Ankara Çankaya ilçesinde Hizmet Veren Özel Hastane Olan Ankara Magnet Hastanesi Hakkında Bilmeniz Gereken Bilgileri Sizler için bir Araya Toparlayıp Sizlerin Önüne Sermek için Bu Sayfada Hepsini Bir Araya Getirip Sizlerin Önüne Seriyoruz.Lütfen Ankara Magnet Hastanesi ile ilgili Sizlere Vermiş Olduğumuz Bilgileri Teyit Edip Öyle Hareket Etmeniz Önemle Rica Olunur.Çünkü Bu bilgiler Sosyal Medya Aracılığı ile Toparlanıp Sizlere Sunulmuştur.Bu Sebepten Ötürü Bilgiler Güncellendiği Zaman Değişme ihtimali Yüksek Olmasından Dolayı bu Bilgileri teyit Edip Öyle Harekete Geçmeniz Önemle Rica Olunur.Şimdiden Acil Şifalar Dileriz…

Adres: Tandoğan, Magnet Diş Kliniği, Mebusevleri Mh, Anıt Cd. No:12, 06580 Çankaya/Ankara

Hizmet verilen bölgeler: Çayyolu ve yakındaki bölgeler

Saatler: 24 saat açık

Telefon: (0312) 212 80 80

Email : [email protected]

Ankara Magnet Hastanesi Yol Tarifi

Ankara Magnet Hastanesi Doktorları

Ankara Magnet Hastanesi Hakkında Yapılan Yorumlar

Özcan Baştuğ – 4 ay önce
Merhaba, 16/07/201 tarihinde annem Medine Baştuğ u hastanenize kalp ve ortapodi de doktorlarınıza getirdim. Kan Mr ve rontgen tahlilleri yapıldı. Gün boyunca hastanede kaldık ve bazı iletişim eksiklikleri nedeni ile sorunlar yaşadık. Sonrasında annem ile birlikte sonuçları almaya geldik ve yine iletişim noktasında sıkıntılar yaşadık.Ben annemi Kırşehir den getirdim , kendim de İstanbul da yaşadığım için zaman benim çok önemliydi. Bu sorunlar beni tam hastanenizden soğutmuşken asma katta Serpil Karakoç a yönlendirdiler. Serpil Hanım a çıktığımızda mesaisi bitmiş çıkmak üzereydi. Sağolsun yeniden bilgisayarını açtı bize inanılmaz yardımcı oldu. Sorunlarımızı resmen unutturdu.Hastanenize bakışımızı tamir etti diyebilirim. Kendisine sizlerin huzurunda teşekkür ederim. Hizmet sektöründe yaptığınız bir çok yatırımı bir kaç personel silip atabilirken bir personelin nasıl toparladığını dile getirmek ve sizlerin farkındalığını sağlamanız için olanları çok kısa yazmak istedim.
teşekkürler Serpil Hanım. İyi günler…

Güneş Karakılıç – 2 gün önce YENİ
Annem için geldiğimiz hastanede 9 gün yoğun bakım 6 gün yataklı servis için görmüş olduğumuz ilgiden çok memnun olduğumu bildirmek isterim. Başta Doğan bey Dr. Umut bey sorumlu hemşir Özgür bey kardiyoloji ve genel cerrahi doktorlarımızdan ve çalışan tüm çalışma arkadaşlarından bizzat teşekkürlerimi sunuyorum. Hastaneden çok kendimizi evimizdeymiş gibi hissettirmeleri bizi çok mutlu etti.Tabi hastamızı sağlıklı bir şekilde taburcu etmeleri birkez daha mutlu etti bizi
Teşekkürler Magnet Tıp

N B – 3 ay önce
Her yer yabancı (arap, pakistanlı, afrikalı) kaynıyor. Giriş yaptırmadan muayeneye kabul ediliyorlar. Biz ise giriş yaptırmamıza rağmen sıra bekliyoruz. Randevu verdikleri saatten en erken 1 saat sonra doktoru görebiliyoruz. Maske takmayan insanlar var. Kimse uyarmıyor. Hiç hastaneye benzer bi tarafı yok.

Esra Uysal – 4 ay önce
Merhaba senelerdir hastanenizin hastasıyız ailece. Acil olsun diğer branşlar olsun her zaman yakından ilgi, alaka görürüz sonuç alırız. ilk kez başımıza böyle bir durum geldi bugün yazıyorum çünkü çocuğum daha yeni kendine geliyor. 28.07.2021 tarihinde kendisine muayene olmak için oğlum için Ortapedi doktoru Lokman Sofuoğlundan randevu aldık bir gün önceden ayağı burkulmuştu ve acilde filmi çekildi bir ortapedi doktoru görsün istedik. Randevu aldığım sekreter bayan bile filminiz varsa getirin dedi. İçeri girdiğimizde çocuk kucağımızda ilk sorduğu ödeme yaptınız mı sorusu oldu !!! Neymiş sistemde görememiş giriş yaptırdınız mı denir! Ya da sessizce çıkarsın sekreterine sorarsın sekreter bayan geldi ve sayfayı yenilememişsiniz dedi. Sağlık için buradayız ticaret için değil öyle değil mi ? Üstelik anne baba bu kadar telaşlı iken. Buda yetmedi bizim evde açabildiğimiz başka bir hastene CD jpg dosyasını nasıl olduysa açamadı. Tekrar film istedi. Ha bununlada bitmedi radyasyon odasına indik görevli beyefendi çocuğunuz sol ayağını gösteriyor ama hoca sağ ayak görüntüsü istemiş dedi 100 tl önden 130 tl film ücret ödedik. Çocuğumun aldığı radyasyon da cabası !! Bizim hekimlerimize saygımız sonsuz ama hakkıyla yapanlara dolayısıyla hastane imaji maalesef zedeleniyor !

Zafer Sümbül – 2 ay önce
Merhabalar serum taktırmaya magnet hastanesi acil bölümüne başvurdum çok güzel muayne edilip tedavi ettiler memnunniyetimi belirtmek istedim özellikle Acil Hemşiresi Melisa hanımın göstermiş olduğu güler yüzü ve tecrübesine çok teşekkür ederim. Diğer özel hastanelerde bile magnet hastanesi gibi bir ilgi yok. Hemşireleriniz ve doktorlarınız çok sağlam bir kadro.

İmmehan Erel – 2 ay önce
Öncelikle KBB Op.Dr Gülderen Ugan hocama ve ultrasonumu çeken Uzm. Dr. Ş.Canan Ayman hocama çok teşekkür ederim. İşinin ehli insanlar olduğu için çok mutlu oldum. Gülderen hocamın ilgisi mesleki bilgisi tavrı ve tarzı çok güzeldi. Hasta olarak tavsiye ederim. İyi ki varsınız.

Hilal Altaş Kayıhan – bir ay önce
İlk kez mecburen gittim. Acil bölümü çok amatör. Defalarca telefon nunaramı verdim, elle yazdılar bi kenara, o da hatalıydı. Birimler arasında koordinasyon yok. Girişte verdiğim bilgileri tekrar sordular ve bir kağıdın arkasına yazdılar. Hastaneye gelip tıbbi destek arayan biri gibi değil de, dükkana giren bir müşteri gibi hissettim.

Ali Uluer – 3 ay önce
Acil bölümüne giriş yaptıgımızda hasta kayıtta bulunan ve hemşire arkadaşlar çok yardımcı oldular. Herkonuda bize yardımcı oldular 4 gün boyunca bizi ivedi şekilde bilgilendirdiler. Aleyna ve beyza hanım somurtmayan ve güler yüzlü insanlar. Magnet hastanesi ve çalışanlarına teşekkür ediyoruz.

Elif Karakuş – 3 ay önce
Bugün gördüğüm rezillik karşısında hayretler içinde kaldım. Egosunu tatmin etmek için hasta kayıtcı bayan arkadaşa etmediği hakaret söylemediği şey kalmayan GÜYA başhekim olan adam onca hastanın içinde bağırdı çağırdı ortalıkta. Ne hastaya saygıları var ne çalışan insanlara. Bu hastanede başhekim böyleyse gerisini düşünemiyorum. Resmen rezillik. Kıza şikayetçi olmasını söyledim numaramı da bıraktım şahit olarak aramak isterseniz diye umarım olur.

nesrin lee (Nesrin lee) – 3 ay önce
Ekteki fotoğraf giriş kattaki bayan wc ait. Kapıdan girince temizlik malzemeleri karşılıyor, akabinde aydınlatma arızalı sanırım ışık yok, peçetelik kapalı değil. Genelde babam geliyordu buraya. İşlemleri hızlı ilerliyor. Tedavisi açısından tavsiye ederim. Konumu kolay, ulaşılabilir. Aşı için geldim. 6 kişi tamamlanınca yukarı çağırılıp hemen yapılıyor.

Oğuz Gürsoy – 2 ay önce
Uzak durun. Hatta kaçarak uzaklaşın. İade almam gerekiyordu. Tamamını ödememek için bir sürü iş çevirdiler. Kredi kartı slipim kaybolmuştu. Bankamdan otorizasyon kodu ve referans numarası öğrenmeme rağmen kabul etmediler. Kredi kartına iade etmeyi beceremeyip nakit %30 kesintili iade yaptılar. Haraç kestiler anlayacağınız şehir eşkiyaları. Bir daha işim olmaz. Diğer kötü yorumların da haklılığını gördüm. Hastanede tek yardımcı olan personel özel sigorta ile ilgilenen Güneş Hanımdı.

Ozdemir Gorman – 3 ay önce
Bana telefonda randevuda verilen fiyatın iki katını almak istediler. Tefeci gibi iş yapmaya çalışan bir hastane. Randevum olmasına rağmen 45dk bekletildim. Böyle bir yere gideceğinize devlet hastanesine gidebilirsiniz. Çok daha başarılılar. Paranızla rezil oluyorsunuz.

İbrahim Kossek – 2 ay önce
13.09.2021 tarihinde çocuk doktoruna götürdüm oğlumu ve kızımı. İsmi Rıza olan yabancı uyruklu ( İran ya da Suriyeli idi sanırım) hiçbir şekilde ne dedigimizi anlamadı, anlatamadık..Kesinlikle memnun kalmadım, bir daha asla uğramam..

ankara magnet hastanesi ortopedi doktorları
ankara magnet hastanesi üroloji doktorları
ankara magnet tıp merkezi
ankara magnet tıp merkezi endokrinoloji
magnet hastanesi ankara
magnet poliklinik ankara
ankara magnet hastanesi fizik tedavi
ankara magnet hastanesi fotoğraflar
ankara magnet hastanesi fiyatları
ankara magnet hastanesi göz muayene ücreti
magnet hastanesi ankara doktorları
ankara magnet tıp merkezi iletişim
ankara tandoğan magnet hastanesi iletişim
ankara magnet tıp merkezi iş ilanları
magnet özel hastane ankara
ankara magnet tıp merkezi kadın doğum doktorları
ankara magnet hastanesi kadın doğum
ankara magnet hastanesi tesis kodu
ankara magnet kbb doktorları
ankara magnet tıp merkezi muayene ücreti
ankara magnet hastanesi muayene ücretleri
ankara maltepe magnet hastanesi
magnet hastanesi kayseri
magnet hastanesi
ankara magnet tıp merkezi ortopedi doktorları
özel ankara magnet hastanesi
ankara özel magnet hastanesi telefon numarasi
ankara özel magnet hastanesi iş başvurusu
özel magnet hastanesi ankara iletişim
özel magnet hastanesi ankara
ankara magnet tıp merkezi psikolog
ankara magnet tıp merkezi psikiyatri
ankara magnet tıp merkezi psikiyatri doktorları
magnet hastanesi ankara psikiyatri
ankara magnet hastanesi şikayet
ankara magnet hastanesi tahlil sonuçları
magnet ankara hekim kadrosu
ankara magnet tıp merkezi telefon
magnet tıp merkezi bölümleri
ankara magnet ortopedi doktorları
ankara magnet hastanesi yorumlar
ankara magnet hastanesi yol tarifi
magnet tıp hastanesi
ankara magnet tip merkezi tel

By farude

Bir yanıt yazın