Yıldırım Beyazıt Egitim ve Araştırma Hastanesi Şentepe Semt Poliklinıği Nerede,Yıldırım Beyazıt Egitim ve Araştırma Hastanesi Şentepe Semt Poliklinıği Nasıl Gidilir,Yıldırım Beyazıt Egitim ve Araştırma Hastanesi Şentepe Semt Poliklinıği Telefon Numarası,Yıldırım Beyazıt Egitim ve Araştırma Hastanesi Şentepe Semt Poliklinıği Adresi,Yıldırım Beyazıt Egitim ve Araştırma Hastanesi Şentepe Semt Poliklinıği iletişim Bilgileri,Yıldırım Beyazıt Egitim ve Araştırma Hastanesi Şentepe Semt Poliklinıği Randevu alma,Yıldırım Beyazıt Egitim ve Araştırma Hastanesi Şentepe Semt Poliklinıği Doktorları,Yıldırım Beyazıt Egitim ve Araştırma Hastanesi Şentepe Semt Poliklinıği ile ilgili Daha Bir Çok Bilgi Sizler için Yazımızın Devamında Sizlerle….

Adres: Avcılar, Karahöyük cad. No:185, 06210 Şentepe Yenimahalle/Yenimahalle/Ankara

Saatler: Kapalı ⋅ Açılış saati: 08:00

Telefon: (0312) 331 71 46

Alo Randevu al : 182

Yıldırım Beyazıt Egitim ve Araştırma Hastanesi Şentepe Semt Poliklinıği Yol Tarifi

Yıldırım Beyazıt Egitim ve Araştırma Hastanesi Şentepe Semt Poliklinıği Hakkında Yapılan Yorumlar

Efe Türkben – 2 ay önce
Çok kalabalık ve hekimler ilgisiz ancak semtin eli ayağı herkes bütün süreçte ilk burayı değerlendiriyor. Aslında bir nevi triaj ilk muayene yeri gibi. Tek sıkıntı covid-19 salgını süresince randevu alabilmek ve küçücük alanda o kalabalıkta risk almak

Ali PAZARLIOĞLU – 4 ay önce
İnsanları uzaktan dahi Muayene etmekten imtina eden gereksiz boş yer işgal eden boş insanların olduğu ülkemin her bir köşesinde olduğu gibi yiyicilerin işgal ettiği bir kurum. İnsanlar hak etmedikleri muameleye maruz kalıyorlar ama kimse bilmiyor ki bu dünyanın bir de öbür tarafı var yazıklar olsun.

Engelliler Platformu – 5 ay önce
Engellilerin kolayca erişebileceği bir Sağlık alanıdır.

harmaning – 2 yıl önce
Genellikle maksimum 1, 2 sıra oluyor. Genel anlamda bir yorum yapamam tabii, ama doktorlar personeller iyi. Nadiren güleryüzlü görüyorum, kan alanların tecrübesi ne kadardır bilemiyorum fakat buna da şükür dışkapı çocuk acilinde damarımı patlattıklarını bilirim. 1 tüpün sonucu 1 gün sonraya verildi, son hastalardandım galiba en son benim tüpümü inceleyecekler. Saat sabah 11:00’da kan alma bitiyor, aç iken gitmenizi veya kan aldırmadan önce en az 2 saattir aç olmanızı tavsiye ederim.

Murat Yurtoğlu – 2 yıl önce
Doktor telefonla konuşmaktan hastayla ilgilenmiyor. Bekliyorsun telefonu kapatmasını sonrada diyorlarki kan alma işlemi 2 dk. önce bitti !!! İlgi alaka sıfır!!! Vasat!!!

Süleyman Duman – 5 yıl önce
MHRS Android uygulamasindan veya 182 randevu merkezinden randevu alarak muayene olabilirsiniz

TEMEL ATİK – 4 yıl önce
Birçok şeyi çokta sıra beklemeden yapabilirsiniz. Kan alma saat 11de bitiyor.

tolga altınışık – 3 yıl önce
10 numara bir sağlık yerleskesi olmadigini söylemek isterim

Asiye Duran – 3 yıl önce
Çok temiz ve nezih…

By farude

Bir yanıt yazın