Ankara Yenimahalle ilçesinde Bulunan Yıl Yenimahalle Semt Polikliniği ile ilgili Tüm detaylı Bilgiler Sizler için Yazımızın Devamında Bulunmaktadır.Yıl Yenimahalle Semt Polikliniği Nerede,Yıl Yenimahalle Semt Polikliniği Nasıl Gidilir,Yıl Yenimahalle Semt Polikliniği Telefon Numarası,Yıl Yenimahalle Semt Polikliniği Adresi,Yıl Yenimahalle Semt Polikliniği iletişim Bilgileri,Yıl Yenimahalle Semt Polikliniği Muayene Ücreti,Yıl Yenimahalle Semt Polikliniği Doktorlar,Yıl Yenimahalle Semt Polikliniği Cildiye Doktoru,Yıl Yenimahalle Semt Polikliniği Kadın Doğum Doktorları,Yıl Yenimahalle Semt Polikliniği ile ilgili Herşey Yazımızın Devamında Sizlerle…

Adres: Yeniçağ, Ragıp Tüzün Cd. No:142, 06170 Yenimahalle/Ankara

Saatler: Kapalı ⋅ Açılış zamanı: Pzt 08:00

Telefon: (0312) 567 70 00

Yıl Yenimahalle Semt Polikliniği Yol tarifi

Yıl Yenimahalle Semt Polikliniği Hakkında Yapılan Yorumlar

Huseyin Ak – 7 ay önce
Dahiliye uzmanı Dr Derya hanıma teşekkür ederim,ilgiliyle ve sabırla dinleyen,,ve çözüme odaklı,başından savmayan bir doktor,böyle genç doktorlara bu ülkenin ihtiyacı vardır.kendisine burdan teşekkür ederim,,

Dilek Bagci – 10 ay önce
Berbat bi hastane, verilen kanlar kayboluyor ! Telefonla aradığınızda insanlar merhaba demekten aciz. Bir dosya numarası öğrenmek için 40 yeri aradım 40ı da farklı yere yönlendirdi. Atanamamış bir sağlık personeli olarak söylüyorum ki böyle personeller o kadroyu hak etmiyorlar. Tıbbi sekreterinden, hemşiresine, güvenlik görevlisinden, doktoruna, temizlik personeline kadar hepsi bu görevin içindedirler. Madem bu kadar zorla yapıyorsunuz bu işi bırakın da bizler çalışalım. Kimse sizin gibi personellerin suratını çekmek zorunda değil ! Tek yıldızdan daha düşük verme hakkım olsa onu verirdim, tek yıldızı bile hak etmiyorsunuz.

Cemil Özbek – 10 ay önce
Boşuna gitmeyin.Esim özel bir hastanede muayene oldu ve doktoru kan tahlili yapılmasını istedi.Fakat kan tahlili için 3000 TL civarı para istediler ve biz de ödeyecek durumda olmadığımız için aile hekiminizin tavsiyesi ile bu kuruma geldik. kan tahlili yaptırmak için.Doktor öner isimli beyefendi kendisini nasıl bir konumda görüyorsa bize # özelde muayene olup da burada kan tahlili yapmak ne kadar doğru# şeklinde yorumda bulundu haddi olmayarak.biz de bu ülkenin vatandaşı olduğumuz için hakkımız olduğunu beyan ettik kendisine ve kendisi de tahlil yapamayacağını söyledi.Boyle insanlar bu güzide kurumlarda nasıl çalışıyor anlamış değilim.Bosuna zaman kaybetmeyin başka bir hastaneye gidin.

Kemal Sogut – 4 ay önce
Güzel bir poliklinik ilgili insanlar…

PELİN ÖCAL – bir yıl önce
Doktor ve hemşire vasfına sahip insanların egosu olmaması, hastalara karşı ve işlerine karşı gösterdikleri saygı ve ilginin yüzde biri bile personelinde yok. Merak ediyorum bu personel hiç mi denetlenmiyor? Tuvaletler pislik içinde. Hele ki pandemi döneminde hijyene ve temizliğe daha da dikkat edilmesi gerekirken bu ne pislik. Girişteki bankodaki memurlar dedikodularını bırakıp, gelen hastaya bir zahmet bakmıyorlar bile. Bilgi İşlem bölümündeki memurlar doktorun bilgisayara yazmadığı ve özellikle ayrı kağıda yazdığı testlerin kaydını yapmıyorlar. Sorumsuzluk ve umursamazlık hat safhada. Kesinlikle sürekli denetlenmesi gereken bir hastane.

Mr. BK – bir yıl önce
Bu kadarmı ilgisiz olunur insana karşı yani kötü hastahane gördüm ama buradaki çalışan personeli ayrı bir ilgisiz utanmasalar adamı azarlarlar soru sorduğumuz için, doktor ve hemşirelere lafım yok iyi insanlardı

Ali Garage – 2 yıl önce
Bir hastanedeki doktorlar bu kadar iyi ama personelin çoğu bu kadar mı ilgisiz olur. Girişteki bankodaki personel aşırı derecede ilgisiz. Ne zaman gitsen sohbetlerini bölüp buyrun bile demiyorlar. Siz demek yerine sen filan diye konuşuyorlar. Tamamen ben memur oldum nasılsa canım be isterse onu yaparım kafasındalar. İkinci kattaki randevu odasındaki bayanlar desen aynı şekildeler. Çok mecbur kalmadıkça kesinlikle gitmeyin. DOKTOR VE HEMŞİRELERE 10 YILDIZ ama personel için aynı şeyi söyşemek mümkün değil.

Bülent Radef – 2 yıl önce
Heralde ankaranın sürgün yeri burası ne kadar mendebur,suratsız;hastayı tiğ ye almayan tip var hepsini buraya toplamıslar. Güvenlik görevlisi tam bir beyefendi yardımcı olmaya calısıyor onun dısında kimsenin umrunda değilsiniz. Yumusak yüzünüzü gösterirseniz adamı azarlar bile bunlar. ona göre gidin.

Doga yılmaztürk – 2 yıl önce
Cok iyi doktorların oldugu nazik personelin calıstıgı hastane hizmetiniz için sonsuz tesekkürler

İrem Akın – 2 yıl önce
Kadın doğum polikliginin günleri degiştimi

By farude

Bir yanıt yazın