Aleste Veteriner Kliniği Hijyenik bir ortama sahip Tuzla’da hizmet veren sağlık kliniğidir. Tuzla Veteriner sektöründe kariyer basamaklarını hızla çıkarak çevrenin önde gelen kliniklerinden olma yolunda Verdiği hizmetin kalitesini yüksek tutmaya, sıcak karşılama ve özellikle hayvanlarınızın keyifli ve stressiz bakımlarını gerçekleştirmeye özen göstermekte. Yaptığı işin ciddiyetini ve öneminin farkında bir klinik . Alesta Veteriner Kliniğinden Randevu alabilmek için aşağıdaki randevu al butonunu tıklayarak randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg’u ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder Minik Patili dostlarımız içinde SAĞLIKLI GÜNLER Dileriz.

Adres : Postane Mahallesi, Manastır Yolu No:96 D:1, 34940 Tuzla/İstanbul

Telefon : +905303996613

Hizmet Saatleri : 09.00 – 00.00

Alesta Veteriner Kliniği Yol Tarifi

Alesta Veteriner Kliniği Hakkında Bölümü

Alesta Veteriner Kliniği

Yorumlar – Şikayetler

Ahmet Ölmez – 1 ay Önce

Tavşanımızın kısırlaştırma operasyonunu yaptırdık çok memnun kaldık operasyon öncesi ve sonrası süreci sabırla anlattı Osman bey güvenimizi kazandı teşekkür ederiz kendisine. Ayrıca klinikleri çok modern ve tertemiz tuzlaya vizyon kattıkları için teşekkür ederiz . Ben bu kadar ilgili veteriner görmedim tuzlanın en iyi kliniği

Akarsu Akarsu – 1 ay Önce

Profesyonelliği, mesleki gelişim ve etiği en üst seviyede tutan nadide bir klinik, başarılarının devamını dilerim,Osman bey e ayrıca teşekkürler ilgi ve alakası için

Rumeysa Koca – 3 hafta Önce

3 gündür kusan kopegimize başka bir klinikte yabancı cisim yuttu ilaçlı röntgen çekmemiz gerekiyor dediler ,içime sinmedi tesadüfen yol üstü uğrayıp fikir almak için girmiştim bu kliniğe ,iki soru sorup çözüme gitti Osman bey kanlı ishal teşhisi koydu ,Allah ondan razı olsun, 5 günde yemek yemeğe başladı 7. Gün taburcu olduk .Allah çıkardı sizi karşımıza:)

Göktuğ Şentürk – 1 ay Önce

Gece 12’ye kadar açıklar. Mesleğini severek yapan genç ve dinamik bir ekipleri var. Osman beye ayrıca teşekkür ediyorum bize bütün adımları sabırla tek tek açıkladığı için. Gönül rahatlığıyla can dostunuzu emanet edebileceğiniz bir klinik umarım böyle devam ederler.

By farude

Bir yanıt yazın