Pet Life Veteriner Kliniği İstanbul Silivri’de hizmet vermekte olan bir klinik Silivri’de hizmet vermekte olan bu kliniğe gitmeden önce Randevunuzu almayı ihmal etmeyin diye sizlere bu makalemizde Pet Life Veteriner Kliniği ile ilgili tüm detaylı bilgileri sizler için bu makalede derleyeceğiz. Randevu alabilmek için öncelikle makalenin altındaki Randevu Al butonunu tıkladıktan sonra veyahutta aşşağıdaki telefon numarasıyla irtibata girerek randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Adres : Piri Mehmet Paşa, Nebile Toktaş Sk. 1 /A, 34570 Silivri/İstanbul

Telefon : 0541 474 80 38

Hizmet Saatleri : 09.00 – 20.00

Pet Life Veteriner Kliniği Yol Tarifi

Pet Life Veteriner Kliniği

Yorumlar – Şikayetler

Bensu Deren – 1 hafta Önce

Semih hoca bana göre bu bölgedeki en iyi bilgiye ve tecrübeye sahip bir veteriner. Köpeğimin bir yürüyüşünden hastalığını anladı ve yanılmadı. Zorlu bir süreçten geçtik ama Semih hoca sayesinde köpeğim ve ben şuan cok mutluyuz tavsiye ediyorum herkese teşekkürler Semih hocam

Deniz Kurt – 1 hafta Önce

Silivri de güvenebileceğiniz tek adres, bir veteriner klinigin de aradığınız herşeyi bulabilirsiniz. Bütün canlara çözüm bulabilen ayrı ayrı ilgilenen, güleryüzü ile gece gündüz demeden ulaşabileceginiz, deneyimi ve bilgileri ile canlarımızı gönül rahatlığı ile emanet edebileceginiz Semih hoca iyiki varsınız

Nur Aslan – 4 ay Önce

sakın köpeğinizi buraya emanet etmeyin, 5 saat te ameliyatta kaldı, çıktığında başka problemler vardı ben yapamam dedi. 10 yaşındaki köpeğime damar yolu anestezisi uyguladı.

Merve Öncel – 11 ay Önce

Sakın canınızı buraya emanet edip çekip gitmeyin benim yaptığım gibi ölüsüne gelirsiniz. Sırf sokak kedisi olup ödemelerini yapmayacağımı düşündükleri için götürdüğüm canın gerekli tedavisi hakkında beni bilgilendirmemişler. Benden habersiz durumu kötüleşti diye bi çiftliğe götürmüşler. Beyefendinin üslubu da bi o kadar kötü maalesef sanırım hatalı insan psikolojisinde olduğu için savunmaya geçiyor. Orda ki hanımefendiye bi lafım yok bence işini nasıl yağtığını bilmesem de en azından gerekli açıklamayı yapmaya çalışıyor. Berbat yer uzak durun!

Özlem Ancel – 7 ay Önce

7/24 yardımcı olan en disiplinli,güleryüzlü,anlayışlı ve başarılı veteriner kliniği teşekkür ederiz.🙏🏻

By farude

Bir yanıt yazın