Ulucanlar Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu alma

Ulucanlar Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nerede,Ulucanlar Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nasıl Gidilir,Ulucanlar Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi Telefon Numarası,Ulucanlar Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi adresi,Ulucanlar Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi iletişim Bilgileri,Ulucanlar Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi Doktorları,Ulucanlar Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi Muayene Ücreti,Ulucanlar Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göz Doktorları,Ulucanlar Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi Pcr testi,Ulucanlar Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi Tahlil Sonuçları,Ulucanlar Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi iş ilanları,Ulucanlar Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile ilgili Daha Detaylı Bir Çok Bilgi Sizler için Yazımızın Devamında Sizlerle…

Adres: Kale, Ulucanlar Cd. No:59, 06250 Altındağ/Ankara

Saatler: Kapalı ⋅ Açılış zamanı: Pzt 08:00

Telefon: (0312) 312 62 61

Faks : (0312) 312 38 05

Alo Randevu Alma : 182

E-Posta : [email protected]

Ulucanlar Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi

Ulucanlar Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi Doktorları

Prof. Dr. Müge Pınar ÖZDAL (İdari Sorumlu)
Prof. Dr. Emine ŞEN (Eğitim Sorumlusu)
Prof. Dr. Yasemin ÖZDAMAR EROL
Prof. Dr. Kenan SÖNMEZ
Prof. Dr. Mehmet ÇITIRIK
Prof. Dr. Ayşe Gül KOÇAK ALTINTAŞ
Prof. Dr. Mehmet Yasin TEKE
Doç. Dr. Mehmet Ali ŞEKEROĞLU
Prof. Dr. Berrak ŞEKERYAPAN GEDİZ
Op. Dr. Bayazıt İLHAN
Doç. Dr. Sibel DOĞUİZİ
Op. Dr. Kemal TEKİN
Op. Dr. Merve İNANÇ TEKİN
Doç. Dr. Pınar KÖSEKAHYA
Doç. Dr. Cemile ÜÇGÜL ATILGAN
Op. Dr. Tülay TUNA
Op. Dr. Şule YENİGÜN
Op. Dr. Figen ALAÇAYIR
Op. Dr. Çiğdem Ülkü CAN
Op. Dr. Hakan Halit YAŞAR
Op. Dr. Sevim KUYUMCU
Op. Dr. Dilek ÖZÇELİK SOBA
Op. Dr. Süleyman Korhan KARAMAN
Op. Dr. Meltem ÖZGÜL YILMAZOĞLU
Op. Dr. Makbule GÜLEÇ
Op. Dr. Serdar BAYRAKTAR
Op. Dr. Burcu KAZANCI
Op. Dr. Zeynep ALTIPARMAK
Op. Dr. Gözde HONDUR
Op. Dr. Tuba KARA AKYÜZ
Op. Dr. Fatma ÇORAK EROĞLU
Op. Dr. Selda ÇELİK DÜLGER
Op. Dr. Eren EKİCİ
Op. Dr. Fatma BAĞCI
Op. Dr. Hilal KILINÇ HEKİMSOY
Op. Dr. Kübra SERBEST CEYLANOĞLU
Op. Dr. Kübra ÖZDEMİR YALÇINSOY
Op. Dr. Burhan KAYATÜRK
Op. Dr. Mevlüt YILMAZ
Op. Dr. Fatma Büşra ALTAŞ
Uzm. Dr. Nazmiye UÇAN – Anesteziyoloji ve Reanimasyon Uzmanı
Uzm. Dr. Ayşe ELDEM KARA – Anesteziyoloji ve Reanimasyon Uzmanı
Uzm. Dr. Meral USLU – Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı
Uzm. Dr. Hayrettin Erbil BAŞEŞME – İç Hastalıkları Uzmanı
Uzm. Dr. Süleyman ELLİK -Anesteziyoloji ve Reanimasyon Uzmanı
Dr. Mahmut CANKURTARAN
Dr. Osman ÖZEN
Dr. Nuriye Nurtaç YEŞİLYAPRAK
Dr. Büşra Dilara YILDIRIM
Dr. Halil İbrahim ATEŞOĞLU
Dr. Esra BAHADIR CAMGÖZ
Dr. Seda ÇEVİK
Dr. Tuğçe HOROZOĞLU
Dr. Emine GÖKCEN YÜKSEL
Dr. Mesut ÖZDEMİR
Dr. Anıl GÜNGÖR
Dr. Furkan Emre SÖĞÜT
Dr. Atakan ACAR
Dr. Mine TURKAY
Dr. Merve Temmuz AYDUĞAN
Dr. Süleyman Murat ŞAHİN
Dr. Eyüpcan ŞENSOY
Dr. Ertuğrul KÖYLÜ
Dr. Seyfullah İkbal AKSU
Dr. Mine BÜYÜKKESKİNLİ
Dr. Begüm AYDINER
Dr. Berat AKINCI
Dr. Uğur Yusuf MUNGAN
Dr. Hüseyin Egemen KÖSE
Dr. Cihat HAVAN
Dr. Cumaali YAMAN
Dr. Hüseyin Erkan ESER
Dr. Mehmet Alptekin ÇELEMEN
Dr. Süleyman Murat ŞAHİN
Dr. Melike VANLIOĞLU
Dr. Hatice KARAİBİŞ

Ulucanlar Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hakkında Yapılan Yorumlar

  – bir ay önce
Tarihçesinde ”hastalarımız hekim seçme hakkını kullanarak o günkü görevli hekimlerden hangisine muayene olmak istiyorlarsa ona muayene olabileceklerdir” denilen ama MHRS üzerinden alınan randevuda bile adı geçen hekimde değil başka bir hekim tarafından muayene edileceğiniz hastanenin ” -Göz Enstitüsü olmak -vizyonu ile çağın gereklerine uygun, bilimsel ve son teknolojiyi kullanan etik değerler çerçevesinde hizmet veren ve bu ilkelerden ödün vermeden açık, dürüst, güvenilir, insan ve hastaya hizmet odaklı tanı ve tedavi hizmeti sunmak hedefleri” arasındaymış. Hasta hakları biriminde görevlisi olmayan, danışmasında ve ölçüm yerinde kara düzenin sağlandığı, binasının tarihçesine göre 1995 den kalma, hizmetinin ise çok daha eskilere gidileceği bir yer maalesef.

Ganimet Gokce – 3 hafta önce YENİ
Bir yakınımın sarı nokta iğneleri için her ay gittiğimiz hastane. Doktorlar çok başarılı ve çok çalışıyorlar. Ama sistem ve hastane binası perişan vaziyette. Bina eski olabilir. Ama eski başka bakımsız başka anlamları ifade eder. Bu bina bakımsız. Odalardaki tüller is pis içinde duvarlar dökülüyor. Ameliyat olmuş hasta odaya alınıyor. Her yer pis. Temizlik görevlisi sonra gelip oda temizliyor. Yataklar, kaloriferler dolaplar silmeden birşeye dokunmak mümkün değil. Tabi ki kendiniz sileceksiniz yoksa oradaki temizlik yer paspasından ibaret. Temizlik görevlileri, güvenlik görevlileri ve özellikle sekreterlik görevlileri çoğu yaşlı olan bu vatana yıllarca hizmet etmiş ve emekli olmuş insanları azarlıyor. Bütün cümleler emir halinde. Bu hastanede doktorların durmadan dinlenmeden yemek yemeden çalışmalarına hayran kalırken her gidişimde personelin hastalara tavrından üzülerek eve dönüyorum. Ve hepsinin ortak bahanesi çok insan çok hasta var ne yapalım. Eğer işlerinizden memnun değilseniz hizmet verirken şuraya geçer misiniz yerine otur şuraya demeyi tercih ediyorsanız ki farkındaysanız aynı sayıda kelimeyle cümle kuruluyor, çalışmayın bırakın gidin. Her işin zorluğu var. O zaman öğretmenler de sınıf kalabalık diye çocuklara bağırsın çağırsın. O zaman bankacılar çok müşteri var diye herkese emirler versin. Örnekler çoğaltılabilir. Hastane personeline bunun eğitimi verilmeli ve denetlenmeli. Devlet hastanelerinde çalışanlar insanlara lutfederek hizmet veriyormuş gibi davranamaz. Emekliler yıllarca ödedikleri bir bedel karşılığı bu hizmeti alıyor. Bu unutulmamalı. Özel hastanelerde çalışanlar neden bu tavırları sergileyemiyor? Cevap net: çünkü işlerine son verilebilir. Çünkü denetlenirler. Cezai uygulamalar vardır. Uyarılırlar vb. En kısa sürede devlet hastaneleri çalışanlarına hasta ilişkileri ile ilgili eğitim verilmeli ve denetlenmeli. Adı üstünde hasta olan insanlara bir de psikolojik sıkıntılar çıkartılmamalı.

Cemal ÜNSAL – bir ay önce
1 – Doktorlar çok iyi güler yüzlü ve ilgili. (aşırı yoğunluğa rağmen)
2 – Hemşireler çok iyi güler yüzlü ve ilgili. (aşırı yoğunluğa rağmen)
3 – Ancak hastayı hastalığı konusunda bilgilendirme yok.(teknoksanlık)
4 – OCT vb .yerlerde (numaratörler ‘ de) lakayıt kişilerin dışarda gezip geçen sıraya girmesi nedeni ile çıkan kavgaların önüne geçilmesi için sırasında bulunmayan sıra bitince sıraya alınsın.!!!
5 – lütfen ameliyata girecekleri covid- Testi için zekai tahirdeki birime değil (orada şüpheliler genel ,herkes) test yaptırıyormuş Beni oranın personeli uyardı bende biriminizi bilgilendirdim. Ankara hastanesinin merkez birimin deki (temiz Alan) yönlendirin.
6 – lütfen ameliyatın başındaki hoca İlk defa ameliyat yapana hastayı bırakıp gitmesin. ( sonuç pek parlak olmuyor)
7 – Prf.Dr. Mehmet Yasin TEKE Beyfendi ve Asistanı ; Uzman (Op.Dr.) Selda Çelik DÜLGER Hanımefendi kardeşimize teşekkür ediyorum benim sıkıntılarımı giderdiler 10 numara 5* az gider hele Mehmet hocam 10 nmara 5* az gidecek güzel ve başarılı biri kendilerine teşekkür ediyorum.
8 – Prf.Dr. Mehmet Yasin TEKE Hocam Ulucanlar Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi için büyük Şans!!!
9 – Bina bakımsız ve dökülüyor eşyalarda rezalet vaziyette.!!! Bu durum ne yazık ki çalışanlara ve de hastalara büyük saygısızlık. 28.10.2021
Saygı ve sevgilerimle. Cemal ÜNSAL

DAVUT ERGÜN – bir ay önce
Allah kimseyi Düşürmesin. Ben böyle bir rezalet hastane görmedim. Resmen insan ayrımı yapıyorlar. Doktorlar desen hastaya bakmıyor. Sağlık sisteminin ne kadar kötü olduğunu buraya gidin anlayın.

Kaya Yalçın – 6 ay önce
Yazık, cidden yazık. Koskoca Türkiye Cumhuriyetinin başkenti olan Ankara’da bu kadar bakımsız, bu kadar eski bir göz hastanesi olabilir mi? Acaba göz sorunu olanlar geldiği için nasıl olsa gözlerinde sorun var tam göremezler diye mi bu bakımsızlık? Hastanenin doktorları ve çalışanları çok iyiler, kesinlikle onlara sözüm yok. En kısa sürede hastanenin fiziki şartlarının düzeltilmesi ümidiyle.

Osman Albayrak – 2 hafta önce YENİ
Randevu almak, muayene olmak, sıradaki kargaşa yaşlı insanlar için zor! Teşhis, tedavi, tecrübeli ekip bakımından oldukça güzel.

Özlem – bir ay önce
Randevu yok, alamiyoruz hep mi dolu,başkentte yaşıyoruz güya ama bu imkansızlıklar içinde sağlık hakkımızı kullanamiyoruz,güya sağlık sektöründe hiçbir sorunumuz kalmamış, yersen.Randevu alabilenler lütfen bunu nasıl başardığını yazabilirmi, çünkü çok zor bunu başarabilmek, yazık ya

Mehmet Yelen – bir ay önce
Bina bitik vaziyette insanlar üst üste , hayliyle çok kalabalık görünüyor ve çalışanar bu asabi davranıyor acilen yeni bina…

Belgin A. – bir ay önce
Randevu alamıyoruz Mhrs ya da 182 nereyi arasak yok!Benim bildiğim randevu haftalık olur.Millet yıllık randevu mu aldı ki bulamıyoruz!

ÖMER KÖSE – 2 ay önce
Daha düşük puan olsa onu verecektim sabah 10 da ameliyat saatimiz var saat 3 oldu halen ameliyat olacak çalışanlar süratsız ilgi alaka sıfır Allah kimseyi vicdansız insalara düşürmesin

Angut Kuşu – 5 ay önce
5 Temmuz 2021 09.30 civarında gözüme yabancı cisim kaçması sonucu gittiğim hastane. Acil durum olduğu için Acile yönlendirdiler . Görevli genç bayan dr şikayetimi bile sormadan gel otur şöyle ışığa bak iyice yaklaş yaaa gibi meslek etigine sığmayan kelimeler kullandı.Gozumde ki cisim iğne ile çıkartılırken doğal olarak gözümden huylandim ” Rahat dur çıkarmam orada kalır bu acıyla sürünürsün ” dedi. Her fırsatta hastalardan saygı bekleyen kişilerin (genelleme yapmıyorum eli öpülesi sağlık çalışanlarının ) böylesi gayri ahlaki davranışlarının izahı mümkün değildir. Devlet hastanisi’nde tedavi olmam saygıyı hak etmediğim anlamına gelmiyor . Kaldı ki maaşımın 3/1 i bu sağlık hizmetlerinden yararlanma adına maaşımdan kesiliyor . Ekstra 100 TL daha vererek insanı bir tedavi elde edebilirdim keşke imkanlar el verse idi .

Yusuf KOCER – 3 ay önce
Rezalet, babam 87 yaşında, göz kapağı ameliyatı olacak. Sabah 09:00 da burada olun dediler. 8:30 da geldik. Saat 12:30 oldu hala bekliyoruz. Ne zaman çağıracakları belli değil muhtemelen 3-4 saat daha bekleyeceğimz. Oturacak yer yok merdiven boşluğunda bekliyoruz. Hastaniza oturabilecek yer bulabilirseniz şanslısınız. Her yer pislik içinde hasta olmadan çıkarız inşallah.

Gökmen Özgün – 4 ay önce
İyi güzelde şu randevu sistemi tamam iyi ama randevusuz islemide ortaya koyun Sabah saat 5 te gittim çocuğumun gözünde arpacık çıkmış ti ama 182 randevusu 1 ay sonra ya atıyor.Benim kızımın göz kontrolü vardı.onuda doktor izne çıkacak diye arayıp öne aldılar soruyorum.Randevusuz almayan çocuğumu özel hastane ye götürdüm Kızımın randevusunuda öne alan doktor işinize geldiği davranıyonuz hepinize yazıklar olsun.Saglik bakanına da bir doktora 7 hastaya bakıyorsa 7 saat bostami geziyor bunlar.randevulu sistem devam etsin ama randevusuz sistemi de kaldırıp milleti özel hastanelere sevk etmeyin.Durumu olan var olmayan var.

By farude

Bir yanıt yazın