Ankara Keçiören ilçesinde Hizmet eden Özel Göz Hastanesi Olan Troyagöz Tıp Merkezi Kendi Kulvarında Ve Bölgede En Çok Tercih Edilen Göz Hastanelerinden Biri Olarak Hizmet Etmektedir.Troyagöz Tıp Merkezi Özel Bir Kurum Olup Belirli Sigorta Kurumları ile Çalışmaktadır.Troyagöz Tıp Merkezi Nerede,Troyagöz Tıp Merkezi Nasıl Gidilir,Troyagöz Tıp Merkezi Telefon Numarası,Troyagöz Tıp Merkezi Adresi,Troyagöz Tıp Merkezi iletişim Bilgileri,Troyagöz Tıp Merkezi Tanıtım,Troyagöz Tıp Merkezi Doktorları,Troyagöz Tıp Merkezi Muayene Ücreti,Troyagöz Tıp Merkezi ile ilgili Daha Detaylı Bir Çok Bilgi Sizler için yazımızın Devamında Görebilmeniz Mümkündür.

Adres: Güçlükaya, Kızlarpınarı Caddesi, Ezine Sk. No : 1, 06300 Keçiören/Ankara

Çalışma Saatleri : 24 Saat

Telefon : 0850 840 0 312

Danışmanlık Tel : 444 0 312

Troyagöz Tıp Merkezi Yol Tarifi

Troyagöz Tıp Merkezi Doktorları

Troyagöz Tıp Merkezi Tanıtım

Troyagöz Tıp Merkezi Hakkında Yapılan Yorumlar

Sedanur Sucu – bir ay önce
1 yaşında oğlumu geçen cumartesi göz muayenesi in götürdüm.Saat dokuzdaki randevuya 18 geçe içeri aldılar 20 geçe damla damlattılar ve 40 geçe yeniden ölçüm verdik.saat on buçuk oldu hala içeri alınmadık.yanımda annemde vardı ve doktorun yanında çalışan bayana bebeğimizin uykusu geldiğini ne zaman bizi alacağını sordu gayet umursamaz bir tavırla sırayla alıyoruz diyerek dönüp arkasını gitti.biraz daha bekledikten sonra durumu koridordaki hemşireye söyledik hasta hizmetlerindeki bayana yönlendirdi.Aldığım karşılık şu siz bilmiyorsunuz sanırım devlette de bekleme süresi var medical parkada gidiyoruz orda da bekleme süresi var yaşlılar oluyor ki bizi bekletip içeri aldıkları kimse yaşlı değildi bu kadar beklediniz ilaç damlatılmış biraz daha bekleyin diye bir tavırla karşılaştım.Özel hastane bilmeyen biri değilim alaycı konuşmanız çok saçma savunduğunuz şey çok saçma randevu saatinden bile sonra muayeneye alıp üstüne ekstra bekletemezsiniz kimseyi hele ki 1 yaşıında bir bebek uykusu geldiği içşn koridorlarla bağırıp durdu sesini de illaki duydunuz 1.5 saatin sonunda muayene ücretimi alıp çıktık.boşuna zaman kaydı ilgi alaka sıfır.paranızla rezil olmak dedikleri durum tam olarak bu.

İşletme sahibinin yanıtı bir ay önce
Sedanur hanım merhaba, bebek ve çocuk hastalarda hastalıkların doğru tespiti ve doğru numara tayini yapabilmek için damlalı muayene şarttır. Damla damlatılır göz bebeğinin büyümesi beklenir bu süre ortalama 45 dakika ile 1 saat arası …Devamı

Bülent Dinç – bir hafta önce YENİ
Biz randevu saatimiz de gidip aynı dakika içeri alınıp muaynemizi olduk Dr Gökhan bey e de ayreten teşekkürlerimi sunarım çok güzel hizmet vermekteler.

İşletme sahibinin yanıtı 5 gün önce
Bülent bey merhaba hastalarımıza iyi hizmet vermek öncelikli amaçlarımız içerisinde. Olumlu mesajınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

Mustafa ÖZKAN – bir ay önce
Kızım göz muayenesi oldu iki hafta sonrasina kontrol randevusu verildi. Ama randevu zamani sinif covitli öğrenciler olduğu için karantinaya alindigindan dolayı kontrol icin daha sonra gelmemiz gerektigini soylediler fakat gittigimizde normal muayene ucreti talep ettiler. Doktor ilgilenmedi bence para goz bir hastane tedavi de işe yaramadı.

İşletme sahibinin yanıtı bir ay önce
Mustafa bey merhaba, iletişim bilgilerinizi [email protected] adresi üzerinden iletirseniz yaşamış olduğunuz yanlış anlaşılmayı düzeltmek isteriz.

Mücella Bayar – bir ay önce
Annemi kataraktindan dolayi muayeneye getirdim Dr seher hanıma teşekkür ederiz cok ilgili alakali ve bilgilendiriyci bi çok yere gittik gerek ücret gerek ameliyat fiyatlari olsun uçuk fiyatlar verdiler hastane olarak temiz gönül rahatlığı ile gidilebilecek bir yer üstelik tetkiklere ücret dahi cikmadi ilgileri için teşekkür ederiz

İşletme sahibinin yanıtı bir ay önce
Mücella hanım merhaba hastalarımıza iyi hizmet vermek öncelikli amaçlarımız içerisinde. Olumlu mesajınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

ihsan özgün – 2 ay önce
82 yaşındaki kayın valide mi götürdüm. Op.Dr. İhsan KANIK dan randevu verdiler gittik o nasıl bir karşılama bir dövmediği kaldı yani saygısızlık desen onda ukelalık onda hasta gelmesin de boş boş oturuyum yardımcısı bayanla laklak ediyim hesabında. Kayınvalidem sorununu anlatmak istiyor saygısızca tamam ben gördüm göreceğimi geçmiş olsun dedi dinlemedi bile. Yanlış yapıyorsun Dr yaşına hürmeten bir dinleseydin dedim aval aval yüzüme bakıyor. Çokmu aradınız bu Dr u yakışmamış böyle bir kurumsal hastaneye o şimdi dünyanın parasınıda alıyordur. Gidecek hastalara TAVSİYEM OPR.DR. İHSAN KANIK’fan randevu istemeyin. Sonuçta aşağılanmasınız 3 tane daha Dr var diğerlerini isteyin

Hilal Kurt – bir ay önce
Arkadaşımla keratokonus hastalığı nedeniyle Dr.İhsan Bey’e geldik. Arkadaşımın hastalığı konusunda detaylı bilgiler verdi. Ameliyat için gerekli tetkikleri ücretsiz olarak yaptırdı. En kısa zaman içinde bende muayene geleceğim. Teşekkürler.

İşletme sahibinin yanıtı bir ay önce
Hilal hanım merhaba hastalarımıza iyi hizmet vermek öncelikli amaçlarımız içerisinde. Olumlu mesajınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

Ceren Tosun – 2 ay önce
Bugün ilk kez randevuma gittim, hastane olarak tercih edilebilir bir yer. Op. Dr. İhsan Kanık’tan randevu almıştım. İnanılmaz gergin bir insan. Resmen bi azarlamadığı kaldı. Çok kaba ve egoist davrandı. Bir daha bu hastaneyi tercih eder miyim? olabilir ancak asla İhsan Kanık’tan randevu almam.

İşletme sahibinin yanıtı 2 ay önce
Ceren hanım merhaba, yaşamış olduğunuz olumsuz deneyim için özür dileriz. Şikayetiniz değerlendirilmek üzere ilgili birime aktarıldı. Geçmiş olsun iyi günler dileriz.

Hüseyin Sarıkavak – 3 ay önce
Fevkakede bir hastane ben devlet hastanesinde muayene oldum kör olursun dediler troyada muayene oldum katarak ameliyetı oldum şimdi gözlük kullamıyorum doktor seher eraslan hanımefendi benimle çok ilgilendi gözlerim şimdi çok iyi herkese tavsiye ediyorum türkiyenin en uzak yerinde bile olsan ankaradaki TROYA TIP MERKEZİNE gelsin şifa bulur

By farude

Bir yanıt yazın