Petivet Veteriner Kliniği Sarıyer civar halkının sahip edinmiş olduğu minik patili canlar için sağlık hizmeti veren bir kurumdur. Petivet Veteriner kliniği İstanbul’un Avrupa yakasında hizmet vermekte olan bir sağlık kliniğidir. Petivet veteriner kliniğinden eğer sizde hizmet aldıysanız yorum yaz kısmında yorumlarınızı ve şikayetlerinizi belirterek bu kliniğin gelişimi için sizde katkıda bulunabilirsiniz. Petivet Veteriner Kliniği Randevu almak için öncelikle aşşağıdaki Randevu al butonunu tıklayarak sizlerde Randevunuzu oluşturabilirsiniz. Eğer sistem sizi anasayfaya atıyorsa aşşağıdaki belirtmiş olduğumuz Telefon numarası ile iletişime geçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg’u ziyarette bulunduğunuz için Teşekkür eder Sevimli minik patili canlarımız içinde SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : Maden, Kuğu Cd., 34450 Sarıyer/İstanbul

Telefon : 0212 342 41 42

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir.

Petivet Veteriner Kliniği YOL TARİFİ

Petivet Veteriner Kliniği

Yorumlar – Şikayetler

Güneş Doğanay – 1 ay Önce

Zekeriyaköy’ün en iyi kliniği. Ishal,kusma ve iştahsızlık şikayetiyle 2 kedimi birden götürdüm Hekimimiz Semra hanım günlerce kendi çocukları gibi ilgilendi,bizimle endişelendi,bizimle sevindi ve nihayet çocuklarım sağlığına kavuştu. Iyi ki varsınız her şey için çok teşekkür ederim:)

Mehmet Mutlu Özgüler – 2 yıl Önce

Bölgeye yeni taşındığımız için; ne yazık ki, kızımın terminal rahatsızlığında tanıdığımız, yoğun bir 4 gün geçirdiğimiz klinik. Nöbetleşe 24/7 çalıştıkları için her veterinerleri ve çalışan diğer görevlileri ile zaman geçirdik. Yapılabilecek hiçbirşey olmadığı halde, son ana kadar kızımızı rahat ettirebilmek için ellerinden gelen herşeyi, samimi bir profesyonellikle yaptılar ve bizimle birlikte üzüldüler, ağladılar. Bundan sonraki yavrularımızı bebeklik itibari ile götüreceğimiz veteriner kliniği…

By farude

Bir yanıt yazın