Tam donanımlı evcil hayvan polikliniği Yıldız Veterinerlik olarak İstanbul da hizmetlerine devam etmektedir. Evcil hayvanlarınızın yaşamları boyunca hak ettikleri kaliteli sağlık hizmetlerini sunmak misyonu ile kurulmuş olan polikliniğimizde dostlarınızın tüm sağlık gereksinimlerine cevap verebilmekte olan klinik. Bu klinikten randevu alabilmek için aşşağıdaki RandevuaL Butonuna tıklayarak randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg’u ziyarette bulunduğunuz için teşekkürler Minik Patili canlar içinde SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : Tepeören, Deyyan Sokak No:2 D:ükkan No:1, 34959 Tuzla/İstanbul

Telefon : +905555369915

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir.

Yıldız Veteriner Kliniği Yol Tarifi

Yıldız Veterinerlik Hakkında

Yıldız Veteriner Kliniği

Yorumlar – Şikayetler

Mehmet Arı – 2 ay Önce

Her şey çok güzel. Güler yüzlülük, ilgilenmek, hemen röntgen çekimleri, aşı vurmalar falan. Muamele süper. Taki kasaya gelene kadar. Bir muayene 160₺ olur mu be kardeşim? Yazıktır günahtır. Muayene + röntgen + 500gr yaş mama 500₺ tutar mı? 🤐 Ben özel hastanede bile böyle fiyatlandırma görmedim.

Alper Avcı – 10 ay Önce

Kedimizi sahiplendiğimizden beri geldiğimiz klinik çok memnunuz, çocuk çok yaramaz son gidişimizde Akif beye bizim yaramazı sakinleştirmek için uğraşından ve ilgisinden dolayı ayrıca teşekkür ederiz.

işletme sahibinin yanıtı : Çok teşekkürler efendim.

Ece Şeker – 10 ay Önce

Çok temiz bir ortam, çok ilgililer. Aynı zamanda çok da takipçiler, aşı vs yapılacak işlemi tarihinden önceden arayarak bilgilendiriyorlar.Teşekkür ederim

Tuğba Güler – 10 ay Önce

Gerçekten çok ilgili ve titizler. İşlerini severek yapıyorlar ve her soruma içtenlikle cevap verdiler. Memnun kalmamak imkansız. Özellikle Mustafa Bey’e verdiği ayrıntılı bilgilerden dolayı çok teşekkür ederim.

işletme sahibinin yanıtı : Çok teşekkürler efendim.

By farude

Bir yanıt yazın