Valens Veteriner Kliniği Gaziosmanpaşa civar halkının sahip edinmiş olduğu minik patili canlar için sağlık hizmeti veren bir kurumdur. Bu Veterinerlik İstanbul’un Avrupa yakasında hizmet vermekte olan bir sağlık kliniğidir. Bu Veterinerlik kliniğinden eğer sizde hizmet aldıysanız yorum yaz kısmında yorumlarınızı ve şikayetlerinizi belirterek bu kliniğin gelişimi için sizde katkıda bulunabilirsiniz. Valens Veteriner Kliniği Randevu almak için öncelikle aşşağıdaki Randevu al butonunu tıklayarak sizlerde Randevunuzu oluşturabilirsiniz. Eğer sistem sizi anasayfaya atıyorsa aşşağıdaki belirtmiş olduğumuz Telefon numarası ile iletişime geçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg’u ziyarette bulunduğunuz için Teşekkür eder Sevimli minik patili canlarımız içinde SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : Merkez Mahallesi, Elmas Sokağı, Beyaz Rezidans B Blok No:65F, 34245 Gaziosmanpaşa/İstanbul

Telefon : 05551541833

Valens Veteriner Kliniği YOL TARİFİ

Hizmet Saatleri : 10.00 – 22.00

Valens Veteriner Kliniği

Yorumlar – Şikayetler

Nazlı Esgin – 2 hafta Önce

2.5 aylık cocker oglumuzu yorumlara bakarak götürdük gerçekten ilgili sevgi dolu davrandılar ne sorduysan cvpladilar artık oğlum onlara emanet 🙏☺️

Gizem Demir – 2 hafta Önce

İlgi ve alakalarından ötürü veteriner arkadaşlara çok teşekkür ediyorum, işlerinin hakkını vererek yapıyorlar. Mekan da gerçekten ferah ve temiz, yavrularınızı gönül rahatlığıyla emanet edebileceğiniz bir klinik

Muhammed Yeşil – 2 ay Önce

Çok güzel bir klinik.İçeri girer girmez hijyene önem veren bir klinik olduğu anlaşılıyor.Muayene odalarının camdan olması ayrı bi güzellik katmış.

Yusuf Kurt – 2 ay Önce

Genelde işletmelere yorum yapmam ama Veteriner hekimler işini çok severek yapıyor. Klinik olarak donanım yönünden fazlasıyla yeterli . Güler yüz, ilgi, alaka her şey harikaydı teşekkür ederim. Gönül rahatlığıyla gidip canlarınızı emanet edebileceğiniz bir klinik.

Merve Durmuş – 2 ay Önce

Baran bey ve Yusuf bey’in ilgi ve alakası muhteşem. İlgileri, alakaları, ne zaman olursa olsun oğlumla ilgili bir problem yaşadığım zaman verdikleri cevaplara ek olarak usanmadan sorularıma sabırla karşılık verdikleri için çok şanslıyım/şanslıyız.. Kliniğin temizliği ve ferahlığı da ayrı değinilmesi gereken bir nokta. Her açıdan şansımızı bence burada kullandık. 🤗🤗 iyi ki varsınız.

işletme sahibinin yanıtı : Nazik yorumunuz için teşekkür ederiz Merve Hanım sağlıcakla kalınız.

By farude