Zeytin Veteriner Kliniği en iyi klinik uygulamalarını tanımlayarak ve uygulayarak, bunları destekleyen bilim anlayışını geliştirerek dostlarımızın hastalıklarının önlenmesi ve tedavisini iyileştirmek misyonuyla yola çıkmıştır. Zeytin Veteriner Kliniği Olarak Dostlarımızın sağlıkla ilgili gereksinimlerini karşılamak, sağlıklı ve uzun bir yaşam sürebilmelerini sağlamak, minik dostlarımızın yaşam kalitesini yükseltmek, koruyucu hekimlik ve iyileştirici sağlık hizmetlerini veteriner tıbbın ulaştığı en üst düzeyde, bütünleşik bir yapı içerisinde sunmak birincil önceliğimizdir. Gayemiz ; modern veteriner hekimliğin tüm olanaklarını ve son teknolojiyi kullanarak, en iyi hekimlik uygulamalarını yapıp, güven çerçevesi doğrultusunda her hastaya ve ziyaretçimize en iyi sağlık hizmetlerini sunarak sektörümüzde öncü olmaktır. Veterinerlik olarak amacımız; küçük dostlarımızın sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmeleri için elimizden gelen tüm desteği, tecrübemizle birleştirerek sunmaktır. Onların mutluluğu ve sağlığı için varız. Zeytin Veteriner Kliniği Pendik civar halkının sahip edinmiş olduğu minik patili canlar için sağlık hizmeti veren bir kurumdur. Bu Veterinerlik İstanbul’un Anadolu yakasında hizmet vermekte olan bir sağlık kliniğidir. Bu Veterinerlik kliniğinden eğer sizde hizmet aldıysanız yorum yaz kısmında yorumlarınızı ve şikayetlerinizi belirterek bu kliniğin gelişimi için sizde katkıda bulunabilirsiniz. Zeytin Veteriner Kliniği Randevu almak için öncelikle aşşağıdaki Randevu al butonunu tıklayarak sizlerde Randevunuzu oluşturabilirsiniz. Eğer sistem sizi anasayfaya atıyorsa aşşağıdaki belirtmiş olduğumuz Telefon numarası ile iletişime geçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg’u ziyarette bulunduğunuz için Teşekkür eder Sevimli minik patili canlarımız içinde SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : Kurtköy, Kurtköy mahallesi Bakü caddesi Optimum meydan sitesi, D:ükkan no:51, 34515 Pendik/İstanbul

Telefon : 05379612828

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir.

Zeytin Veteriner Kliniği YOL TARİFİ

Zeytin Veteriner Kliniği

Yorumları – Şikayetleri

Sibel Koç – 1 ay Önce

17 Kasım 2021 tarihinde kedim 9. Kattan aşağıya düştü ne yazık ki. İnternetten 7/24 açık olan veteriner olan zeytin kliniğini bulup, oraya götürdük. Lakin 3 gün hem aç hem susuz bırakılmış. Ve ameliyata alacağız diye 3 gün beklettiler ve hiç bir sonuç alamadık. Damar yolu açılıp serum bile verilmemiş. Sorulan soruya cevap bile veremeyecek kapasitede doktorlar var. Lütfen gitmeyin.

İşletme sahibinin yanıtı : Kediniz 9.kattan düştüğü için bizim kliniğimize getirilmişti geldiğinde ciddi derecede iç kanaması vardı 3 gün boyunca gece gündüz bu iç kanama riskini geriletmek için uğraştık eğer 3 gün boyunca kediniz ile ilgilenilmeseydi şuan yaşaması imkansızdı.Bu şekilde yorum yapmış olmanız gerçekten üzücü.

Ali Ercan – 1 ay Önce

kedim peş peşe kusuyordu yapılan muayene sonucunda yabancı cisim olduğu söylendi iyi bir operasyon sonrası şuanda sağlıklı teşekkür ediyorum her şey için

Dila Albayrak – 2 ay Önce

Ücreti için bu işi yapmayan bir hekim. İlk kez gitmeme rağmen izlenimim çok olumlu.. Boşu boşuna test vb. de yapmıyor kendisi. İşini böyle yapan kaldı mı ya? Çok teşekkür ediyorum. İnşallah götürdüğüm sokak kedisi iyileşir. Gözünüz kapalı çok sevdiğiniz canları teslim edebilirsiniz.

Esra Karaman – 2 ay Önce

Kesinlikle tavsiye etmiyorum daha damar yolu açamıyorlar kedimi delik deşik ettiler ilgi sıfır üstüne birde para istiyorlar. Hayvanlarınızın sağlığı için bir kere daha düşünün derim.

Dogo Dogo – 1 ay Önce

Güvenilir ve tecrübeli bir ekip.Canlarınızı gönül rahatlığı ile götürebilirsiniz.Said beye ilgisinden ötürü ayrıca teşekkür ederim.

Abdurrahman Sağlam – 4 ay Önce

İşinde başarılı ve güleryüzlü bir klini. Said bey ve Kübra hanıma çok teşekkür ederiz 🙂

Şener Altun – 9 ay Önce

Daha önce başka bir veteriner kliniğine gittim ismini vermek istemiyorum kedimde diş Eti kızarıklığı vardı 2 hafta orda tedavi gördü ama bir faydasını göremedim hastalığı tekrarladı vurdukları iğne yaramadı hatta kedimin dişlerini çekileceğini söylediler iki tane kan örneği mi ne varmış ismini tam olarak hatırlamıyorum tedavisine bin TL kadar fiyat verdiler güvenemedim sonra zeytin veteriner kliniğine geldim iyi kide buraya gelmişim burada 5 gün tedavi gördü sonra hiç bir sıkıntısı kalmadı o gün bugündür hiç tekrarlamadi bazı yerler gibi paracı değil fiyat konusunda gayet makul çok güzel yardımcı oluyorlar hep buraya geliyorum gayette memnun kaldım said hoca ya çok teşekkür ederim..

Reyhan Savcı – 11 ay Önce

Bugün bi sokak köpeği götürdüm. Sağolsunlar çok ilgiliydiler. Arabam yoktu geri yerine kadar bıraktılar köpeği. Keşke herkes bu işi böyle güzel yapabilse. Fiyatları da gayet makul ödemede de kolaylık sağlıyorlar ayrıca. Kesinlikle tavsiye ederim.

Demet Delice – 1 yıl Önce

Sait bey resmen köpeklerden korkuyor nasil veteriner anlamadim

By farude

Bir yanıt yazın