Gayrettepe Florence Nightingale Hastanesi Randevu alma

Byfarude

Eyl 22, 2021 #florence nightingale gayrettepe hastanesi radyasyon onkolojisi bölümü, #florence nightingale hastanesi gayrettepe, #gayrettepe florence hastanesi, #gayrettepe florence nightingale doktorları, #gayrettepe florence nightingale hastanesi adres, #gayrettepe florence nightingale hastanesi doğum ücreti, #gayrettepe florence nightingale hastanesi doktorları, #gayrettepe florence nightingale hastanesi gayrettepe, #gayrettepe florence nightingale hastanesi iletişim, #gayrettepe florence nightingale hastanesi kadın doğum, #gayrettepe florence nightingale hastanesi kardiyoloji doktorları, #gayrettepe florence nightingale hastanesi muayene ücreti, #gayrettepe florence nightingale hastanesi nasıl gidilir, #gayrettepe florence nightingale hastanesi nerede, #gayrettepe florence nightingale hastanesi online randevu, #gayrettepe florence nightingale hastanesi randevu, #gayrettepe florence nightingale hastanesi tahlil sonuçları, #gayrettepe florence nightingale hastanesi telefon, #gayrettepe florence nightingale hastanesi telefon numarası, #gayrettepe florence nightingale hastanesi ulaşım, #gayrettepe florence nightingale hastanesi üroloji doktorları, #gayrettepe florence nightingale hastanesi yol tarifi, #gayrettepe florence nightingale hastanesi'nin telefon numarası, #gayrettepe florence nightingale kadın doğum, #istanbul gayrettepe florence nightingale hastanesi, #özel gayrettepe florence nightingale hastanesi, #özel gayrettepe florence nightingale hastanesi iletişim, #özel gayrettepe florence nightingale hastanesi tesis kodu

İstanbul Beşiktaş ilçesinde Hizmet eden Gayrettepe Florence Nightingale Hastanesi Randevu alma,Gayrettepe Florence Nightingale Hastanesi iş Başvurusu,Gayrettepe Florence Nightingale Hastanesi Muayene Ücreti,Gayrettepe Florence Nightingale Hastanesi Kadın Doğum Ücreti,Gayrettepe Florence Nightingale Hastanesi Doktorları,Gayrettepe Florence Nightingale Hastanesi iş Başvurusu,Gayrettepe Florence Nightingale Hastanesi ile ilgili Daha Bir Çok Bilgi Sizler için Yazımızın Devamında Sizlerle.Şimdiden Acil Şifalar Dileriz

Adres: Gayrettepe Mah, Cemil Aslan Güder Sk. No: 8, 34349 Beşiktaş/İstanbul

Saatler: 24 saat açık

Telefon: 444 0 436

Grup Florence Nightingale Hastaneleri, İstanbul’da faaliyet gösteren özel hastane grubu. Merkezi Şişli’de Şişli ve İstanbul Florence Nightingale hastaneleri olmak üzere Kadıköy’de ve Gayrettepe’de “Metropolitan” eski adıyla, Ataşehir’de, Göktürk’te ve Kızıltoprak’ta da tıp merkezi olarak hizmet vermektedir.

Gayrettepe Florence Nightingale Hastanesi Yol Haritası

Gayrettepe Florence Nightingale Hastanesi Doktorları

Gayrettepe Florence Nightingale Hastanesi Tanıtım

Gayrettepe Florence Nightingale Hastanesi Hakkında Yapılan Yorumlar

ŞENGÜL ETİKET – bir hafta önce YENİ
Merhabalar ben tibbi onkoloji hastasıyım. 22 haziran 2021 de gayrettepe florence nightangale hastanesinde ameliyat oldum. Fakat hastane 22 haziran sabahı mamografi ile işaretleme yapılan alanın tekrar işaretlenmesinin gerektiği ve ameliyat için bu durumun kolaylık sağlayacağını söylediği için şişli florence nightingale hastanesinde işaretlemem yapıldı. Ardından bu işlemden sonra iç çamaşırı giymeden sadece ince ameliyat önlüğü giymem istendi. Ardından bu şekilde gayrettepe florence nightangale hastanesine özel bir araç olmadan kendi otoparka bıraktığım araç ile gitmem gerekti. Arabayı vale bölümüne bırakamadık çünkü otopark girişinde vale yerinde yok dendi. Yakın olan diğer bir otoparka bırakmak istedik dolu dendi. Neredeyse 700 m aşağıdaki otoparka bırakmak zorunda kaldık.
Bu esnada o yolu ameliyat önlüğü ile içim cıplak bir sekilde gittim. Gayrettepeye vardığımda prosedürler ve imzalar için girişteki hasta yatış kısmında bekletildim. Yaklaşik 30 dakikalık bekleme aşamasından sonra hastane beni ancak odaya aldi. Bu esnada ınanılmaz rencide oldum. Bir ameliyat olmak için katlandığım bu durum normal mi? Bu kadar kaliteli hekimleri bünyesinde barındıran bu hastanenin bu hasta politikası sizce normal mi? Bence değil ve olmamalı!Kendime bu değersizlik hissini yakıştıramıyorum. Sizi yalnızca kınıyorum.

İşletme sahibinin yanıtı bir hafta önce
Merhaba, yaşanan durumdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Sizlere ulaşabileceğimiz iletişim bilgilerinizi bizimle paylaşırsanız ilgili arkadaşlarımız size dönüş sağlayarak konuyu inceleyecektir.

Su – 6 gün önce YENİ
Burası nasıl bir özel hastane anlamadım. Yakınında olduğum için kendi hastaneme gitmek yerine buranın aciline geldim. Korkunç bir kalabalık, ödeme için bitmeyen bir sıra. Aşırı yavaşlar, veznedeki kaba hanımefendinin kendi sistemindeki işlemleri tamamlayıp sigortaya onaya göndermesi acildeki müdahaleden daha uzun sürdü. Bildiğiniz güvendiğiniz hastanelere gidin, buraya gelmeyin.

İşletme sahibinin yanıtı 4 gün önce
Merhaba, yaşanan durumun incelenmesi adına sizlere ulaşabileceğimiz iletişim bilgilerinizi bizimle paylaşmanızı rica ederiz.

Erkan Bozz – 3 gün önce YENİ
Kardiyoloji bölümden bir rapor gerekçesiyle bu hastaneye yöneldik. Hiç fazla beklemeden odaya alındık.
Sayın Dok. ERHAN KABATAŞ teşekkürlerimi bu vesileyle iletmek istedim.
Muayenesi, tatlı dili, hastaya verdiği positiv psikolojik destegi için tek tek teşekkür ederim.
İnşallah hastalık durumunda her zaman böyle bir doktora rastlarim.

İşletme sahibinin yanıtı 2 gün önce
Merhaba, değerlendirmeniz için teşekkür ederiz, ilgili doktorumuza mesajınızı ileteceğiz. Sağlıklı günler dileriz.

Gül KARACA – 5 ay önce
Uzun süredir gittigimiz bir hastane genel anlamda pek sıkıntı ile karşılaştığınız söylenemezdi düne kadar 6 nisan sali günü akşam saatlerinde covit testi için gittim testi yapacak arkadaş genc bir erkekti ve daha once test yaptirmadigimi söyledim. O çubuğu soktu bende istem dışı geri çektim kendimi fakat sözlü olarak bir yönlendirme yapılmadı sonuç Negatif çıktı. Sonraki 5 günde vücudumda ağrılar artmata başladı baska bir hastaneye gittim doktor covit olabileceğimi söyledi pcr,kan ve tomografi istedi hemen öncelikli olarak tomografiyi çektirdik doktora gittik ciğerlere covit olduğunu söyledi. Tekrar PCR testi için hastanenize geldim dün 2-4 sularında veznede bir bayan bir erkek vardı. Ben test talebimi ve bağlı çalıştığım firma ismini verdim çünkü bize şirketimizden anlaşma olduğu ve indirimli test yapılacağı iletilmisti hatta 6 sinda yaptirdigim testin ödemesini indirimli yaptım neyse bankodaki bayan arkadaşa ben söyledim yanındaki beyefendi ters bir tavırla indirim felan yok diye çıkıştı. Bende bayana geçen haftaki testi yaptırdım dedim hatta da anlattım negatif çıktı doktor ciğere tespit etti dedim. Önünde kendi bekleyeni olduğu halde yine bize niye anlatıyorsunuz biz mi dedik test yaptırın istemiyorsanız yaptırmayın diye garip ve ters konuşmalarını devam ettirdi. Test pozitif olursa %100 doğruymuş negatif olursa %40 yanlışmış gerksiz hatta bende devam etsem ciddi tartışmaya gidebilecek tavrını devam ettirdi bayan araya girdi bende çok uzatmak istemedim zaten kendi derdimdeyim. Testi yaptırdım bu sefer testi alan kisi yapılı bir erkekti nasıl durmam gerektiğini ne yapmam gerektiğini söyledi ona teşekkürlerimi iletiyorum fakat bir önceki testi alan kişi ve bankodaki şahıs icin aynı şeyleri söylemem hiç mümkün değil. Özellikle de bankodaki kendini yüksek gören kişi için böyle insanlar müşteri kaybettirir çok yazık

İşletme sahibinin yanıtı 5 ay önce
Merhaba, yaşanılan durum sebebiyle üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Size ulaşabileceğimiz iletişim bilgilerinizi bizimle paylaşırsanız ilgili arkadaşlarımız konunun detayları için sizinle görüşecektir.

June Eight – 2 ay önce
Benim fikrime göre İstanbul’da gidebileceğiniz en iyi hastanedir. Doktorları oldukça ilgili ve işlerinde uzmandır.

Hizmet aldığım tüm branş doktorlarını tek tek tebrik ediyorum. Özellikle Op.Dr. Mehmet Hakan Tekelioğlu ve Prof.Dr.Cengiz Kuday hem uzmanlıkları hem de insanlıklarıyla fark yaratıyorlar. Ülkemizin onlar gibi yüksek karakterli insanlara çok ihtiyacı var. Kendilerine buradan bir kez daha teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız!

Hastanenin böyle profesyonel ve gerçek anlamda uzaman doktorlar ile çalışması ise ayrıca alkışı hakediyor.

İşletme sahibinin yanıtı 2 ay önce
Merhaba, değerli yorumlarınız için teşekkür ederiz. Teşekkürlerinizi ilgili arkadaşlarımıza iletiyoruz. Sağlıklo günler dileriz.

lafta_kalmasın – 2 ay önce
Doç dr. Osman Akçakaya hocam ve yardımcısı muyasser hocam, bilgili, ilgili, mütevazi, cok güzel insanlar, gamme knife tedavisinde uzman ve hastanıza kendi yakınları gibi davranan nadide doktorlardan, Onlardan Allah razı olsun. Babamın tedavisinde cok yardımcı oldular.Çok emek verdiler, Hastanızı gönül rahatlıgıyla Allahtan sonra onlara emanet edebilirsiniz. Kütahyadan saygılar ile..

İşletme sahibinin yanıtı 2 ay önce
Merhaba, değerli yorumunuz için teşekkür ederiz. İlgili arkadaşlarımıza iletiyor, sağlıklı günler diliyoruz.

Melih Altaş – 2 ay önce
Doktorlari muazzam, Dahiliye Dr. Ahmet Bey bugune kadar denk geldigimiz doktoklarin icinde en bilgililerinden biriydi, sordugumuz her sorumuza bilgili ve detayli cevaplar verdi. Fakat diger personel icin ayni seyi soyleyemeyecegim maas almadan hayrina calisiyor diye dusunuyorum, aksi halde boyle olmasi mumkun degil. Sorularina net cevaplar alamiyorsun, lakayit konusuyorlar. Bu kadar muazzam doktorlara sahip bir hastaneye, niye ilk adimdan itibaren boyle bir on yargi olusturuyor anlayamiyorum. Doktor muayesin olmadan once 1 yildiz vermistim ama bu doktorlara haksizlik olurdu.

İşletme sahibinin yanıtı 2 ay önce
Merhaba, değerlendirmenizi incelememiz adına sizlere ulaşabileceğimiz iletişim bilgilerinizi bizimle paylaşmanızı rica ederiz.

By farude

Bir yanıt yazın