Adana’da bulunana Kozan Araç Muayene İstasyonu ile Sizler için Gerekli Bir Çok Bilgileri Sizlere Sunmaktayız.TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonu Hakkında Sizleri Araçlarınız için Daha Kolay Ve Rahat Bir Şekilde Randevu alma Konularında Sizlerin İşlerini Kolay Yapabileceğiniz bilgileri Sizler için Bir Araya Toplayıp yazımızın Devamında Sizlere Paylaşmış bulunmaktayız.Yazımızın Devamında Bulunan Randevu al Butonuna tıklayarak ilgili Kuruma Gidip Randevu almanız Çok Dolay Olmaktadır.Kozan Araç Muayene İstosyonu ile ilgili Sizler’de Düşüncelerinizi Aşşağıda Bulunan yorumlar Kısmında Bizlerle Paylaşırsanız Bir Çok İnsanın Bilgi Sahibi Olmasına Vesile Olacağınızı Bilmenizi isteriz…

Adres: Varsaklar Mah. Adana Cad. No:283/A, 01500 Kozan/Adana

Saatler: Kapalı ⋅ Açılış zamanı: Pzt 08:00

Telefon: 0850 222 8888

Kozan Tüvtürk Araç Muayene İstasyonu Yol Tarifi

Kozan Tüvtürk Araç Muayene İstasyonu Hakkında Yapılan Yorumlar

orhan soylu – 5 ay önce
Önemli: Dakiklik
Egzoz gazı emisyon ölçümü çok yavaş ilerliyor araç muayene istasyonu da çok yavaş kendilerinin yavaşlıkları önemli değil ama sizin süreniz geçerse haberiniz bile olmadan sıranızı iptal ediliyor o kadar bekle sonu boşşş

Berat yaşar – 4 ay önce
Yaklaşık 35 dk da otomobil muayenesi tamamlandı. Randevu günüm ertesi gün olmasına rağmen saolsun arkadaşlar yardımcı oldular.

FERDİ TAYFUR – 3 ay önce
Hızlı ilerliyorlar fakat egzoz emisyonla beraber 660 lira faz değil mi yaa

ömer lütfü uçar – 5 ay önce
Hizmet sakat. Elemanlar araçlara patinaj çektirerek ilerliyor.şaka gibi. Kırmaya çalışıyorlar adeta arabayı

Bilal Erdogan – 8 ay önce
Kredi kartına komisyon farklı talep edilmesi büyük kuruma yakışmadı. Randevu saatinde bitmiyor işiniz. Biraz gecikme oluyor. Daha fazla zaman ayırmalısınız. Beklerken ikramları olsa daha güzel olabilir.

Doğukan Çokça – 8 ay önce
Önemli: Kalite, Profesyonellik
Hiçbir mekanik iş yapmadan 400 TL verdiğimiz muayene işlemi için, ilgili personel tarafından terslenen bir sürü insan gördüm. Benim aracım ile ilgilenen arkadaş saygılı ve hızlıydı fakat bir kaç personel ciddi manada terbiyesizlik boyutunda çalışıyor. Kimse sizi orda zorla tutmuyor beğenmiyorsanız çalışmayın.

Okan Tepe – 8 ay önce
Yıllardır araç muayene işi ile ilgilenirim bu kadar varoş bu kadar saçma işleyişi olan bu kadar yavaş ilerleyen bu kadar işten kaytaran insanların olduğu bir yer görmedim.

Covid sebebi ile bekleme yerlerine girişi kapatmışlar kalabalık olmasın diye insanları egzoz emisyon ölçümü yapılan alanın kenarından toplu halde bekletiyorlar . Bekleme alanı gibi ağaçların altındaki golgelikten çalışanları çağırıp işinizi yaptirabilirseniz şanslısınız.

Yolum düştü gittim muayenesiz binerim bir daha ugramam buraya.

Bülent Akgün – 9 ay önce
Randevum saat 16:00 da idi. 17:13 de ancak araç muayenesi başladı. İnsanlar sıcağın altında bekletiliyor ( trafiğe çıkan araç sayısı artıyor. Muayene istasyonu aynı kapasitede çalışıyor. Ayrıca civar ilçeler de buraya geliyor. Personel sayısını ve muayene peronunu arttırmak zor olmamalı.) Bir berbere bile oturduğumuzda sağolsun esnafımız çayımızı kahvemizi suyumuzu eksik etmez. 500 TL lik hizmet alıyoruz sizden Asgari İnsani şartlar sağlayın. Bir soğuk su çeşmesi olsun. El yüz yıkama için dışarıda Çeşme olsun. Daha ferah bekleme yeri . Bize mecburlar zihniyeti ile hizmet verilemez. Keşke bu hizmeti birkaç firma yapsa da rekabet oluşsa.

irfan Kocar – 2 ay önce
Her gittiğimde ayrı bir sinir bozucu yer

ibrahim alçı – 3 ay önce
en azından fazla bekletmeden arabayı aldılar. oturma ve bekleme yerleri var.

Mustafa Kundakcı – 5 ay önce
Pilanlı ve proğramlı bir şekilde çalışanlar kısa sürede muayeneyi yapıp gönderiyorlar.

süleyman Kırkar – 2 hafta önce YENİ
İyi bir hizmet anlayışı gelişmeli

Mahmut Gökdağı – 8 ay önce
Rendavu veriyorlar takip yok sıra veriyorlar en az iki saat bekleyeceksin diyorlar oturacak bu ir yerleri yok sadece ve sadece para tuzağı için kurulmuş bi kurulus sıfır sıfır sifir

By farude