Zeytinburnu Tıp Merkezi Randevu alma

Byfarude

Eki 11, 2021 #avrasya tıp merkezi zeytinburnu, #istanbul zeytinburnu tıp merkezi, #istanbul zeytinburnu tıp merkezi telefon numarası, #zeytinburnu 58 bulvar tıp merkezi, #zeytinburnu tıp merkezi adres, #zeytinburnu tıp merkezi bölümleri, #zeytinburnu tıp merkezi çalışma saatleri, #zeytinburnu tıp merkezi cildiye doktorları, #zeytinburnu tıp merkezi cildiye doktoru, #zeytinburnu tıp merkezi cildiye muayene ücreti, #zeytinburnu tıp merkezi cildiye randevu, #zeytinburnu tıp merkezi cildiye vildan, #zeytinburnu tıp merkezi dahiliye, #zeytinburnu tıp merkezi dermatoloji, #zeytinburnu tıp merkezi diş, #zeytinburnu tıp merkezi diş muayene ücreti, #zeytinburnu tıp merkezi doktorları, #zeytinburnu tıp merkezi epilasyon, #zeytinburnu tıp merkezi fiyat, #zeytinburnu tıp merkezi fizik tedavi, #zeytinburnu tıp merkezi genel cerrahi doktorları, #zeytinburnu tıp merkezi göz doktoru, #zeytinburnu tıp merkezi göz muayene ücreti, #zeytinburnu tıp merkezi iletişim, #zeytinburnu tıp merkezi iş başvurusu, #zeytinburnu tıp merkezi iş ilanları, #zeytinburnu tıp merkezi kadın doğum, #zeytinburnu tıp merkezi kadın doğum muayene ücreti, #zeytinburnu tıp merkezi kadın hastalıkları, #zeytinburnu tıp merkezi kbb, #zeytinburnu tıp merkezi kulak burun boğaz, #zeytinburnu tıp merkezi lazer epilasyon, #zeytinburnu tıp merkezi lazer epilasyon fiyatları, #zeytinburnu tıp merkezi lazer epilasyon yorumları, #zeytinburnu tıp merkezi nasıl gidilir, #zeytinburnu tıp merkezi randevu al, #zeytinburnu tıp merkezi sünnet, #zeytinburnu tıp merkezi sünnet fiyatları, #zeytinburnu tıp merkezi tahlil fiyatları, #zeytinburnu tıp merkezi telefon numarası, #zeytinburnu tıp merkezi ulaşım, #zeytinburnu tıp merkezi vildan gemici, #zeytinburnu tıp merkezi vildan gür, #zeytinburnu tıp merkezi yorum, #zeytinburnu tıp merkezi'nin telefonu, #zeytinburnu tıp merkezleri, #zeytinburnu yunus emre tıp merkezi

İstanbul Zeytinburnu ilçesinde Hizmet Eden Sağlık Kurumu Olan Zeytinburnu Tıp Merkezi ile ilgili Ulaşım Adres Telefon Gibi Bilinmesi Gereken Bilgileri Sizler için Yazımızın Devamında Paylaşmış bulunmaktayız.Zeytinburnu Tıp Merkezi Randevu alma,Zeytinburnu Tıp Merkezi Muayene Ücreti,Zeytinburnu Tıp Merkezi Pcr Testi,Zeytinburnu Tıp Merkezi Covid 19,Zeytinburnu Tıp Merkezi Nerede,Zeytinburnu Tıp Merkezi iş Başvurusu,Zeytinburnu Tıp Merkezi Telefon Numarası,Zeytinburnu Tıp Merkezi ile ilgili Daha Bir Çok Bilgi Sizler için Yazımızın Devamında Sizlerle….

Adres: Yenidoğan Mah, 58/1 Sk. No:1, 34020 Zeytinburnu/İstanbul

Saatler: 24 saat açık

Telefon: (0212) 665 70 10

ZEYTİNBURNU TIP MERKEZİ YOL TARİFİ

ZEYTİNBURNU TIP MERKEZİ HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Klaytın False – 2 hafta önce YENİ
25 Eylülü 26 Eylüle bağlayan pazar sabaha karşı 04.10 civarı kurumunuza geldik. Kayıt yaptırdıktan sonra kayıt işine bakan kadın personel gececi acil doktorunu 2-3 kere aramasıyla uyandırabildi yalan yok inmesi 10 dakkayı bulmadı ama asıl sorun muayene sırasında uykulu şekilde ve neden geldiniz der gibi beş karış suratla sorular sorup kendi ağzında gevelediği cümlelerle reçete yazıp gönderdi bu tutumun değiştirilmesi ve bizden başkasına da yapılmaması için bu şikayeti dile getiriyorum..

Mehmet Duran – 2 ay önce
Yaşadığım bir cilt sorunu sebebiyle bir arkadaşımın da önerisiyle Zeytinburnu Tıp Merkezi Cildiye bölümünden randevu almak için hastaneyi 12 Temmuz 2021 Pazartesi telefonla aradım. Elif Atilla isimli vezne / kayıt görevlisiyle görüştüm. Doktorun sadece salı ve cuma günleri çalıştığını söyleyip yarın yani salı günü sabah 7’de randevu oluşturmak için hastaneye gelmem gerektiğini söyledi. Doktorun da akşam 5’te geleceğini ekledi. Çok uzaktan geleceğimi (Silivri) belirterek kayıt konusunda yardımcı olmasını rica ettim ama ısrarla sadece o saatte bizzat orada olduğumda kayıt açabileceğini ve akşam 5’ten sonra hangi saatte sıram gelirse muayene olabileceğimi belirtti. Bu randevu ve muayene sistemine anlam veremesem de bir tam günü 10 dakikalık bir muayene için heba etmeyi göze alarak sabah 5’te yola çıkıp 7’ye 5 kala hastane demekten çok uzak, apartmandan bozma bir binanın ziline basıp kapısını açtırarak ikinci katındaki hasta kayıt birimine ulaştım. Görevli, ilk defa kayıt açacağımı öğrenince “Sizi maalesef kabul edemiyoruz, doktor hanım sadece son 6 ay içinde gelmiş olan hastalarını kabul ediyor.” gibi absürt bir cevap verdi. Sakinliğimi koruyarak dün aradığımı ve beni bugün için yönlendirdiklerini söylesem de nafile, kiminle görüştüyseniz o yardımcı olsun, ben gececiyim mealinde bir cevap aldım. Sırf sağlık çalışanlarına duyduğum saygıdan dolayı sorun çıkarmayıp telefonla görüştüğüm diğer görevlinin gelmesini bekledim. Beklerken daha önce kaydı olmamasına rağmen birinin itici ve zorbalık dolu üslupla, diğerinin de “hani daha önce görüşmüştük” ifadesiyle kayıt yaptırdığına şahit oldum. İsimlerini dahi biliyorum. Ne var ki sonradan gelen görevli de “Ama dün siz telefonda bugün çağırdınız.” dememe rağmen anlamsız ve tatmin edici olmayan yarım cümlelerle geri çevirip adeta milli piyango reklamı yaparcasına “İsterseniz akşam 5’ten sonra gelip bir şansınızı deneyin.” gibi komik bir final yaptı. Bu durumda muayene olabilmek için 3 şarttan birini taşıyor olmam gerektiğini anladım. Ya zorbalık yapacağım, ya birini araya koyacağım, ya da şanslı olacağım. Bu sağlık apartmanına gidecek olanların gitmeden önce bu 3 şeyden birini hazırlamalarını öneririm. Artık zorbalığı onlar adına onaylayıp onaylamadığım konusunda emin olamasam da kendime yakıştırmadığım konusunda emin olduğum için bu işten vazgeçtim. Pes etmeyen arkadaşlara başarılar dilerim.

sümeyye Kul – bir ay önce
Kadın Hastalıkları uzmanı şükran Tümtürk hanımefendi gibi kibar ve güler yüzlü bir doktor görmedim. Çok tereddüt ederek gittim ama ilgisinden dolayı çok memnun kaldım. Kesinlikle tereddüt etmeden gidebilirsiniz.

Gulsah Buri – 2 ay önce
Babami 21 temmuz 2021 sabahı vardiyasında bulunan personeller kasada duran ve muayene yapan doktor adeta alt tarafı oksijen vermeleri için gitmem ( 35 ) TL almaları gerekirken
Öncelikle muayene olması gerekiyor ayağına 100 TL almaya kalktılar muayene ücreti 100 TL olduğunu söylediler
Biz sadece oksijen istedik bunun dışında yalandan sadece öksürüğe Bakarak serum ilaç oksijen bilmem ney tedavileri yazıldı karşılığında çok yüklü miktar para istediler dolandırıcı düzenbaz biryer
O baş örtülü hanımefendinin ortak olmasına üzülüyorum

Bumin Kağan – 7 ay önce
Özellikle cildiye doktoru Vildan Hanım için söylüyorum tamamen para için yaptığı meslektir özellikle müdahale veya ilaç odaklıdır. Size geçeceğini söyler ve tedavinin ayrıntısını anlatmaz . Siz soru soracaksınız ki öyle cevap verecek hanımefendi. Bide çocuk var sanki karşısında azarlar durur. En son gideceğiniz yer olsun 2-3 aydır gidiyorum töbe ettiğim yerdir. Yaşadıklarımdan örnek veriyim hasta mahremiyeti diye bir şey zaten söz konusu değil perdeler arası 6 kişi alır özel bir şey söyleseniz herkes duyar. Herkese aynı ilacı verir durur başka bir şey yapmaz. Tamamen para odaklıdır kendisi. Bir hanımefendi gelmişti yanımda kan değerlerini alıp devlet hastanesinde yaptırmış resmen yanımda kadını azarladı git 2 özel hastanede yaptır diyerek doktorluk bu değildir. Zaten bir randevu sistemi var akıllara zarar… Evden bozma bir yer zaten… Hele asistanlar var ki gülmemek elde değil ( büyük ihtimal ilkokul mezunu çoğu). Acil diye bir oda yapmışlar akılları sıra arkadaşla birlikte köpek kulübesi adını taktık. Ha bu arada bu pandemide kendisi maskeyi yarıya indirerek sizi muayene eder ve ayrıca asıl bomba orada bir sabun vardır belki 5000 kişi aynı sabunla yüzünü yıkar. Bir diğer yaşadığım vaka gecenin 2’sinde bir beyfendi geldi dişini önceki gün çektirmiş adamın gözü kapanmıyordu ağzı yamulmuştu. Gerisini siz düşünün uzak durun bu ticarethaneden.
Dip not: Hayatımda ilk defa bir cildiye doktorunun gece 3’te çalıştığına şahit oldum. İnsanın hayatta paradan daha değerli şeyleri olmalı.

Ali Yaman – 2 ay önce
Böyle bir yerin önünden bile geçilmeyeceğini içine adım attıginizda anlayacaksıniź

Hamza Mawasli – 4 ay önce
Sıfır yıldız olsa verirdim size, berbat rezalet , hizmet ilgi sıfır hakkımı da helal etmiyorum

Sengul Yilmaz – 3 ay önce
Kim ne derse desin Vildan hanım iyi doktor.Zaten talebin yoğunluğu da bunun ispatı.

Cem Güney – 7 ay önce
Çok laçka, çok itinasız bir yer… Doktor çağırdığı saatte gelmedi geçen gün. Hadi işi çıkmış olabilir ama tıp merkezindeki görevli personel neden telefon açıp bunu hastaya söylemiyor?.. Tıp merkezi değil, adam söğüşleyen ticaret yeri…

Edit: Bu arada dermatolog Vildan hanım, sen doktor değil, gözünü para hırsı bürümüş şarlatanın tekisin.

merve gündoğdu – 7 ay önce
bu merkezi kalkindiran cildiye birimi. sacma sapan bir uygulama mevcut randevu konusunda. tamamen kar odakli bir kurulus verdigin paranin karsiligini alamiyorsun. cildiye doktoru vildan hanim tedavi etmek icin aylardir surunduruyor birton ilac aldirtiriyor sonuc husran. tavsiye etmiyorum. tamamen para odakli calisan bir cildiye hekimi.

Burak – 6 ay önce
sakın gitmeyin para tuzağı para için bütün sahtekarlıkları yapıyorlar ama doğru düzgün bir röntgen bile çekemiyorlar.

Serdar Cağrı – 8 ay önce
Bel ağrısı şikayetinden dolayı acilde muayene oldum iş yerine gidemedigim için 1 günlük rapor talep ettiğim zaman ya rapor için ya serum yada iğne olmam gerektiği söylendi rapor ile iğne arasındaki alaka nedir ? Tarphanenin özel hastaneye bürünmüş hali.

Emine Evrensel – 9 ay önce
Toplu muayene gibi bir sistem var,içeri muayene için 5 kişi topluca alınıp doktor sıra ile 5 er dk uğruyor. Ilaç aldırıp ardından nasıl kullanacağını anlatıyorlar. Özel olmasına bağlıyorum, çok fazla ilaç aldırıyor .mesai saatinde doktor bankaya gittiği için ayrıca randevu saatinden 1 saat daha fazla bekledik.Hizmetten çok fazla ücret ödetmeye yönelik..

By farude

Bir yanıt yazın