Nuhun Gemisi Veteriner Kliniği Sarıyer civar halkının sahip edinmiş olduğu minik patili canlar için sağlık hizmeti veren bir kurumdur. Nuhun Gemisi Veteriner kliniği İstanbul’un Avrupa yakasında hizmet vermekte olan bir sağlık kliniğidir. Nuhun Gemisi veteriner kliniğinden eğer sizde hizmet aldıysanız yorum yaz kısmında yorumlarınızı ve şikayetlerinizi belirterek bu kliniğin gelişimi için sizde katkıda bulunabilirsiniz.Nuhun Gemisi Veteriner Kliniği Randevu almak için öncelikle aşşağıdaki Randevu al butonunu tıklayarak sizlerde Randevunuzu oluşturabilirsiniz. Eğer sistem sizi anasayfaya atıyorsa aşşağıdaki belirtmiş olduğumuz Telefon numarası ile iletişime geçerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. RandevualOrg’u ziyarette bulunduğunuz için Teşekkür eder Sevimli minik patili canlarımız içinde SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : Zekeriyakoy,Vişne 2 mah, 3. Cd. No:2 D:1, 34450 Sarıyer/İstanbul

Telefon : 0212 202 75 22

Hizmet Saatleri : 09.30 – 19.00

Nuhun Gemisi Veteriner Kliniği YOL HARİTASI

Nuhun Gemisi Veteriner Kliniği

Yorumları – Şikayetleri

Burak Kısa – 6 ay Önce

Kedim çok kötü durumdaydı. Arkadaş tavsiyesiyle arayıp anladığım kadarıyla aktardım durumu. Hemen kedimi getirmemi söyledi Hasan bey. Gittiğimde kedime karşı gösterdiği ilgi, alaka ve özveri beni çok mutlu etti. Şimdi kedim daha güçlü ve çok teşekkür ederm.

Canan Karaçanta – 6 ay Önce

Köpeğim süslü gün boyu midesinde sıkıntı oldu ve hep kusuyordu, Arkadaş tavsiyesi üzerine gelmiş olduğum Hasan bey ve ekibine getirdim, sağolsun kendileri cok ilgili ve özveriliydi.Şimdi köpegim sağlikli ve mutlu, gönül rahatliğiyla tavsiye ederim.🐕🐩🦮🐕‍🦺

Hakan Şanlı – 5 ay Önce

Kedim 1 haftadır çok kötü durumdaydı.Ne olduğunu anlamadık kötü birşey olmasından korkup buraya getirdik.Yabancı bir cisim yutmuş sağ olsun Hasan Bey çok ilgilendi.Yaklaşım tarzından ilgi alakasından çok memnum kaldık.Sayesinde belki kötü bir sonuçtan kurtulduk.Yardımları için çok teşekkürler. 🙏

Aslı Kaplan – 2 yıl Önce

Kedim ölüm döşeğindeyken son çare serum takılmak üzere götürdüm. Masada birden kedim Hasan Bey’i ısırdı. Hasan Bey “Takmıyorum buna serum merum” diye bağırdı. Yanındaki asistanları şaşkınlıkla bakınca. “Evet yapmıyorum koyun kutuya” dedi. Ben kendisinden özür diledim. Kedimin 16 sene boyunca kimseyi ısırmadığını söyledim. Çok mahcup olmuştum ve 16 yaşındaki kedim yaşam savaşı veriyordu. Bitik haldeydim. Kedimi kutuya koydular. Kedimin serum takılmasını istemediğini, onun kararına saygı duymam gerektiğini söyledi. Gülümseyerek “Siz ona rahat bir yer hazırlayın” dedi. Kedim zaten birkaç gün sonra öldü. Yaşadığım şeyi asla unutmayacağım. Korku filmi gibiydi. edit (yanıt): Ayrıca tüm test sonuçlarını kendisine gitmeden önce whatsapp üzerinden gönderdim. Bana veterineriniz kedinizden ümidini kesmiş. Getirebilirsiniz dendiği için götürdüm kedimi. Bilgilerinize.

işletme sahibinin yanıtı : Asli hanım öyle olmadı,kediniz çok kötü durumdaydı ve yapilacak herşey ona daha izdirap verecekti ,bende size durumu böyle izah ettim,taktir sizindir.

Seda Dursun – 3 yıl Önce

KEDIMIZE TARIHIHI GEÇMİŞ AŞI YAPTILAR!karnesindede açıkça görülüyor, tam 1 sene önce kullanim suresi dolmuş aşı yaptilar ve bizden 300 tl ücret aldilar,bu nasil vicdansizlik! Ayrica son gidisimizde aşıların yapilip yapılmadığı uzerine tereddütlü konusmalari maalesef bizde soru işareti bıraktı, ailemizin bir üyesi bu hayvalar!!

işletme sahibinin yanıtı : Merhaba, belli ki bir yanlışlık olmuş .Kliniğimizde aşılarımız son kullanma tarihinden çok önce biter,fakat karnesi yaninda olmayan hastalarımızın işlenemeyen etiketleri saklanır. Muhtemel ki etiketi yapıştıran arkadaş bu eski etiketlerden birini yapıştırmış.Ortaya çıkan bu karışıklık için özür dileriz.

By farude

Bir yanıt yazın