Anivet Veteriner Kliniği Sarıyer civar halkının sahip edinmiş olduğu minik patili canlar için sağlık hizmeti veren bir kurumdur. Anivet Veteriner kliniği İstanbul’un Avrupa yakasında hizmet vermekte olan bir sağlık kliniğidir. Anivet veteriner kliniğinden eğer sizde hizmet aldıysanız yorum yaz kısmında yorumlarınızı ve şikayetlerinizi belirterek bu kliniğin gelişimi için sizde katkıda bulunabilirsiniz. Anivet Veteriner Kliniği Randevu almak için öncelikle aşşağıdaki Randevu al butonunu tıklayarak sizlerde Randevunuzu oluşturabilirsiniz. Eğer sistem sizi anasayfaya atıyorsa aşşağıdaki belirtmiş olduğumuz Telefon numarası ile iletişime geçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg’u ziyarette bulunduğunuz için Teşekkür eder Sevimli minik patili canlarımız içinde SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : Zekeriyaköy, 1. Cd. No:77/1, 34450 Sarıyer/İstanbul

Telefon : 02122029412

Hizmet Saatleri : 09.00 – 19.00

Anivet Veteriner Kliniği YOL TARİFİ

Anivet Veteriner Kliniği

Yorumları – Şikayetleri

Beyaz Gölge Fight – 1 ay Önce

Serdar bey ve Yusuf bey’e teşekkür ederim sokaktan sahiplendiğim yavru için ellerinden geleni yaptılar z.köy de eski yerlerden bı tanesidir

Fatih Kocamaz – 5 ay Önce

Ikili yaklaşımları olsun, muayene etmeleri olsun kusursuz bir yaklaşım gösterdikleri icon teşekkür ederim

Aylin Kınacı – 10 ay Önce

Labrador oglumuza oldukca nadir rastlanan bir hastalik teshisini itina ile arastirarak koydular. Tedavisine de ayni dikkat ile devam ediyorlar. Her zaman ilgili ve sevgi dolular. Kesinlikle tavsiye ederim.

Fatih Kılıç – 10 ay Önce

Kısa ve öz yazarak derdımı anlatıcam.YUSUF hoca ve SERDAR hoca tek kelımeyle muhtesem ve işin ehli ınsanlar sıze tesekkurlerımı sunuyorum saygılarımla…

Lina Syed – 1 yıl Önce

(Google tarafından çevrildi) 8 ay önce Zekeriyaköy’e taşındığımızdan beri birkaç Veteriner denedik ama hiçbiri Anivet kadar iyi değildi. Serdar Bey ve Yusuf Bey, köpeğimizle harikalar ve ihtiyaç duyduğumuz her zaman telefonla ve uğurlama ile ulaşılabilir. Yabancılar için bir başka olumlu da İngilizce konuşmalarıdır. Bu kliniği şiddetle tavsiye ediyorum.

(Orijinal) Since we moved to Zekeriyaköy 8 months ago, we tried several Vets but none were as good as Anivet. Serdar Bey and Yusuf Bey are wonderful with our dog and are always available by phone and drop-ins whenever we need them. Another positive for Foreigners is that they speak English. I highly recommend this clinic.

By farude

Bir yanıt yazın