Veterinary Veteriner Kliniği Sarıyer civar halkının sahip edinmiş olduğu minik patili canlar için sağlık hizmeti veren bir kurumdur. Veterinary Veteriner kliniği İstanbul’un Avrupa yakasında hizmet vermekte olan bir sağlık kliniğidir. Veterinary veteriner kliniğinden eğer sizde hizmet aldıysanız yorum yaz kısmında yorumlarınızı ve şikayetlerinizi belirterek bu kliniğin gelişimi için sizde katkıda bulunabilirsiniz. Veterinary Veteriner Kliniği Randevu almak için öncelikle aşşağıdaki Randevu al butonunu tıklayarak sizlerde Randevunuzu oluşturabilirsiniz. Eğer sistem sizi anasayfaya atıyorsa aşşağıdaki belirtmiş olduğumuz Telefon numarası ile iletişime geçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg’u ziyarette bulunduğunuz için Teşekkür eder Sevimli minik patili canlarımız içinde SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : Cumhuriyet, Araba Yolu Caddesi, Ladik Sk. No:1, 34457 Sarıyer/İstanbul

Telefon : 0212 299 37 37

Hizmet Saatleri : 09.00 – 20.00

Veterinary Veteriner Kliniği YOL HARİTASI

Veterinary Veteriner Kliniği

Yorumları – Şikayetleri

Enes Cihan Çınar – 4 yıl Önce

Veterinary çok iyi, deneyimli ve ilgili bir yer. Minik patinizi güvenle emanet edebilirsiniz. Kar amacı gütmekten ziyade evcil hayvanınızın düşünüldüğü bir veteriner. Kedimizin tatildeyken yaşamaya başladığı ve biz döndükten sonra ilerleyen sağlık problemlerini doğru tespitler ile kısa sürede düzelmesi sağlandı. Kesinlikle tavsiye ederim.

Erdem Çelik – 2 yıl Önce

Canınız kadar sevdiginiz yavrunuzu gönül rahatlığı ile emanet edebileceğiniz profesyonel eller. İlgi ve alakanız için çok teşekkürler.

Gürcan Sap – 1 yıl Önce

İlgililer. İhtiyaç duyup bilamadigim bir şey olmadı. Kedi besliyorum.

Murat Çelik – 3 yıl Önce

Hüseyin bey hem hayvanlara çok ilgili hem de yardım sever bir veteriner.

Talip Günay – 3 yıl önce

İlgili ve işini bilen uzman

By farude

Bir yanıt yazın