Tuzla Pati izi veteriner Kliniği ismindende anlayacağınız gibi İstanbul’un Tuzla Semtinde Kurulu bir veterinerlik. Pati izi Veteriner Kliniği İstanbul’un anadolu yakasında kalmaktadır. Tuzla Pati İzi Veteriner Kliniği ile ilgili tüm detayları makalemizde belirttik aşşağıda adresi, telefonu, konum adresi, klinik ile ilgili yorumları, şikayetleri hepsini bu makalede bir araya getirdik siz değerli RandevualOrg ziyaretçileri için sizde eğer bu klinikten hizmet veya destek aldıysanız yorum kısmında belirterek bu kliniğin patili canlarımız için kendilerini biraz daha aydınlatabilmeleri için belirtmeyi ihmal etmeyin sunucumuz olan RandevualOrg’u ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder Minik dostlarımız içinde SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : Postane, Barbaros Hayrettin Cd. No:27, 34940 Tuzla/İstanbul

Telefon : +905526008990

Hizmet Saatleri : 10.00 – 22.00

Tuzla Pati İzi Veterineri Yol Tarifi

Tuzla Pati İzi Veteriner Kliniği

Yorumları – Şikayetleri

Joirpeg – 1 ay Önce

2 yıldır tanırım kendilerini. Oldukça profesyonel, kibar, iyi niyetli ve hayvansever kişiliklerdir. Herhangi bir durumda yardımcı olurlar. Maddiyata önem vermeyen nadir insanlardandırlar. Klinik gayet temizdir. Köpeğim bile başka kliniklere gitmek istemiyor sadece burada durmak istiyor. İşini hakkıyla yapan harika veterinerlerdir. Umarım istedikleri gibi devam eder. 😉

Özge Genç – 2 ay Önce

Tuzla ve civarında 3-4 klinik dolaştıktan sonra veteriner Barış bey ve Seçil hanım’ın işinin en iyisi olduğuna kanaat getirdim. Dostlarımızla ilgilenirken öncelikleri asla maddi kazanç olmayıp, önceliği pati dostlarımızın sağlığa veriyorlar.

Nafer T. – 3 ay Önce

bugün egzama ve dermatit hastası olan köpeğimle Tuzla Pati izi’ne gittik. Hastalığa profesyonel olmayan yaklaşımından çok mutsuzken oradan ayrıldım. Öncelikle asistanı Golden Retriever köpeğimi çok amatörce taşıdı. Ağır köpeğimi kol altlarından alıp tıbbi yatağın üstüne koydu ve asistanın onu tıbbi yatağın üzerine koymasından dolayı köpeğim en başından çok korktu ve kendini çok güvensiz hissetti. İkincisi, köpeğimi traş etmek için doktor, önceki kullanımdan sonra temizlenmemiş veya dezenfekte edilmemiş tüylerle dolu bir ustura kullanmak istedi. Önce temizlemesini istedim ve doktor virüslerin temizlenerek temizlenmediğini söyledi. Köpeğim cilt iltihabından muzdarip olsa da her türlü enfeksiyon daha fazla enfeksiyona neden olabilir. Ne yazık ki, onunla ikinci kez böyle bir deneyim yaşadım. Daha önce doktor, köpeğimin kuruyan yaralarını kullanılmış bir usturayla tıraş etmeyi amaçlamıştı, ancak geçen sefer meslektaşı Dr. Barish, onu durdurdu ve yeni bir ustura kullanmasını istedi, ne yazık ki bu sefer orada değildi. Ama tek sorun bu değildi, yarayı temizleyip üzerine jel sürdükten sonra jel ve pomadla kaplı açık ıslak yarayı pansuman yapmadan bıraktı. En azından yarayı araba koltuğuna sürtünmekten korumak için steril gazlı bez kullanmasını istediğimde, steril gazlı bezlerin bittiği tespit edildi! Hastayı tedavi etme şekli beni çok üzdü. Bu zayıf noktaları iyileştirmelerini diliyorum ve daha dikkatli olurlar today I went to Tuzla Pati izi with my dog ​​that was suffering from eczema and dermatitis. I left there while I was very unhappy from her unprofessional approach to disease. First of all her assistant carried my Golden retriever dog in a very unprofessional way. He took my heavy dog from under arms parts to put her on top of the medical bed and my dog got very scared and felt very insecure from the beginning because of how the assistant put her over the medical bed. Second , to shave my dog, doctor wanted to use a razor that was full of hair and had not been cleaned or disinfected after the previous use. I asked her to clean it first, and the doctor replied that the viruses were not removed by cleaning. While my dog ​​suffers from skin inflammation and any kind of infection could cause more infection. unfortunately , this was the second time that I had such an experience with her. Before also doctor intended to shave my dog’s dried wounds with a used razor, but last time her colleague , dr. Bariş , stopped her and asked her to use a new razor, unfortunately this time he was not there. But it was not the only problem, after cleaning the wound and applying some gel on it, she left the open wet wound that was covered by gel and pomade without dressing it. When I asked her to use sterile gauze to protect the wound at least from being rubbed into the car seat, it was found that they were out of sterile gauze! I was very upset with the way she treated the patient. I wish they improve these weak points and they be more careful.

işletme sahibinin yanıtı : Merhaba. Asistanimiz 37 kglik dostumuzun 2 patisini tutup masaya çıkarması mümkün değil zaten.4 kglik bir ufakliktan bahsetmiyoruz sonuçta.2.si tras makinesini kullanmadan önce temizlemeye uğraşıyordu zaten ve siz alkolle temizleyin dediniz.ben de dedim ki virüsler alkolle temizlenmez o yüzden başka bir dezenfektan kullanıyoruz dedim. 2 kere zefliranla temizledik makineyi ve sırf gönlünüz olsun diye sonunda alkolle sildim.3.su yaralara müdahale ettikten sonra üzerini sadece gazlı bezle tutturmak zaten mümkün değil. Orası ıslak bir bölge ve flaster yardımıyla tutturamayan çalıştım.kullandigim şey de gazlı bezdi zaten. Sanırım kötü bir gün geçirmiştiniz ve bize yaklasiminiz hiç hoş değildi. Gelen herkesin ne kadar temiz ve hijyenik olduğumuzu söylemesini ardından sizin böyle şeyler söylemeniz biraz komik oldu.biz burada can dostlarımızın sağlığı için buradayız ve onlara zarar gelecek bir şeyi yapmıyoruz.sevgilerle…

Melek Sayar – 4 hafta Önce

Eğer Tuzla civarındaysanız güvenle gidebileceğiniz tertemiz bir klinik.Barış Bey ,Doğuş Bey ve Rüzgar ımın gözdesi Seçil Hanım ..Güleryüzlü vicdanlı kişiler..Uzun sürecek bir tedavi de bize destek oldular asla unutmayacağım….Yaptığınız ve yapmaya devam ettiğiniz tüm emekleriniz için sonsuz minnettarım…Her işiniz rast gitsin….Sevgiler….

By farude

Bir yanıt yazın