RandevualOrg’a hoş geldiniz bu makalemizde VetExpert Veteriner Kliniği ile ilgili bilgileri derleyip bu makalemizde paylaşacaz. VetExpert Veteriner Kliniği İstanbul Üsküdar’da civar halklara sağlık hizmeti sunmakta olan bir tıp merkezi.Buradaki çalışanlar uzman vetö olarak bilinmektedir. VetExpert Veteriner Kliniğinden hizmet almak için alttaki randevu al butonuna tıklayarak randevu işlemlerinizi gerçekleştirip sağlık hizmetinden minik patilerimiz faydalanabilir.VetExpert Veteriner Kliniğine en kısa sürede varış sağlayabilmek için makalemizin bitimindeki Harita Map’ı aktifleştirerek en kısa mesafeden buraya varış sağlayabilirsiniz. RandevualOrg’u ziyaret ettiğiniz için Teşekkür Eder minik patili dostlarımız için SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

adres :Çengelköy, Mehmet Akif Ersoy Mahallesi, Bosna Blv No:63/3B, 34682 Üsküdar/İstanbul

telefon : +905533331686

hizmet saatleri : 10.00 – 22.00

VETEXPERT VETERİNER KLİNİĞİ YOL TARİFİ

VETEXPERT VETERİNER TIP MERKEZİ

YORUMLAR – ŞİKAYETLER

Bahar Bayaner – 4 gün Önce

İlkkez gitmemize rağmen çok güzel bir şekilde karşılandık.ilgi ve alakaları güzeldi.Keske daha önce yolumuz kesişseydi.Bundan sonra canım oğlumuzu içimiz rahat şekilde getireceğimiz bir yer bulduk.Tesekurler vetexpert ailesi.

Beril Güneysu – 5 gün Önce

Pazar günü ve saat geç olmasına rağmen kızımın sezaryen ve kısırlaştırma operasyonunu büyük bir ustalıkla ve titizlikle yapan o koca kalpli ekibe çok çok çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız

Gökçe Dağlı – 5 gün Önce

Profesyonel, sevgi dolu ve ilgili bir ekip.. Gönül rahatlığıyla canım kızımı emanet edebilirim! iyi ki varsınız 🙏

Cem Vergiliel – 1 hafta Önce

7/24 uzmanların olması çok büyük artı ve Cerrahi müdahale *****

By farude

Bir yanıt yazın