Ankara Yenimahalle ilçesinde Gizmet Veren TÜVTÜRK Yenimahalle Araç Muayene İstasyonu ile ilgili Sizlere Bir Çok Bilgileri Buradan Yazımızın Devamında Görebilirsiniz.Yenimahalle Araç Muayene İstasyonu Nerede,Yenimahalle Araç Muayene İstasyonu Nasıl Gidilir,Yenimahalle Araç Muayene İstasyonu Adresi,Yenimahalle Araç Muayene İstasyonu Telefon Numarası,Yenimahalle Araç Muayene İstasyonu iletişim Bilgileri,Yenimahalle Araç Muayene İstasyonu Muayene Ücreti,Yenimahalle Araç Muayene İstasyonu Hakkında Daha Detaylı Bilgilere Ulaşabilmek için Lütfen yazımızın Devamını Kontrol Ediniz.

Adres: İvedik Mah. 1502. Cad. 99. Sok. No: 9, 06378 Yenimahalle/Ankara

Saatler: Kapalı ⋅ Açılış zamanı: Pzt 08:30

Telefon: 0850 222 8888

Yenimahalle Araç Muayene İstasyonu Yol Tarifi

Yenimahalle Araç Muayene İstasyonu Hakkında Yapılan Yorumlar

Gökhan Özdemir – 4 gün önce YENİ
Yazın kavurup kışın donduruyorunuz insanları bari sağı dolu kapalı Bir bekleme salonu yapın dünyanın parasını kazanıyorsunuz

ALİ AYCI – bir ay önce
Bekleme salonlari yetersiz yagmurun altinda disarda iki saat ugrasiyorsunuz
Bu arada kredi karti ile oderseniz extradan para aliyorlar hizmet bedeli altinda.

Recep İL – bir ay önce
Öncelikle hizmetlerinden dolayı teşekkürler ediyorum. Çok aşırı yoğunluk var.sistemsel olarak muayeneden geçen araçların onay süresini çok bekletiliyor aslında biten araçlar için bir an önce evrakların araç sahiplerine en kısa zamanda onaylatılıp sahiplerine ivedilikle verilse çok iyi olur. Dışarısı çok soğuk sabah saat 9:30 da girdim saat 14:00 da işim bitti günün büyük bir kısmı tüvtürk araç muayenede geçiyor ben ilk seferde geçemediğim için yoğunlukta olunca neyse yinede kontrol şart tek tavsiyem vatandaşın işini en kısa zaman diliminde bitirip göndermek lazım. İkinci bir muayene istasyonu ivedilikle tarafına vacip çünkü sanayi buraya yakın olması sebebiyle yoğunluk bu bölgede oluşuyor yetkililere duyurulur…

Harun COŞAN – 2 hafta önceYENİ
Araçlara Muayene yapmak yerine hırpalama yapıyorlar biz arabayla çukurlara bile girmezken adamlar acımadan giriyor. Sanki araçla marsa çıkacaz da oranın şartlarına göre bakıyorlar. Arabaya istetme bile koymadım, istetme sabitlenmemiş yazmışlar. O kadar iyi… Para tuzağından başka bişey değil. 5 dakikalık kontrol 372 TL, kim kazanıyor 5 dakikada bu kadar para.

Hasan Aygün – bir hafta önce YENİ
Randevu almamıza rağmen iki saat beklemek çok mantıksız bilişim teknolojisi kullanılarak en fazla 15 dakikada bitecek iş saatler sürüyor.İstasyonlar neden şehir merkezlerinden uzağa konuluyor?Verdiğimiz haybeden ücretlere bir de yakıt ekleniyor.Yapilan işleme göre alınan ücret soygunculuktan başka bir şey değil.

idris mintaş – 2 hafta önce YENİ
500 lira olmuş muayene
Biz bir muayeneyi 60 liraya yapıyoruz
Soygunculuk bu neden sadece tüvtürk var
Altarnatif muayene istasyonu yok adamlar yıllık kafasına göre zam yapıyorlar kimsenin umrunda olmuyor

Şeref Çelik – 2 hafta önce YENİ
Muayne istasyonunda çalışan tüm arkadaşlar gerçekten çok hızlı ve kibar işlerini düzgün yapan insanları kırmayan güzel kardeşlerime teşekkür ediyorum. Lakin ödeme yapmak istediğinizde kredi kartı reklamları koymuşlar kredi kartı ile ödeme yapılırken neden komisyon ücreti istiyorsunuz anlamadım.

Halis Dilmeç – 6 ay önce
Araç Muayene İstasyonu
Uygulama ile birlikte önceden kayıt numarası alarak işlerim çok daha hızlı ve seri tamamlandı. Bekleme süresi daha az oldu . Araç muayenesi de seri bir şekilde yapıldı. Raporun tanzimini 25 30 dakika kadar bekledim. 372 TL’lik fahiş ücretin yanında bir de Kredi kartı ile ödemelerde 8 TL işlem ücreti alınıyor. İşleyiş gayet iyi ama ücretlendirme fahiş. Çalışanlar işi rutine bağlamış ve çok iyi yapılmış birer robot gibi. İşlerini gayet iyi bildiklerinden şüphem yok. Ancak güler yüz iyi olurdu.

Birol Çelik – 2 hafta önce YENİ
Vito aracımın şase numarısını bulamadılar geçirmedil roporu verdiler. Hemen orda yerini gösterdim fakat yeniden muayene tekrarı dediler kendi hataları ve tecrübesizliklernin ceremesini ben çektim ne kadar tecrübesiz eleman varsa İvedik muayene istasyanunda

Mustafa Ozduran – bir ay önce
Daha önceden randevu sistemi olduğundan biraz erken gitmiştim. Girişten itibaren herşey planlı yönlendirme elemanı vardı. İşler tıkır tıkır işledi. Arabamı uygun girişte0804 teslim aldı görevli 0813 te yaklaşık 9 dakikada kontroller yapılarak diğer kapıdan çıktı. Evraklar için bekleyin dediler 15 dk sonra işim bitmişti. Buraya kadar her şey güzel. Lakin daha önceki muayenelerde de motor ve şasi numarası okunmadı ibaresi şahsen zoruma gidiyor. Çünkü evrakın üstünde her ikisi de yazıyor. Arabamda şasi numarası ön camın altında motor numarası ise fabrikasyon etiketinde yazıyor. Yani son derece kolay olmasına rağmen böyle davranılması bana samimiyetsiz geliyor. Hiç bir onarım, ayar yada garanti ve sigorta gibi sorumluluk taşıyan işlem yokken alınan ücreti şahsen çok buluyorum. Diyelim istasyondan çıktım 50 km için de fren hatası sebebiyle hasar veya kaza yaşandı . Burada muayenenin sorumluluğu yada açıklama amaçlı bir faydası olacak mı, bunu trafik raporları yazacak mı, kısacası muğlak

Münür KaaN ÖZTR – bir hafta önce YENİ
Rutin muayene işler. Kredi kartı ile ödeme gelmiş neyse ödedik bı baktım komisyon almışlar. Yav nasıl soygun düzene komisyon ne sıradan mahalle bakkalinda bile pos cihazı var komisyon ALMAZ. Tuv TÜRK komisyon alıyor böyle soygun olmazz.

öi s – 2 hafta önce YENİ
Anonslar bir noktadan sonra sinir bozabiliyor. Çıkış kısmında bir hengame oluyor. Girişte ise her gelen bir ne yapacağını şaşırıyor. Uygulamasını cep telefonunuza indirmenizi tavsiye ederim. Kolaylık sağlıyor. Peşin ödeme ve +7.5TL komisyon ile kart ile ödeme yapabilirsiniz.

Zafer Mustafa Celik – 4 ay önce
Muayene tekrarını burda yaptım. Çalışanlar gayet iyi efendi ve güler yüzlü. Onları da anlamak lazım akşama kadar belki yüzlerce araba geliyor. Akşam olunca o guleryuzu beklememek lazim. Görevli arabaya binmeden önce direksiyona sitrecle kaplıyor. Şoför koltuğuna naylon örtü seriyor. Covid den dolayı bekleme salonu kapalı. Çalışanları muayene raporunu beklerken gözlemledim herkes gerektiği gibi işini yapıyor. Muayene raporunu aracınız hangi istasyondan çıktı ise oradan biraz bekledikten sonra alıyorsunuz.

Tek canımın sıkıldıği nokta muayene ücretinin çok fazla olması. 380 lira visa.

Mustafa Sağlam – bir ay önce
Randevu alıp geliyoruz randevu sarkıyor Ankara nin en kalabalık istasyonu diye bilirim fakat yapabileceğimiz hiçbir şey yok yaptırıp çıktık

By farude

Bir yanıt yazın