Tuzla Veteriner Kliniği İstanbul’un Tuzla semtinde olan bir kliniktir. bu klinik ile ilgili tüm detaylı bilgileri bu makalede sizler için sıralayacağız. Tuzla veteriner Kliniği İstanbul’un anadolu yakasında kalmakta olan bir kliniktir. Bu klinikte minik patili dostlarımızın tüm tedavi ve muayene işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. bunun için aşşağıdaki RandevuAl Butonuna tıklayarak işleminizi tamamlayabilirsiniz. RandevualOrg’u ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder Minik Patili Canlarımız içinde SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : Yayla, Barbaros Hayrettin Cd. 68/A, 34944 Tuzla/İstanbul

Telefon : +902163953484

Hizmet Saatleri : 09.00 – 18.00

Tuzla Veteriner Kliniği Yol Tarifi

Tuzla Veteriner Kliniği

Yorumlar – Şikayetler

Ayça Dağlı – 3 ay Önce

1.5 yaşındaki kızımın kısırlaştırma ameliyatı için tuzladaki tüm veterinerleri ve pendikteki 1-2 veterineri gezdikten sonra tüm endişelerimize özenle cevap verdikleri için buraya karar verdik. En doğru kararı yapmışız. Hakan bey işinde çok başarılı,çok ilgili bir hekim. Düşünmeden emanet edebilirsiniz. Sadece Hakan bey değil orada görevli herkes çok ilgili çok iyiydi. Bugün ameliyatın ikinci günü olmasına rağmen hiç ameliyat olmamış gibi evde geziniyor. Umarım ilk ve son ameliyatı olur bir daha başka veterinere uğramam Tuzla’nın en iyisi 🙏 Her şey için teşekkür ederiz

Rana Söylemez – 3 hafta Önce

Küçüğümüzü bebekliğinden beri güvenerek emanet ettiğimiz yer. Hakan Bey gerçek bir hayvan sever, ve her zaman itina ile ilgileniyor. Her şey için teşekkür ederiz.

Erol Lule – 1 ay Önce

Tek dileğim kedimin yaşaması idi ama olmadı ilgilenen. doktorlara çok tşkler

Murat Baydemir – 1 yıl Önce

Biraz ilgisiz bir veteriner var.. Yani veteriner olup olmadığından da emin değilim… Oldukça ilgisiz geldi bana. Kuşumu götürdüm, hiç bir şey yapmadan bu kuş ölür dedi.. Muhabet kuşum 5 gün sonra öldü… 50 lira da muayene parasını da aldı..!

By farude

Bir yanıt yazın