Viki Veteriner Kliniği İstanbul’un Avrupa yakası civarındaki Zeytinburnu semtindeki evcil dostlarımıza hizmet veren sağlık kuruluşlarından biridir. Zeytinburnunda hizmet veren Viki Veteriner Kliniğine Canlı dostlarımızın sağlık hizmetinden faydalanabilmeleri için sizler için Kliniğin detaylı açıklamasını RandevualOrg olarak sizler için derledik ve makalemizde belirttik. Viki Veteriner Kliniğine şahsi araçlarınızla en kısa yoldan gidebilmek için makalemizin sonunda belirtmiş olduğumuz Navigasyon hizmetini kullanarak en kısa sürede kliniğimize ziyaret edebilirsiniz. Viki Veteriner Kliniği Zeytinburnundaki Öncü Kliniklerinden biri olmayı başarmış olan klinik yüksek donanım teknolojisi ve uzman veto kadrosuyla vatandaşın beslemiş olduğu evcil dostlarımıza hizmet vermektedir. RandevuAlOrg’u ziyaret ettiğiniz için Teşekkür eder Hayvan dostlarımıza Sağlıklı Günler dileriz.

Telefon : 0212 664 84 54

Cep Telefon : 0555 837 35 30

Hizmet Saatleri : 12:00 – 18:00

Adres : Gökalp, 37. Sk. No: 35 D:37A, 34020, 34020 Zeytinburnu/İstanbul

Viki Veteriner Kliniği YOL TARİFİ

Gamze Selçuk – 3 hafta Önce

En değerli varlıklarımızı emanet ettiğimiz tek kişi Seda, başka bir veteriner hatası ile neredeyse ölmek üzere olan kızımızı kurtardı ona minnettarız,iyi ki var viki vet🙏🙏

Babur Tekcan – 3 ay Önce

Kedimiz Rockyi 15 gün balayında olmamızdan ötürü evde bırakmak zorunda kaldık döndüğümüzde ise zayıflamış ve hasta olarak bulduğumuzda neye uğradığımıza şaşırdık ancak komşumuzun bize tavsiyesi üzerine Seda hanımın kliniğine gittiğimiz için o kadar memnunuz ki Rocky eski haline geri döndü biz de çok mutlu olduk teşekkür ediyorum viki veteriner 🙏🙏🙏

Günaydın Kalmuk – 4 ay Önce

güvenmem. Tavsiye ettiğim tüm arkadaşlarım da memnun ayrıldı. Iyi ki varsınız viki veteriner

Berdiya Onur Çelik – 4 ay Önce

1dk önce aradığım ürünün kendilerinde olmadığını söyledikten sonra nereden bulabilirim dedim ve yüzüme kapattı. Hani kedinizi, köpeğinizi emanet etmek istersiniz diye söylüyorum.

İşletme sahibinin yanıtı : Hat kesildiği için telefon kapanmış ve numarası gözükmediği için tarafınıza geri dönüş sağlanamamıştır. Keşke işletme kötülemek yerine tekrar arasaydınız. Yüzünüze telefon kapatılması söz konusu değildir. Sağlıklı günler dileriz..

By farude

Bir yanıt yazın