Özel Tepe Tıp Merkezi Randevu alma

Byfarude

Kas 7, 2021 #ankara tepe tıp merkezi, #ankara tepe tıp merkezi doktorları, #demetevler mahallesi özel tepe tıp merkezi 360. caddesi yenimahalle/ankara, #demetevler özel tepe tıp merkezi 360. caddesi yenimahalle/ankara, #özel tepe tıp, #özel tepe tıp merkezi ankara, #özel tepe tıp merkezi demetevler, #özel tepe tıp merkezi doktorları, #özel tepe tıp merkezi heyet raporu, #özel tepe tıp merkezi iletişim, #özel tepe tıp merkezi iş başvurusu, #özel tepe tıp merkezi ıhlamurkuyu, #özel tepe tıp merkezi kadın doğum, #özel tepe tıp merkezi ümraniye, #özel tepe tıp merkezi yenimahalle, #şentepe özel tepe tıp merkezi, #tepe tıp merkezi adres, #tepe tıp merkezi bölümleri, #tepe tıp merkezi çalışma saatleri, #tepe tıp merkezi cildiye, #tepe tıp merkezi demetevler telefon, #tepe tıp merkezi dermatoloji, #tepe tıp merkezi diş, #tepe tıp merkezi doktorları, #tepe tıp merkezi dudullu, #tepe tıp merkezi fiyatları, #tepe tıp merkezi fizik tedavi, #tepe tıp merkezi göz muayene ücreti, #tepe tıp merkezi ihlamurkuyu, #tepe tıp merkezi iletişim, #tepe tıp merkezi iş başvurusu, #tepe tıp merkezi istanbul, #tepe tıp merkezi ıhlamurkuyu doktorları, #tepe tıp merkezi ıhlamurkuyu iletişim, #tepe tıp merkezi kadın doğum, #tepe tıp merkezi kulak burun boğaz, #tepe tıp merkezi laboratuvar sonuçları, #tepe tıp merkezi muayene ücreti, #tepe tıp merkezi nerede, #tepe tıp merkezi numarası, #tepe tıp merkezi ortopedi, #tepe tıp merkezi randevu alma, #tepe tıp merkezi rapor, #tepe tıp merkezi saime, #tepe tıp merkezi şikayet, #tepe tıp merkezi telefon, #tepe tıp merkezi telefon numarası, #tepe tıp merkezi tepeüstü, #tepe tıp merkezi ümraniye/istanbul, #tepe tıp merkezi yenimahalle, #tepe tıp merkezi yorumlar

Özel Tepe Tıp Merkezi Nerede,Özel Tepe Tıp Merkezi Nasıl Gidilir,Özel Tepe Tıp Merkezi Telefon Numarası,Özel Tepe Tıp Merkezi Adresi,Özel Tepe Tıp Merkezi iletişim Bilgileri,Özel Tepe Tıp Merkezi Doktorları,Özel Tepe Tıp Merkezi Pcr Testi,Özel Tepe Tıp Merkezi Muayene Ücreti,Özel Tepe Tıp Merkezi iş Başvurusu,Özel Tepe Tıp Merkezi Kadın Doğum Fiyatları,Özel Tepe Tıp Merkezi Anlaşmalı Kurumlar,Özel Tepe Tıp Merkezi Cildiye Doktorları,Özel Tepe Tıp Merkezi ile ilgili Daha Detaylı Bir Çok Bilgi Sizler için Yazımızın devamında.Şimdiden Acil Şifalar Dileriz….

Adres: Demetevler, 360. Cd. No:2, 06200 Yenimahalle/Ankara

Saatler: Açık ⋅ Kapanış saati: 21:00

İşletme tarafından 3 hafta önce güncellendi

Telefon: (0312) 331 51 51

Özel Tepe Tıp Merkezi Yol Tarifi

Özel Tepe Tıp Merkezi Doktorları

Özel Tepe Tıp Merkezi Hakkında Yapılan Yorumlar

Nisa Nur Kelir – 2 gün önce YENİ
ben başka doktorların antibiyotik verip başından savması sonucu tepe tıp genel cerrahi bölümüne başvurdum. Yürümekte zorlanarak girdiğim hastaneden nerdeyse dans edebilcek şekilde çıktım . mevzu sadece beni iyileştirmeleri değil iyileşme sürecim boyunca Mehmet hocam ve Gülşah hanım tedavi sürecim boyunca her anımda güler yüzle şefkatle hatta benim kendime sabredemediğim durumlarda bile sabırla yanımda oldular. ameliyatımda olsun pansumanlarım ve muaynelerimde olsun sadece işlerini iyi yapmakta kalmayıp beni her an rahatlatarak dinleyrek çok rahat bir şekilde iyileşme sürecimde yanımda oldular. hastane ortamında gerilen bir insanımdır ancak hala kontrollerime gişderken bir aile samimiyetiyle karşılaşıyorum. Mehmet hocam ve Gülşah hanım olmasaydı bu süreci atlatamazdım. ikisine de binlerce kez teşekkür ederim. hastanenin temizliği ve personelleri de gayet iyiydi hiç bir problem yaşamadım ellerinden gelen her konuda yardımcı olmaya çalışıyorlar.hepsine tekrardan çok tşekkür ederim.

cemcel sonsuz – 2 hafta önce YENİ
Yienimi beş yaşında akşam acile götürdük öksürükten film çekilsin dedi doktor yanımızda param yok dien yengeme olsun sonra bırakırsın diyor doktor ve kimliğini rehine alıyor sonra ariyolarda gelip alicakmisiniz die sağlık bakanligina şikayette bulunduk kimlik alınıyor ticarethane orası poliklinik değil!!!!

İşletme sahibinin yanıtı 2 hafta önce
Merhaba,uzman hekimlerimizin ücretlerle ilgili bir müdahalesi olmadığı gibi,doktorlarımızın böyle bir cümle kullanmadığı tespit edilmiştir.Kurum prosedürü gereği ücret sıkıntısı çeken hastalarımızın”kimliğim kalsın daha sonra getireceğim” demesi üzerine ücret alınmadan tedavisi tamamlanarak hastalara yardımcı olunuyor.Bu şekilde tedavi odaklı bir uygulama yapıldığından ötürü ilk kez bir hastamızdan bu şekilde eleştiri alıyoruz.Dilerseniz probleminizin daha hızlı çözülebilmesi için kurumumuza başvurarak hasta hakları birimiyle görüşebilirsiniz.Sağlıklı günler dileriz.

İrem Kaya – bir ay önce
Merhabalar kulak temizliği için ücretiniz nedir? Acil cevap alabilir miyim?
Ayrıca çok ilgili ve güzel bir hastane daha önce kardeşim ve annem için gitmiştik memnun kaldık

İşletme sahibinin yanıtı bir ay önce
ÖNCELİKLE DEĞERLİ YORUMLARINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.ÜCRET İÇİN LÜTFEN 0312 331 51 51 NUMARADAN BİLGİ ALINIZ.SAĞLIKLI GÜNLER

Cihangir Aydın – 2 ay önce
Bazı tetkikler için eşim kan vermesi gerekti. Daha öncede gittiğimiz ve sorun yaşamadığımız merkezinizde maalesef bu sefer eşimim kan için gittiği hemşire kan alımı esnasında kolunu zedelemiş. 1 saattir halen acı içerisinde. lütfen hemşirelerimizi uyaralım ve dikkat etmelerini sağlayalım.

İşletme sahibinin yanıtı 2 ay önce
Merhabalar efendim öncelikle geçmiş olsun. Yaşadığınız sorunu çözmek ve şikayetinizle ilgili yardımcı olabilmemiz için merkezimize başvurduğunuzda hasta hakları birimine konuyu iletmenizi rica ediyoruz.

Burak Demir – bir hafta önce YENİ
Küçük ama işlevsel bir tıp merkezi.

Erdal Soysalcılar – 2 ay önce
Hande hanımın mesleğindeki bilgisi ve tecrübesine eklenen iletişim yeteneği ve ilgisi bizi memnun etmekte. Kontrollerimizi ailece Hande hanıma yaptırıyoruz.

İşletme sahibinin yanıtı 2 ay önce
DEGERLİ YORUMLARINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ SAĞLIKLI GÜNLER

Betül Cerit Çelebi – bir ay önce
Merhaba ehliyet için göz muayenesi olmam gerekiyor ücreti hakkında bilgi verirmisiniz

İşletme sahibinin yanıtı bir ay önce
0312 331 51 51 numaramızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.geçmiş olsun

ahmet Deniz mavisi – 4 ay önce
Genel cerrahi doktoru mehmet kaya da annem ve abim operasyon gecirdi. Çok memnun kaldık ilgilerinden dolayı kendisine ve hemşiresine çok teşekkür ederiz.

İşletme sahibinin yanıtı 4 ay önce
değerli yorumlarınız için teşekkür ederiz.sağlıklı günler

furkan yapicioglu – 2 ay önce
Hande hanım çok güleryüzlü ve ilgili bir dahiliye doktoru. İyi ki var.

İşletme sahibinin yanıtı 2 ay önce
DEĞERLİ YORUMLARINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ. SAĞLIKLI GÜNLER

By farude

Bir yanıt yazın