Urla Devlet Hastanesi Güzelbahçe Polikliniği Nerede,Urla Devlet Hastanesi Güzelbahçe Polikliniği Nasıl Gidilir,Urla Devlet Hastanesi Güzelbahçe Polikliniği Telefon Numarası,Urla Devlet Hastanesi Güzelbahçe Polikliniği Adresi,Urla Devlet Hastanesi Güzelbahçe Polikliniği iletişim Bilgileri,Urla Devlet Hastanesi Güzelbahçe Polikliniği Muayene Ücreti,Urla Devlet Hastanesi Güzelbahçe Polikliniği Doktorları,Urla Devlet Hastanesi Güzelbahçe Polikliniği Tahlil sonuçları,Urla Devlet Hastanesi Güzelbahçe Polikliniği Pcr Testi,Urla Devlet Hastanesi Güzelbahçe Polikliniği İş ilanları,Urla Devlet Hastanesi Güzelbahçe Polikliniği Kadın Doğum Doktorları,Urla Devlet Hastanesi Güzelbahçe Polikliniği ile ilgili Daha Detaylı Bir Çok Bilgi Aşşağıda Sizlerle.Lütfen Urla Devlet Hastanesi Güzelbahçe Polikliniği ile ilgili Düşüncelerinizi Aşşağıda Bulunan

Adres: Yalı, İstikbal Cd. No:49/A, 35310 Güzelbahçe/İzmir

Saatler: Açık ⋅ Kapanış saati: 16:00

Tel: (0232) 735 44 44

Alo Randevu alma : 182

E-Mail: [email protected]

Urla Devlet Hastanesi Güzelbahçe Polikliniği Yol Tarifi

Urla Devlet Hastanesi Güzelbahçe Polikliniği Hakkında Yapılan Yorumlar

Cem TUNA – 6 ay önce
Düzen intizam özen sıfır. 9.20 de aşı için randevu aldık tam 50dk. Bekledik. Bizden sonra gelenler girdi, çünkü formu doldurup verme sırasına göre dediler ama onu bile beceremediler inanın. Mesafe hiç yok, aşı yapacaklar geç gelince yığılma oldu. Üstelik aşıdan sonra 15dk. beklemedi çoğu insan yoksa tam 3 katı daha kalabalık olacakatı.

gokhan can – 4 hafta önce
Konum olarak 1.8 km farklılık gösteriyor istikbal caddesi üzerinde no 49/A

kloraq – 6 ay önce
Eğer BionTech aşı randevunuzu bu poliklinikten aldıysanız; mutlaka en az 1 saat önceden gidin. Randevu saatlerine kesinlikle riayet edilmiyor. İçeride form doldurup dışarıda bekliyorsunuz. Form doldurma sırasına göre 6’şarlı gruplar halinde 4 aşı odasından birine alınıyorsunuz. Randevu almadan gelip form doldurup aşı olan birsürü insan var. 15:20 randevum için saat 14:40’ta gelip form doldurdum, aşıyı vurulmam 16:00’yı buldu. İçerisi de dışarısı da ana baba günü. Yanınıza piknik sandalyenizi vesaire götürebilirsiniz. Çalışanlar ve hemşireler gayet yardımcı, ellerinden geleni yapıyorlar. Bu bahsettiğim aksaklıkların hiçbirisi onların suçu değil, bu işi beceremeyen Sağlık Bakanlığı’nın suçu.

Dursun yapanoğlu – 3 hafta önce YENİ
Derli toplu temiz sakin bir semt polikliniği

Yty HD – 6 ay önce
Aşı için randevu aldım , yola çıktım geliyorum, bi telefon çaldı, ilgili kişi aşı için gelmeyin diye arıyor. Bu ne düzen bune iş ahlakı, bumudur günde 2milyon aşı kabiliyeti. Aşı olamazsam sebebi ramdevumu kabul etmeyen kişilerdir.

Nilüfer Haktan – 6 ay önce
Telefonlarına kesinlikle cevap vermiyorlar. Danışmaya bağlanmak istiyorsunuz . Danışma telefonunu açmıyor. Niye var o danışma numarası o zaman anlamış değilim.

Mahir – 6 ay önce
Sari sacli orta yasli calisan saygisiz, ozensiz, tecrubesiz. Bul beni beceriksiz

alp yen – 5 ay önce
Şaka mısınız? Aşı randevusu veriyorsunuz, ancak kapalısınız.22.07.21

Hulya Gunes – 7 ay önce
Bence süper! En gerekli bölümler var, ihtiyac anında elzem!

neşe can – 2 yıl önce
Sessiz sakin ve hemen randevu bulmak mümkün ancak sadece dahiliye, göğüs, kalp var…

Hasan Ali Güleç – 3 yıl önce
Güzel temiz bir poliklinik, yalnız kadroları yetersiz, çoğu branş hekimi yok

Zeki Kaymaz – 2 yıl önce
Çok iyi

By farude

Bir yanıt yazın