Anka Veteriner Kliniği İstanbul Silivri’de Sağlık Hizmeti veren Tam Teşeküllü bir Veteriner Kliniği Bu klinikten hizmet alabilmek için öncelikle randevunuzu almalısınız Randevunuzu oluşturduktan sonra minik patili dostlarımızın sağlık hizmetinden faydalanabilmesini sağlayabilirsiniz. Randevu alabilmek için aşşağıdaki Randevu al butonunu tıklayarak işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Sunucumuz Olan RandevualOrg’u ziyarette bulunduğunuz için teşekkür eder Minik Patili Dostlarımız içinde SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : Piri Mehmet Paşa, İnönü Cd. No:6, 34570 Silivri/İstanbul

Telefon : 05355463860

Hizmet Saatleri : 09.00 – 20.00

Anka Veteriner Kliniği Yol Tarifi

Anka Veteriner Kliniği

Yorumlar – Şikayetler

Sena – 3 ay Önce

Kendileri büyükbaş hayvan veterineri normalde, neden köpek ve kediye de bakıyor çözmüş değilim, köpeğimi götürmüştüm önermiyorum.

Arzu Naile Aksoy – 2 ay Önce

Cemal Bey çok ilgili,sağolsun telefonla bile bir şey sorduğumuzda yardımını esirgemiyor.

işletme sahibinin yanıtı : Teşekkür ederim

Gökhan Ç. – 2 yıl Önce

Uzman Veteriner Hekim Cemal Bey gercekten 30 yillik meslek gecmisine sahip, isinin ehli ve hepsinden onemlisi son derece merhametli bir insan. İsini sadece ‘para kazanmak’ adina yapmadigi o kadar belli ki. Kendisine ilgisinden ve yardimlarindan dolayi cok tesekkur ediyorum, herkese samimi olarak Anka Veteriner Klinigini tavsiye ediyorum.

işletme sahibinin yanıtı : Teşekkürler

Alpaslan Aydan – 5 ay Önce

KASAP BU BEYFENDİ KASAP İÇ KANAMA GEÇİREN KÖPEĞİM BU VETERİNERE GÖTÜRÜLÜYOR VE . BURADAKİ BEYEFENDİ 30 DAKİKA BOYUNCA MÜDAHALE ETMİYOR !!!Sonuçmu köpeğim öldü kan pıhtılaştırıcı iğne yapsaydı yaşayacakmıydı bilemeyiz ama yapılması zorunlu olan müdahalenin yapılmadığı ortada aşikar . bu kasap kliniği hakkında her türlü yasal işlemi başlatacağım sonuna kadarda arkasında olacağım .

Cemal Çakmak – 5 yıl Önce

Alparslan Aydan Beyefendiye cevap: 1. Köpeğinizi kim camdan aşağı attıysa onu bulun bu bir, 2. İkincisi, hakaret ediyorsun bunun farkına var bu iki, 3. İftira atıyorsun bu üç, 4.Dördüncüsü, köpeğinin Kliniğimde kaç dakika kaldığı kamera kayıtlarımda mevcut bu dört, 5. Beşincisi bu hakaretlerinden dolayı C. Savcılığına suç duyurusunda bulunacağım bu beş.

Ahmet Baran Kazancı – 1 yıl Önce

Sokak hayvanlarına yardımda bulunmayan bir veteriner

By farude

Bir yanıt yazın