Silivri Pan Veteriner Kliniği İstanbul Silivri’de minik patili dostlarımıza hizmet vermekte olan bir veteriner kliniğidir. Gidecek ziyaretçilerimizin dikkatine Silivri İstanbul’un avrupa yakasında kalmaktadır. Eğer bu kliniğe gidecekseniz gitmeden önce Randevunuzu oluşturmanız sizin aleyhinize daha sağlıklı olacaktır. Aşşağıdaki Randevu al butonunu kullanarak Randevunuzu oluşturup muayene ve tedavi işlemlerinden faydalanabilirsiniz. Sunucumuz olan RandevualOrg’u ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : pirimehmetpaşa mah, inönü caddesi no21/a, 34580 Silivri/İstanbul

Telefon : 0532 562 82 67

Hizmet Saatleri : 24 Saat Hizmet Vermektedir.

Silivri Pan Veteriner Kliniği Yol Tarifi

Silivri Pan Veteriner Kliniği

Yorumlar – Şikayetler

Evren Çimen – 2 ay Önce

24 saat açık yönlendirmesi yanlış bilgi, saat 08:30dan 09:15e kadar kapı önünde bekledim dükkan kapalı, telefon yazmış arıyorsun açan yok, dönen yok. Buraya gidecekler 24saat açık ibaresiyle yanılmasın.

Ayten Özer – 1 ay Önce

Nadir güvendiğin veterinerlerden İhsan bey geç saatte bizimle ilgilenmeleri ve asla maddiyat düşünerek çalişmayan bir insan varlığınız daim olsun

Dide Serbest – 1 ay Önce

Operasyona başlarken tahlil yapmaz, hayvanın alerjisimi var bu ilaca uygunmu hiçbirşeyi umursamadan sanki kasapmış edasıyla ameliyata başlar ve operasyon sonrası hayvanın kötü olduğunu görüp hiçbirşeyi çaktırmadan boşvermişlikle eve yollar. O diplomayı aldıysan hakkını vermek zorundasın hiç mi vicdan merhamet yok kalbinde. Kendisine veteriner denilen hayvan düşmanı bu kadar sorumsuz olup masum ,günahsız hayvanlara nasıl kıyabiliyosun. Allah kalbinize merhamet versin. Sizin gibiler yüzünden bu masumlar bu şekilde ölmeyi hiç hak etmiyorlar.

Betül Yılmaz – 1 yıl Önce

Türkiyede son veteriner kliniği burası kalsa yavrumu buraya götürmem. Sırf gözünüzü boyamak için yalandan ilgi gösteriyorlar ama hayvanınızı hiç ama hiç önemsemiyorlar. Bana iyi davranmalarındanda yavruma güzel baksınlar ama bu insanlarda bu anlayış yok. Yaptığı mesleği hak etmeyen haram para yiyen bir klinik burası

By farude

Bir yanıt yazın