Vet216 Veteriner Kliniği, rutin kontrollerden ileri tıbba kadar tüm hayvanların sağlık ihtiyaçlarını karşılamak üzere, tecrübeli hekim ve personelleriyle her hastaya benzersiz bir birey olarak odaklanarak Küçükyalı, Bağdat Caddesi, Zümrütevler, Maltepe, Aydınevler, İdealtepe, Kartal, Ataşehir, Kadıköy, Bostancı bölgelerinde en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Veteriner Dünyasında Kedi Köpek, Muhabbet Kuşları ve Papağanlar, Hamster, Tavşan ve Ginepig gibi kemirgenler ile Kaplumbağa, Kertenkele gibi egzotik hayvanların yetiştirilmesi, üretimi, nesillerinin iyileştirilmesi, verimliliklerinin artırılması, sağlıklarının korunması, hastalıklarının tedavisi, salgın hastalıkların önlenmesi, hayvanlardan insanlara geçen hastalıklarda koruyucu hekimlik görevlerinin yerine getirilmesi, hayvansal ürünlerin niteliğinin ve insan sağlığına uygunluğunun kontrolü, çevre kirliliği, canlı hayvan ve hayvansal ürünlerin pazarlanması konularında ülkemize katkı sağlamak istiyoruz. Vet216 Veteriner Kliniği Randevu almak için öncelikle aşşağıdaki Randevu al butonunu tıklayarak sizlerde Randevunuzu oluşturabilirsiniz. Eğer sistem sizi anasayfaya atıyorsa aşşağıdaki belirtmiş olduğumuz Telefon numarası ile iletişime geçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg’u ziyarette bulunduğunuz için Teşekkür eder Sevimli minik patili canlarımız içinde SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : Ahmet Kutsi Tecer Sokak 14b, 34840 Maltepe/İstanbul

Telefon : 0216 417 57 47

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir.

Vet216 Veteriner Kliniği YOL TARİFİ

Vet216 Veteriner Kliniği

Yorumları – Şikayetleri

Emir Nalbant – 3 hafta Önce

Başta yunus ve zeki bey olmak üzere köpeğim dexter ile çok ilgilenildi. Teşekkür ediyorum gönül rahatlığıyla hayvanınızı emanet edebilirsiniz.

Gizem Çubuk – 2 hafta Önce

Yavrumuzu pirelenme hastalığından dolayı kliniğe götürdük. Gayet bilgili ve alakalı bir şekilde ilgilendiler. Birçok kliniğe gittik ama çoğu ilgisiz oluyorlar hele ki gece geç saatler olunca ama bu klinik gece olmasına rağmen gayet ilgili ve güler yüzlüydüler. Bu kliniği herkese tavsiye ederım…

Metehan Metin – 1 ay Önce

Kesınlikle tavsıye etmiyorum fiyat şişirmeye calışan bir veteriner bacagı kırık bir sokak kedisi götürdüm benden 1600 tl fiyat istediler bu fiyat sadece teşhis için herhangi bir iyileşme sureci için değil. Yapılanlar arasında oksıjen tedavisi vs vardı (cıgerınde problem olmamasına rağmen), yapılan müdahaleyi hangi veterinere sorsam saçma olduğunu soyledı ayrıca kediyi orda bırakmam ve her gece belli bir fiyat daha ödemem ıcin yemekten içmeden kesilir ve ölür gibi şeyler soylediler. BUNUN DISINDA KEDININ ILK RONTGENİNİ ÇEKMEYİ BECEREMEDİLER 2. kez rontgen cektiler ve bununda fiyatını bana ılk rontgen 275 TL 2. rontgen 150 tl olarak yansıttlar.

işletme sahibinin yanıtı : Metehan bey yorumunuz için teşekkür ederiz. Getirdiğiniz kedi evinizde baktığınız ve camınızdan düşen bir kedi. Kendinize ilk gün çekilen röntgen de akciğerlerini kontrol ettik, sonra ki gün çekilen röntgende de kalçada ki kırığı tespit ettik. Yapılan uygulamaların hepsi elzemdi ve siz onayladınız . Hatta bir kısmını ödemeyi teklif ettiniz ve biz gereken herşeyi yaptık sizden de ödeyebileceğiniz kadarını aldık. Herşeye rağmen sizi memnun edemediğimiz için üzgünüz. Size ve chidori nagaşi ye sağlıklı günler dileriz.

Selin Bilgehan – 1 ay Önce

Yazmayı hep erteledim. Yazarken aynı duyguları yaşamaktan çekindim sanırım. Geçtiğimiz ay gece 01:00 sularında acile canımız doktorumuz Beyza hanımın nöbetçi olduğu gece canım kedim oğlumu götürdüm. Çok uzatmayacağım. Allah beni size yönlendirdi, yavrumun iyileşmesinde sizler vesile oldunuz. Adını yazmak istemediğim Maltepe’de 7/24 açık başka bir veterinerimsi iyileşti diye taburcu ettiği canım yolda krize girdi, nefesi kesildi. Ciğerler ile ilgili sorun sabah, akşam, 24 saat itinalı, profesyonel ve sevgi dolu bir ekibin gerçekleştirdiği tedavilerle giderildi. Avrupa yakasındaki kendi veterinerimiz hariç veterinerlere güvenimizin kalmadığı bu zamanlarda tekrar sizlere güvenmemizi sağladınız. Allah sizlerden razı olsun. Ağır mantar ve kesik olan patisinin nasıl oluştuğunu sorgularken -sizle hiç alakası yok biliyorum- dünya tatlısı Nazlı hanımın, çok üzülerek” Nasıl olur, biz Şah Paşa’ya gözümüz gibi baktık” derken gözlerinin yaşarması, haber vermeden gittiğimizde Beyza hanımın, oğlumun başında dualarla, olumlamalarla, sevgi cümleleriyle yaklaşarak sevmesi, Osman beyin, o kadar yoğunluğun içinde videolarla bana süreci iletmesi ki Nazlı hanım, Beyza hanım da aynı hassasiyetle sürekli durum ile ilgili bilgi verdiler. Yunus beyin en başta grup ile istişare yaparak karar verdiği doğru tedavi ve Zeki beyin her konuda yardımcı olması…Adını sayamadığım tüm çalışanlar hakkınızı helal edin. Allah sizden razı olsun.

Esra Özsüer – 1 ay Önce

Kesinlikle paranız boşa gider. Etrafta uzman birçok veteriner hekim varken buraya gitmek büyük pişmanlık olur. O da olabilir bu da olabilir şu da olabilir tarzında olasılık hesaplarına göre teşhis konuluyor. Kedimin stres uçuğunu parazite bağlayacak kadar da ihtisas sahipleri. Buraya yazılanları okuyanlar ikna olmazsa gidip dener ve 1 yıldız vermek için sıraya girer. Tecrübeyle sabit.

işletme sahibinin yanıtı : Esra hanım yorumunuz için teşekkür ederiz. Sağlıklı günler dileriz..

Nilufer Önder – 1 ay Önce

Sokak hayvanlarına daha fazla yardımcı olmalarını, odanın belirlediği fiyatı onları çaresiz halde bulup getiren insanlara uygulamamalarını dilerdim. İnsanlar artık sokaktaki acil yardıma muhtaç hayvanları veterinere getirmekten korkuyorlar. Bir sokak köpeğine 2 günde 1300tl, bir sokak kedisine 800tl masraf çıkarılmasını anlamlandıramıyorum gerçekten.

işletme sahibinin yanıtı : Yorumunuz için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz

Kemal Basar Budak – 4 ay Önce

Hiç bir canlı buraya getirilmemeli!kedim idrarını sabahtan akşama kadar yapamadı o günün akşamı internetten bulduğum vet216 ya götürdük(bide utanmadan yoruma 3 gündür idrar yapmamış yazmışsınız 3 güne zaten ölür yalanınızın bile altı boş)2 kere sonda takıp çıkardılar ilkini boşaltmak için ikincisi numune almak için halbuki sondayı takıp dikmeliydiler ve idrar kesesini boşalttıklarında numuneyi almalıydılar üstüne serum verdiler çocuğa ayrıca 1700 TL para ödedik ve şok olduk bu bilgi bize hiç verilmedi resmen soyulduk ve hiç iyileşme olmadı aynı şekilde eve geldik idrarını hala yapamadığı için(sonda da yok) idrar kesesi patlamış ve kanama olmuş. Çocuk şoka girdi ve ölüyordu başka bi hastanede acil ameliyata alındı ölümden döndü gerekli yerlere başvurucam ilk defa bi yere yorum yazıyorum sakın gitmeyin zaten mimli bi yermiş işin içinde olanlar biliyor bizede acı bi tecrübe oldu lanet ediyorum😡

işletme sahibinin yanıtı : Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederiz. Kediniz idrarını 3 gündür yapamıyor ve kumun üzerinde bekliyordu. 3. Gün bize getirdiniz ve biz idrarı tahliye ettik. Eğer müdahalemizi yapmasaydık sabahı göremeyebilirdi. Kliniğimizde yatılı almayı teklif ettik ve kabul etmediniz . Keşke idrar kesesi yırtılana kadar üç gün beklemeseydiniz de kediniz bu tabloların hiç birini yaşamasaydı. Sağlıklı günler dileriz.

İshak Kervan – 1 ay Önce

Maltepe Veteriner Kliniği, Nöbetçi veteriner Maltepe, Pet taxi, Veteriner taxi, Eve veteriner hizmeti, Veteriner eve gelir mi, Veteriner doğum, 7/24 açık veteriner, Kesinlikle burda yazanların hepsi eksiksiz mevcut 5 yıldızı hak ediyor

Gülşen Kurbanova – 1 ay Önce

Vet hak.Enes Özkanbeye, ve tüm teknisyen arkadaşlare , bize maddiy, manaviy ettiklari yardimi, ilgi ve sayğilari için sönsuz teşekkurlerimi sunuyorum.4 aylik kizimiz Şansliyi 6 günlük tedavisinin ardinden sağlikli bi şekilde evime göturdum.Emeğinize sağlik, güzel insanlar.Iyi ki varsiniz.❤❤❤🙏🙏

By farude

Bir yanıt yazın