Türk Böbrek Vakfı Hizmet Hastanesi Randevu alma,Türk Böbrek Vakfı Hizmet Hastanesi iş Başvurusu,Türk Böbrek Vakfı Hizmet Hastanesi Muayene Ücreti,Türk Böbrek Vakfı Hizmet Hastanesi Doktorları,Türk Böbrek Vakfı Hizmet Hastanesi Böbrek Nakli,Türk Böbrek Vakfı Hizmet Hastanesi Nerede,Türk Böbrek Vakfı Hizmet Hastanesi Nasıl Giderim,Türk Böbrek Vakfı Hizmet Hastanesi Sahibi Kim,Türk Böbrek Vakfı Hizmet Hastanesi Devlet Hastanesimi,Türk Böbrek Vakfı Hizmet Hastanesi ile ilgili Daha Bir Çok Bilgi Sizler için Yazımızın Devamında Sizlerle….

Adres: Bahçelievler Merkez, Güneş Sk. No:2, 34180 Bahçelievler/İstanbul

Saatler: Şu anda açık

Dolu olduğu saatleri ekleyin

Telefon: (0212) 507 99 50

Türk Böbrek Vakfı Hizmet Hastanesi Yol Tarifi

Türk Böbrek Vakfı Hizmet Hastanesi Hakkında Yapılan Yorumlar

THRACE – 5 ay önce
Annemin böbrek yetmezliği tedavisi için Edirne Devlet Hastanesi’ne gittiğimizde, tek çarenin böbrek nakli olması gerektiği söylendi.

Başka bir hastane veya daha tecrübeli, alanında uzman bir doktora daha gidip annemi muayene ettirmeye karar verdik. Yaptığımız araştırmalar sonucunda Türk Böbrek Vakfı Hizmet Hastanesi’ne gitmeye karar verdik. İyi ki gelmişiz diyorum. Çünkü burada diyaliz veya böbrek naklinden önce hastalığın nedenini sonuna kadar araştırıyorlar, buna neyin sebep olduğunu ve en ufak bir şüphe kalmaması için tüm testleri uyguluyorlar. Tüm doktorlar, hemşireler ve hastane personellerinin hepsi çok içten, samimi, hoşgörülü, mütevazı olmaları ve her sorumuzu sıkılmadan, anlayabileceğimiz şekilde bizlere izah ediyorlar. Başta organ nakil koordinatörü doktorumuz Sezen GÖKKAYA olmak üzere buradaki tüm doktorlarımıza ve başta Handan Hemşire (Handan ÇEVİKDİZİCİ) olmak üzere burada çalışan tüm hemşirelere ve tüm hastane personeline çok teşekkür ediyorum. Allah sizleri başımızdan eksik etmesin inşallah.
Umuyoruz ki öncelikleri insan sağlığı olan, alanında uzman ve ellerinden gelen tüm çabayı sarf eden doktorlarımız ve hemşirelerimiz sayesinde annem şifa bulacaktır. Tekrar çok teşekkür ederim…

nagehan Akilli – 3 ay önce
Doktorlar şahane ancak içerideki diğer hizmetler bi garip özel hastane denenecek kadar garip

Aysegul Çetinkaya – 6 ay önce
O pozitif negatif farketmiyo böbrek annem için böbrek bağışı yapan biri lazım bu ümit heryerden haber bekliyoruz

Musa Çam – 9 ay önce
Kredilerim var ödeyemiyorum işsizim çok zor durumdayım böbreğimi uygunsa nakil yaptırmak istiyorum

Emrullah Şimşek – bir yıl önce
Bobregimin birisini verebilirm lazim sa

feyza erdol – bir yıl önce
Acil hizmeti var. Tekerlekli sandalyeye uygun giriş var.

Fuat MANDAN – 5 yıl önce
Burası çok kaliteli hizmet veren bir vakfa bağlı hastahane, Şehit ailelerine ve Gazi yakınlarına ücretsiz tam hizmet veren ender hastahanelerden biri.
Ancak şuanda Memorial aldı galiba. Şuanda düzen nasıl bilmiyorum.

Ali Şengül – 2 yıl önce
Tam bir para tuzağı

Başak Bilgetekin – 3 yıl önce
Böbrek vakfı, çok yüce bir misyon ile hizmet veriyor.

Mustafa Metin – 4 yıl önce
2 kez doğum yaptık. Beğendik.

By farude

Bir yanıt yazın