Yeşil Bayır Poliklinigi Nerede,Yeşil Bayır Poliklinigi Nasıl Gidilir,Yeşil Bayır Poliklinigi Telefon Numarası,Yeşil Bayır Poliklinigi Randevu alma,Yeşil Bayır Poliklinigi Adresi,Yeşil Bayır Poliklinigi iletişim Bilgileri,Yeşil Bayır Poliklinigi Doktorları,Yeşil Bayır Poliklinigi Pcr Testi,Yeşil Bayır Polikliniği Muayene Ücreti

Adres: Kayaş Mahallesi Sağduyu Cad 20 20 14, 06270 Mamak

Çalışma Saatleri : 09:00 – 18:00

Telefon: (0312) 372 92 93

Alo Randevu alma : 182

Yeşil Bayır Poliklinigi Yol Tarifi

Yeşil Bayır Poliklinigi Hakkında Yapılan Yorumlar

Afra Sly – bir ay önce
Bugun gittigin rezil bir poliklinik. Dün aradıgımda randevu alınmadan gelebiliyırsunuz denildi, bugun gittim sıra dolu alamayız dediler, neye göre sıra dolu dedim burası randevusuz çalısmıyormu dedim evet ama kotamız dolu dediler. Sizi şikayet edecem dedim hemen kıvırmaya basladı lar ilgi alaka 0 muamele 0 kesinlikle tavsiye etmiyorum.

Gizem Özbek – 6 ay önce
Sol kulak ağrısı ile başvurdum. Anamnezimi gayet iyi aldılar. Tansiyonuma, kiloma, ateşime baktılar. Ekstra doktor sırtımı, kalbimi, nabzımı kontrol etti.(?) 2021 yılından beridir muayene ücreti 100 tl. Kontrol için ekstra para alınmıyor. Kısıtlama olduğu için doktor izni ile pazar günü tekrar kontrole gideceğim.
Pazar günü gittim ve tüm fikrim değişmiş bulunmakta. İlgililer dedik ama beni oyalamaktan başka bir şey yapmadıklarını fark ettim. Sürekli kontrole çağırıyorlar. Bu seferde sağ kulağım iltihaplanmış (‘galiba’ – doktor eminsiz şekilde böyle söyledi) Doktor kulağımı kontrol ederken kanatmıştı üstelik. Ben memnun kalmadım. Üçüncü kez kontrole de gitmeyeceğim. Ben tekrar tekrar bu hastaneye gideceksem sürünmemin ne anlamı var, onun yerine tek sefer devlet hastanesine giderim. Benim kulağım büyütülecek bir şey olmadığı için bu kadar uzattım. Para tuzağı olduğunu da belirteyim.

Salih şhef – 8 ay önce
Tavsiye üzerine gittik ama sonuç alamadık
Konturola gittigimizde doktorun para alinmayacak demesine rağmen para talep edildi ve doktorun para alinmayacak dedigini ilettik ve bizi enson sıraya koydular ve o sıra birtürlü bize gelmedi bizde saatlerce bekledik konturol olamadık başka hastaneye bakiyoruz. Ayrica danışmadaki çalişanlarin yaklaşımını hiç begenmedik.

Zeynep Sahin – bir yıl önce
Polikilinikdeki dr ahmet beyden Allah razi olsun onun sayesinde iyiyim ve oğlumun sünnet cerrahiside ahmet bey biz cok menünüz samimi doktorlugundan dolayı

Erhan Kilic – 2 yıl önce
Bu bölgede oturuyorum fakat polikliniğe hiç gitmedim ancak cevremdekilerin çoğu memnun ayrıca yıllardır polikinlik duruyo

Şahin Acay – 2 yıl önce
Sağlik raporu veriyo mu burası ve de cumartesi pazar gunleri acik mı

Ahmet Abacı – 3 yıl önce
Asla buraya gitmeyin. 2 yıl önce tırnağım batiyordu. Bir tanıdığım yüzünden buraya gittim Ahmet hoca denilen doktor uzun uzun çekilmesi gerektiğini anlattı. İstemeye istemeye kabul ettim. Kasada bulunan kasiyere tırnağı uyuştur dedi. Çok ağrıdigi için yattım bir baktım tırnağımi çekmiş. Şuan 2 defa ameliyat oldum bugünkü doktor tırnak yatağın travma almış dedi. Büyük ihtimalle tırnak yatağım komple yakılacak. Bunlar yüzünden 2 yıldır çekiyorum. Hakkım hepsine haram zıkkım olsun.

Taşkın Köksal – 2 yıl önce
Mükemmel hizmet , bilgili kaliteli insanların bir arada bulunduğu bir kurum

Save Ralph – 2 yıl önce
Tam bir para tuzağı para kazanmak için hertürlü şeyi yapıyorlar

Demir Demir – 3 yıl önce
Mahallemizin tanınmış polikliniğidir. Ölümcül olmayan acil sağlık hizmetleri için süper bir yer. En güzel tarafı pamuk gibi iğne yaptırabilirsiniz. Doktorlarına güvenebilirsiniz gerçekten, bilgi yönünden donanımlılar.

Mustafa Kaya – 2 yıl önce
Şifa Allah’tan sebep olarak harika bir yer.
işini ciddiyetle yapıyorlar ne zaman gittimse Allah’ın izniyle şifa buldum.

By farude

Bir yanıt yazın