Amerikan Hastanesi Randevu alma

İstanbul Şişli ilçesinde Hizmet Eden Özel Hastane Amerikan Hastanesi Özel Bir Hastane Olup Tam Teşekküllü Bir Şekilde Hizmetine Devam Etmektedir.Amerikan Hastanesi Randevu alma,Amerikan Hastanesi Muayene Ücreti,Amerikan Hastanesi Kadın Doğum Ücreti,Amerikan Hastanesi Saç Ekimi,Amerikan Hastanesi Yol Tarifi,Amerikan Hastanesi iş Başvurusu,Amerikan Hastanesi ile ilgili Daha Bir Çok Bilgi Sizler için Bir araya Toplanıp Yazımızın Devamında Sizlere Paylaşılmaktadır.Lütfen Sizlere Vermiş Olduğumuz Bilgileri Teyit Edip Öyle Hareket Etmenizdir.Şimdiden Acil Şifalar Dileriz….

İngilizceden çevrilmiştir-Yerel olarak Amerikan Hastanesi olarak bilinen Vehbi Koç Vakfı Amerikan Hastanesi, İstanbul Nişantaşı bölgesinde bulunan kar amacı gütmeyen bir özel hastanedir. Hastane 1920’de ABD Donanması’nda Arka Amiral Mark Lambert Bristol tarafından kuruldu ve başlangıçta Amerikan Kızılhaçı tarafından sübvanse edildi.

Adres: Teşvikiye, Güzelbahçe Sk. No:20, 34365 Şişli/İstanbul

Saatler: 24 saat açık

Telefon: 444 3 777

Kurucusu: Mark Lambert Bristol

Kuruluş tarihi: 1920

Yatak sayısı: 278

Amerikan Hastanesi Yol Tarifi

Amerikan Hastanesi Hakkında Yapılan Yorumlar

Ali KILIÇ – 5 ay önce
2010 ve 2011 yıllarında her iki elimden dupuytren ameliyatı geçirdim.Ve her ameliyat sonrasında en az 1 er ay, hafta içi günlerin tamamında parmaklarıma fizik tedavi yapıldı.Hem ameliyatlar hem de fizik tedaviler çok başarılı idi.Başta prof. dr. Eftal Güdemez beye (El-damar mikro cerrahisi uzmanı)ve ekibine çok teşekkürler.Ben hastanenin herşeyini çok beğendim.Sanıldığı gibi çok yüksek tedavi ve ameliyat fiyatları olmadığını bizzat gördüm.Diğer hastanelerin istediği fiyatın dörtte birine maloldu.
Yerel adı Amerikan Hastanesi olan Vehbi Koç Vakfı (VKV) Amerikan Hastanesi, İstanbul’un Nişantaşı semtinde bulunan, kar amacı gütmeyen özel bir hastanedir. Hastane 1920 yılında ABD Donanmasında Amiral olan Mark Lambert Bristol tarafından kurulmuş ve başlangıçta Amerikan Kızılhaçı tarafından sübvanse edilmiş..
1994 yılında Vehbi Koç Vakfı’na devredilmeden önce, hastanenin finansmanı USAID’den gelen finansmanı ve Reader’s Digest dergisinin kurucu ortağı Lila Acheson Wallace gibi kişilerin bağışlarını içeriyormuş.
Bugün, hastane 60.500 m2 (651.216 m2) alanında 278 yatarak tedavi yatağı, 36 yoğun bakım yatağı ve 12 ameliyathane ile yılda 220.000’den fazla hastaya hizmet vermektedir.Tesisler arasında bir acil servis ve helikopter pisti bulunmaktadır.

Necmettin Marmara – 2 ay önce
Lokasyonu olayı bitiriyor . Elit ve zengin ailelerin ragbet ettigi yerlerden.

Kemal kemal – 3 gün önce YENİ
Evet pahalı ama herseyin bi bedeli var. Saglık sig yoksa zorlayabilir. Doktorundan personeline kadar çok memnun kaldım. Herkes çok güleryüzlü ve yardimcı. İnsana yakınları bile bu kadar hoşgörülü ve sabırlı davranmaz. Evimde bakılıyor gibi hissettim. Yönetimi tebrik etmek lazım.Mükemmeli başarmışlar.Bu şekilde çalışanları kontrol edip kaliteyi yakalamak ,bravo gerçekten.
Umarım bir daha yolum düşmez ama hastalıkta benim için tek adres

Bayram Samancı – 6 ay önce
Kimine göre çok iyi kimine göre çok kötü Ne diyeceğimi bilemedim Siz en iyisi Devlet hastanesine gidip ille de özele gideceğim diyorsanız orasına bir şey diyemem Burada sizi bekliyorlar

Murat Erarslan – bir gün önce YENİ
standart üstü ilgi alaka, guleryuz, tecrübeli ve elit kadro.

casually casualty – 2 hafta önce YENİ
Gelmek istesen gelemezsin arabayla. Önümüzde yarım saat mal indirdiler, otopark dolu otoparka almadılar, randevumuzun saati geçti. Doktor da randevu saati geçti diye almadı halbuki çok vakitli çıkmıştık. Arabayla kesinlikle gelinmez. Bu kadar konforsuz bir hastane daha yok.

Dinc Eryanik – 5 gün önce YENİ
Otopark çok çok kötü basık.Kapalı alan korkunuz varsa gelmeyin….

Zeynep Doğruel – bir ay önce
Kadın Hast. Aylin Pelin Çil’e randevu saatimde geldim, 1 saat bekledim muayene olamadım ve iptal etmek zorunda kaldım. Başkalarının zamanı kıymetli değil, sizinki kıymetli.

Sadi Ceylan – bir ay önce
Çok temiz bir hastane, babamın ameliyatı bu hastanede oldu. Ameliyat süreci ve sonrasında ki tüm süreçlerde tüm doktorlar, hemşireler ve görevli personel bizimle çok iyi ilgiliendi. Hiç bir sorun yaşamadık.

Related Posts

Bir cevap yazın