Adana’da bulunana Yüreğir Araç Muayene İstasyonu ile Sizler için Gerekli Bir Çok Bilgileri Sizlere Sunmaktayız.TÜVTÜRK Araç Muayene İstasyonu Hakkında Sizleri Araçlarınız için Daha Kolay Ve Rahat Bir Şekilde Randevu alma Konularında Sizlerin İşlerini Kolay Yapabileceğiniz bilgileri Sizler için Bir Araya Toplayıp yazımızın Devamında Sizlere Paylaşmış bulunmaktayız.Yazımızın Devamında Bulunan Randevu al Butonuna tıklayarak ilgili Kuruma Gidip Randevu almanız Çok Dolay Olmaktadır.Yüreğir Araç Muayene İstasyonu ile ilgili Sizler’de Düşüncelerinizi Aşşağıda Bulunan yorumlar Kısmında Bizlerle Paylaşırsanız Bir Çok İnsanın Bilgi Sahibi Olmasına Vesile Olacağınızı Bilmenizi isteriz…

Adres: Levent, 1792. Sk. No: 11, 01285 Yüreğir/Adana

Saatler: Kapalı ⋅ Açılış zamanı: Pzt 08:00

Telefon: 0850 222 8888

Yüreğir Tüvtürk Araç Muayene İstasyonu Yol Tarifi

Yüreğir Tüvtürk Araç Muayene İstasyonu Hakkında Yapılan Yorumlar

SESSİZ FIRTINA – 2 ay önce
Yani evet hizmet veriliyor ama alınan ücret aşırı derecede fazla..
Sadece kontrole sadece.. Tamiri ve bakımı geçtik bi yağ değişimi dahi yok.. El insaf..

Mehmet Karaaslan – 2 ay önce
Toplam 10 dk işlem için 2 saatinizin ve 620 liranizin gittiği soygun yeri. Hani o kadar para aliyorsunuz en azından klimalı nezih bir ortamda bekletin insanları. Maddi manevi rezillik.

Gonca Coşkun – 2 ay önce
Beklediğimden hızlı ilerledik.Randevu saatinden 45 dk sonra sıramız geldi. Egzoz muayenesinde ki beyfendinin ingilizce biliyor olmasına ayrıca çok memnun olduk.Sadece randevu zamanında gelmeyenler in kalabalığı rahatsız edici idi.Keşke zamanında gelseler.

Galip Yarar – 2 ay önce
Makine gibi işleyen bir sistemle para basılıyor burada. Sistem güzel işliyor. Çalışanlar işlerini güzel yapıyor. Ama bu devletin işi olmalı. Özel kurum yerine devlet yapsa bu özel şirkete ödenen muazzam kar payı ödenmemiş olur. Hem devlet hem vatandaş kazançlı olur.

Aydın TAŞ – bir ay önce
Üç yıldız çalışanların kişiliğiyle alakalı..
Tüvtürk ün çalışma sistemine maliyetine tek yıldız bile fazla..
Bırak Tamiri gevşemiş vida görseler onu bile sıkmadan alınan paralar..

G.murat Baydur – 3 hafta önce YENİ
Saat 16.00 gibi gittim çok seri bitti sanırım o saatte çok yoğun değil artık kredi kartı da kabul ediyorlar lakin ucret uzerine fark çıkıyor dediler..

Asya Asya – bir hafta önce YENİ
Aylık yüzde 5 faiz nedir ya bir gün bile geçse faiz aldılar

Hüseyin Kıran – bir ay önce
Arka koltuk kemerlerinde eksik olmamasına rağmen eksik var dendi muayene tekrarı yapıldı döşemeciye gittim bir eksik olmadığını söyledi arkakonsoldan tokayı çekti kilitledi araç muayeneden geçti

Hüseyin Karacataş – bir ay önce
Aracınız ağır kusurla kaldıysa dikkatli olun dışarıda sizi bekleyen fırsatçılar var. Bugün aracım arka kemerlerden kaldı ve hemen yanımda beliren şahıs beni bir yere yönlendirmeye kalktı sonra utanmadan 50 tl de bana vereceksiniz dedi. Aman ha kaptırmayın paranızı bu tiplere. İşin komik tarafı böyle adamların orada elini kolunu sallayarak gezmeleri.

Servet SAĞLAM – bir yıl önce
Çok pahalı yaptıkları hiç bir şey yok. Tuvalet var arka tarafta yani ön tarafta ilk başvuru esnasında tuvaletiniz gelse ille de arka tarafa gitmek zorundasınız. Yazzık bu kadar pahalı olmamalı..

ABBİLİ PRO TV – 4 ay önce
İnsanları koronavirüs döneminde tıklım tepiş toplayan muayene adı altında bir tomar para alan bir firma. Elbette firmanın bir suçu yok onlar eline geçen yağlı kuyruğu bırakmıyor sadece. Onlara bu fırsatı verenleri sorgulamak gerek.

By farude