Animalium Veteriner Kliniği Sarıyer civar halkının sahip edinmiş olduğu minik patili canlar için sağlık hizmeti veren bir kurumdur. Animalium Veteriner kliniği İstanbul’un Avrupa yakasında hizmet vermekte olan bir sağlık kliniğidir. Animalium veteriner kliniğinden eğer sizde hizmet aldıysanız yorum yaz kısmında yorumlarınızı ve şikayetlerinizi belirterek bu kliniğin gelişimi için sizde katkıda bulunabilirsiniz. Animalium Veteriner Kliniği Randevu almak için öncelikle aşşağıdaki Randevu al butonunu tıklayarak sizlerde Randevunuzu oluşturabilirsiniz. Eğer sistem sizi anasayfaya atıyorsa aşşağıdaki belirtmiş olduğumuz Telefon numarası ile iletişime geçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg’u ziyarette bulunduğunuz için Teşekkür eder Sevimli minik patili canlarımız içinde SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : Tarabya, Ferahevler Mahallesi, Adnan Kahveci Cd. No:112/A, Sarıyer/İstanbul

Telefon : 0212 299 63 49

Hizmet Saatleri : 09.00 – 19.00

Animalium Veteriner Kliniği YOL TARİFİ

Animalium Veteriner Kliniği

Yorumları – Şikayetleri

Mike Tango – 3 yıl Önce

Güleryüzlü, canayakın personeli, ilgi ve alakaları ile bence 10 numara. Güvenip gidebilirsiniz.

Foto Graf – 1 yıl Önce

Vet Hek Özge Hanım antibiyotikci hekimlerden değildir, hemen daha neyi var demeden antibiyotiği basmaz hayvanlara. Önce hayvanınızi sever, tanımaya çalışır. Sonra hekimlik yapar.

Ecem Buse Erdemir – 1 yıl Önce

Her zaman müthişler!! Her konuda sizi uzun uzun bilgilendirmekten çekinmiyorlar. Şahane insanlar

İngeborg Hopfe – 7 ay Önce

Veteriner Hekim Özge Hanım, hayvanlara çok sabır ve anlayışla davranan çok hassas bir kadındır. Kendimize tamamen güveniyor. Sizi bulduğumuz için çok mutluyuz.

(Orijinal) Die Tierärztin Özge Hanim ist eine sehr einfühlsame Frau, die mit viel Geduld und Verständnis die Tiere liebevoll behandelt. Sie hat unser vollstes Vertrauen. Wir sind sehr froh, sie gefunden zu haben.

Ecem Buse Erdemir – 1 yıl Önce

Her zaman müthişler!! Her konuda sizi uzun uzun bilgilendirmekten çekinmiyorlar. Şahane insanlar

By farude

Bir yanıt yazın