Bursa Yıldırım Kaymakamlığı Hakkında Sizlerin Nasıl Bu Konuma Ulaşım Ve iletişim Sağlamanız Adına Sizler için Yapılmış bir Paylaşım Olmaktadır.Yıldırım Kaymakamlığı Ve Bu Kurumu Bağlı Olan YıldırımSosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakfı ile ilgili İletişim Yol Tarifi Gibi Bir Çok Bilgileri Sizler için Sosyal Medya Vasıtası ile Randevual.Org Web Sayfamızda Sizlere Sunmaktayız.Yıldırım Kaymakamlığı Erzak yardımı,Yıldırım Kaymakamlığı Para yardımı,Yıldırım Kaymakamlığı Elbise Yardımı,Yıldırım Kaymakamlığı Fakir Yardımı Gibi Bir Çok Konu ile ilgli İletişim Bilgilerini Sizler için aşşağıda Yazımızın Devamında Görmeniz Mümkündür.Lütfen Yıldırım Kaymakamlığı Hakkında Sizler’de Görüşlerinizi aşşağıda Yorumlar Kısmında Bizlerle Paylaşırsanız Seviniriz…

Yıldırım Kaymakamlığı

Adres : Şükraniye Mah. 7. Mercan Sk. No:3 YILDIRIM/BURSA

E-Posta : [email protected]

Telefon : 0224 364 18 99

Fax : 0224 360 05 15

Yıldırım Kaymakamlığı Yol Tarifi

Yıldırım Kaymakamlığı Sosyal Yardım vakfı Bilgileri

Kurum Müdürü: NURSEN ÖRDE

Adres : ŞÜKRANİYE MAH. 7.MERCAN SK. NO:3 YILDIRIM/BURSA

İletişim : 0224 360 42 25

İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı

Adres : Şükraniye Mah. 7. Mercan Sk. No:3 Kat:1

Telefon : 0224 360 42 25

Fax : 0224 360 44 56

Yıldırım Kaymakamlığı Hakkında Yapılan Yorumlar

Menderes DARÇIN – bir ay önce
Tüm görevli memur arkadaşlar görevlerini layıkıyla yapıyorlar. Yalnız ilk girişte odalardan birinden sigara kokusu geliyor, eminimki ne kaymakam nede yıldırım emniyet müdürünün bundan haberi yoktur. Bunu da önlelerse mükemmel olur.

huseyin turkoglu – 3 ay önce
87 kere aradım bir kere olsun telefonu açmadılar.İşlemlerimi yaptıramıyorum ilgilenen yok bakan yok dünyanın en kötü yönetilen devret dairesi olabilir.Afrikada bile böylesine rastlanmaz,verdiğimiz vergiler haram…

Gülmira Aydepe – bir yıl önce
Çalışanlar yardımcı olmuyor görevini yerine getirmiyorlar insanı azarlap bide ters cevap veriyorlar. Hizmet sıfır devlet boşuna maaş veriyor.

efe enes çelik – bir yıl önce
Her hangi bir işleminiz için randevu alınması gerekiyor ve o randevuyu almak kanser sebeplerinden biri tam 3haftaya giricem alamadım hala her sene farklı sistem getiriliyor dünya bile bu kadar hızlı dönmüyor buna bir el atılması gerekiyor ve buna sebep olanların Allah belasını verir inşallah tez vakit

GONCA AYDIN – 7 ay önce
Yaklaşık 10 kez aradım kesinlikle telefona bakan yok

Yavuz Han – 11 ay önce
Sizin işiniz nedir insanlara yardımcı olmak! kimse sizi zorla oturtmadı ki o koltuğa herkes emek veriyor herkes mücadele ediyor nedir sizdeki bu kibir ego?

Arzu Ö. – bir yıl önce
Ulaşım kolay,park yeri var,temiz ve duzenli ,bekleme sorunu zaman dilimi ve isleme gore degisebiliyor,bazi çalışanlar aşırı ilgisizken bazilari gerçekten olması gerektiği gibi.

+(Engelli arac girisi ve parkyeride var)

Murat Karaman – 2 yıl önce
Gazete satış dağıtım aracı mahallemize, caddemize, sokağımıza hiç uğramadı. Sabahtan beri bekliyoruz. Televizyon dan yapılan açıklamalar ile uygulamalar birbirini tutmuyor. Selçukbey Mahallesi Şehit Yusuf Sel Caddesi.

Mesut Usta – 2 yıl önce
Çalışma saatleri olarak öğle arasi acik gozukuyor fakat insanlari disari cikarip saat 13:00 da tekrar aliyorlar. Bunu kış günü soguk havalarda bile ayni sekilde yaptiklari halde neden belirtilmemiş saat araliginda?

el işi savaşları – 3 yıl önce
En azından bir kere bile gerçek ihtiyac sahibi olan insanlari arastirın kackere msj attım asla bir sonuç yok elimle gosteririm size durumlarının nekadar iyi oldugunu yazık çok yazık insanları araştırin biraz hepsinin durumları super ama nedense yardımı onlar alabiliyor burda dul kadın 3 çocuguyla gelip gidiyor yok birsey verdiginiz komurler satılıyor deniliyo resim cekin adam resmiyette maas yardım almak icin kendini bosanmis gosteriyor diyoruz islem yok herbiri 3 katli ev hat konfeksiyon sahibi yedi yirmi dort devlet büyüklerine küfur ederler onlara var gercek fakire yok sonra gelde devlete sahio cık hükemeti koru herkes işine geleni tutuyor gorevinizi Obür dünyada da sorguya cekilcegini düsunerek ustlenin.

By farude