Visart Tıbbi Görüntüleme Merkezi Nerede,Visart Tıbbi Görüntüleme Merkezi Nasıl Gidilir,Visart Tıbbi Görüntüleme Merkezi Telefon Numarası,Visart Tıbbi Görüntüleme Merkezi Adresi,Visart Tıbbi Görüntüleme Merkezi iletişim Bilgileri,Visart Tıbbi Görüntüleme Merkezi Muayene Ücreti,Visart Tıbbi Görüntüleme Merkezi Doktorları,Visart Tıbbi Görüntüleme Merkezi Pcr Testi,Visart Tıbbi Görüntüleme Merkezi Randevu,Visart Tıbbi Görüntüleme Merkezi Hakkında Öğrenmek istediğiniz Bir Çok Bilgileri Sizler için Bir Araya Toplayıp Yazımızın Devamında Görebilirsiniz…

Adres: Aziziye, No:68, Cinnah Cd., 06690 Çankaya/Ankara

Saatler: Açık ⋅ Kapanış saati: 20:00

Telefon: (0312) 442 23 08

Visart Tıbbi Görüntüleme Merkezi Yol Tarifi

Visart Tıbbi Görüntüleme Merkezi Hakkında Yapılan Yorumlar

Banu Özgür – bir hafta önce YENİ
İnanılmaz sabırlı personelleri var. Ben bir türlü cihaza giremiyordum. Beyin mr ımın acil çekilmesi gerekiyordu. Raporu yazacak uzman odasından çıkıp bana öyle anlayışlı bir tavır sergiledi ki anlatamam artık bana orada ne dediyse kolayca mr a girdim. Diğer personel de çok çok anlayışlı idi. Ayrıca ortam bembeyaz ferah. Cihaz havadar. Çok memnun kaldım.

Ata ayyıldız – 3 hafta önce YENİ
Mr çektirmek için randevu aldım ve randevuma gittim MR a alınırken hangi taraf diye soruldu ve ben çift TARAFINDA MR ı çekileceğini söylememe rağmen . MR bittikten sonra sadece sağ tarafın çekildiğini öğrendim.Girişteki masadaki sorumlular durumun üstüne yok siz telefonda öyle söylediniz böyle söylediniz diyip itiraz etti , karşılığında içerde teyit edildiğini söylememe rağmen sadece karşı çıktılar ve yardımcı olmak için hiçbirşey yapmadılar MR çektirmeye mecbur olduğum için 30 dk bekleyip diğer tarafın MR ını çektirdik ve toplam 1600 tl para istediler iki tarafın ayrı ayrı ücretini talep ettiler.Yanımda okadar para olmadığını yarın bırakacağımı 1 saat sonda doktor randevum olduğunu söylediğimde parayı ödemeden MR cd si alamazsınız dediler. Özellikle sorumlu 2 kişi var durumu anlatırken birisi pişkin pişkin gülüyordu. HERHANGİ BİR SEBEPTEN DOLAYI BURAYA GİTMENİZ GEREKİRSE KESİNLİKLE İPTAL EDİN , SAĞLIĞINIZ İÇİN GELDİĞİNİZ BUYERDE AKIL SAĞLIĞINIZI KAYBEDERSİNİZ.

Timucin Bingol – bir ay önce
Personel gayet ilgili ve yardimsever , MR cihazi acik tip , korkanlar icin bilgi vereyim istedim.
Girisimizxen cikana kadar gayet iyi agirlandik.

MERT MÜSLEHİDDİNOĞLU – bir hafta önce YENİ
Personel çok kibar ve hastayla çok ilgili..Özellikle Gülşen hanıma ve ilknur hanıma ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim..

Esat OĞUZERSOY – 8 ay önce
Bilgi almak istediğimiz yerde, ilgisiz ve umursamaz davranışları yüksek bir hanım ile karşılaştık, üzüldük. Hemşire hanımda bir o kadar ilgili, pet çekimi ve sonrasında yapmamız gerekenler konusunda detaylı bilgi verdi ve ilgilendi teşekkür ediyoruz kendisine.
Pet çekim giriş bankonun olduğu fiziksel ortam yetersiz!

sharipa asan – 8 ay önce
Çaiışnların bazıları son derece kaba ve saygısız davrandılar. Pet cihazla ilgili sorduğumuz soruları istemeyerek cevapladılar. Bazen bağırarak konuştular. 1 bardak su rica edince dişarıdan satın alın dediler! Kesinlikle berbat bir yer! Hiç kimseye önermem!

Mal Gaming – 3 hafta önce YENİ
BURAYA GELİP BU MUAMELEYİ GÖRECEĞİME KEŞKE HİÇ TEŞHİS KONUNULMASAYDI DAHA MUTLU OLURDUM EN AZINDAN.

Ozge Ozcan – bir yıl önce
Bir raporu mail atmaları 2 ay sürdü 3-4 gün demişlerdi. Doktoruma kontrol muayenesi için bir daha ödeme yapmak zorunda kalan ben oldum. İlgisiz alakasız ve beceriksiz saçma sapan bir yer.

By farude

Bir yanıt yazın