Vetopia Veteriner Kliniği Sarıyer civar halkının sahip edinmiş olduğu minik patili canlar için sağlık hizmeti veren bir kurumdur. Vetopia Veteriner kliniği İstanbul’un Avrupa yakasında hizmet vermekte olan bir sağlık kliniğidir. Vetopia veteriner kliniğinden eğer sizde hizmet aldıysanız yorum yaz kısmında yorumlarınızı ve şikayetlerinizi belirterek bu kliniğin gelişimi için sizde katkıda bulunabilirsiniz. Vetopia Veteriner Kliniği Randevu almak için öncelikle aşşağıdaki Randevu al butonunu tıklayarak sizlerde Randevunuzu oluşturabilirsiniz. Eğer sistem sizi anasayfaya atıyorsa aşşağıdaki belirtmiş olduğumuz Telefon numarası ile iletişime geçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg’u ziyarette bulunduğunuz için Teşekkür eder Sevimli minik patili canlarımız içinde SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : Uskumruköy, 1. Cd. no:107, 34450 Sarıyer/İstanbul

Telefon : +902122028484

Hizmet Saatleri : 09.00 – 21.00

Vetopia Veteriner Kliniği Yol Tarifi

Vetopia Veteriner Kliniği

Yorumları – Şikayetleri

İrem Salman – 1 ay Önce

Gitmenizi tavsiye etmiyorum, bölgede daha iyi klinikler KESİNLİKLE mevcut, iki köpeğimi de bir daha asla götürmeme kararı aldım (yaklaşık bir yıldır Vetopia’yı tercih ediyordum). Zaten bir sokak hayvanını tedavi ettirmek isterseniz asla tercih etmeyin çünkü ütopik ücretler talep ediyorlar. Bölgede beslediğimiz iki sokak kedisini ve bir sokak köpeğini burada tedavi ettirmeyi tercih ederek büyük bir hata yaptım. Kısacası hayal kırıklığına uğramak istemiyorsanız bölgeki başka klinikleri iyice araştırın:)

Blizad – 3 ay Önce

Yıllardır profesyonel yetiştiricilik yapıyorum kedi ve köpek, evimde 25 can besliyorum, bir sürü yavrunun sağlık karnesini çıkardım farklı farklı kliniklerden, hiçbir tanesinde bile karne ücreti istenmedi! İlk aşısını yaparken tüm klinikler karneyi otomatik veriyor! Gelmeden aradım çok yavru getireceğimi söyledim, indirim yapacağını söyledi! İki batın yavruların bırakın yavru sayısından dolayı indirim yapmaması, karne parasını aşı ücretinin yarısını kadar gözünü kırpmadan çekti! RESMEN TİCARETHANE!!! İnsanları kazıkladığın para sana HAYIRLI GELMEZ!

Hakan Hasip Uygur – 4 ay Önce

Sevgili meslektaşlarım Esra hanım ve Onur bey Hem iyi bir meslektaş hem de yaptıkları işe karşı samimi etik ve bilimsel yaklaşımınızla yolunuz açık olacaktır, sevgiler selamlar……

By farude

Bir yanıt yazın