Mihrimah Sultan Tıp Merkezi İstanbul Üsküdar Bölgesin’de Hizmet Eden Birimi Sizler için Aşşağıda Vereceğimiz Bilgiler ile En Kısa Ve Nasıl Ulaşacağınız Konusunda Detaylı Bilgileri Paylaşacağız.Yazımızın Devamında Hastaneye Nasıl Gideceğiniz Ve Nasıl Randevu Alacağınız irtibat Numaralarını Sizlere Paylaşacağız.

Adres: Mimar Sinan, 4, Paşa Limanı Cd., 34664 Üsküdar/İstanbul

Çalışma saatleri: 24 saat açık

Telefon: (0216) 341 70 90

Mihrimah Sultan Tıp Merkezi Yol Haritası

Mihrimah Sultan Tıp Merkezinde Bulunan Birimler

-Dermatoloji (Cildiye) -Diyetisyen -İç Hastalıkları (Dahiliye) -Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları -Gastroenteroloji -Romatoloji -Psikiyatri -Nöroloji -Hematoloji -Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye) -Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları(pediatri) -Çocuk Kardiyolojisi -Çocuk Nörolojisi -Çocuk Gastroenterolojisi -Çocuk Göğüs Hastalıkları -Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon -Kardiyoloji -Göğüs Hastalıkları -Genel Cerrahi -Çocuk Cerrahisi -Göğüs Cerrahisi -Göz Hastalıkları -Üroloji -hanım Hastalıkları ve Doğum -Ortopedi ve Travmatoloji -Plastik Rekonstrüktif ve estetik Cerrahi -Kulak Burun Boğazca Hastalıkları(KBB) -Biyokimya -Radyoloji -Mamografi -Mikrobiyoloji -Yeni dünyaya gelen Yoğun Bakım -Tıbbi Onkoloji

Üsküdar Mihrimah Sultan Tıp Merkezi ile ilgili Yorumlar

göksel Yılmaz
bir hafta önce
Bu teknolojide randevu almanın en zor olduğu, hele de işlemleri yapan girişteki personellerin ilgisiz alakasız özellikle de bürokratik işlemler de zorlaştırıcı kolaylaştırmayan üzerinde çatı olan bir bina. maalesef Tıp Merkezi veya hastane diyemeyeceğim..

Aytac Karaabali
Yerel Rehber ・32 yorum
2 hafta önce
Genel olarak personelin mutsuz ve suratsız olduğu hastanedir. Göğüs hastalıkları ve alerji servisinde ilginç şekilde randevu verilmeyen ve bu nedenle muayene için 1 -2 saat bekleyebileceginiz çağdışı bir işletmedir.

Emre Altınkaynak
bir hafta önce
Saat 11.00 için randevu aldık kapıda 5 kişi daha vardı randevu saatlerini sorduk 3 tanesi 11.00 dedi.Nasıl olur da birden fazla kişiye aynı saati randevu vermişler 2 saat bekledik.Ayrıca her kişiye 5 dakikalık randevu süresi vermişler.İnanılmaz

By farude

Bir yanıt yazın