
tobb etü hastanesi kalp doktorları
tobb hastanesi ankara
tobb etü hastanesi sonuçlar
tobb mesa hastanesi
tobb etü hastanesi doğum ücreti 2019
tobb hastanesi kadın doğum
ankara tobb hastanesi adresi

By farude

Bir yanıt yazın