Veterinerim Pet Klinik Üsküdar’da Sağlık Hizmeti veren bir klinik. Veterinerim Pet Klinik İstanbul’un Anadolu yakasında kalan hem sokaktaki minik dostlarımıza hemde evcilleştirilmiş minik dostlarımıza sağlık hizmeti veren bir kuruluş.Bugün RandevualOrg Sunucumuz’da Veterinerim Pet Klinik ile ilgili Tüm detaylı bilgileri aşşağıda sıralandıracağız. Telefon adresi , Kliniğin Bulunduğu konum adresi , var ise email adresi ve klinik ile ilgili sosyal medya hesaplarından yapılan olumlu yorumlar ve şikayetleri bu makalede sizler için derleyip bir araya getireceğiz. Sunucumuz olan RandevualOrg adresini ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder Minik Dostlarımız içinde SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : Selamiali mahallesi Cumhuriyet Caddesi 54/A Fıstıkağacı, 34664 Üsküdar/İstanbul

Telefon : 0216 553 12 03

Cep Telefonu : 0 533 339 96 36

E-mail : [email protected]

Hizmet Saatleri : 10.00 – 19.00

Pazar günleri Hizmet verilememektedir.

Veterinerim Pet Clinic Yol Tarifi

VETERİNERİM PET CLİNİC AYDINLATMA METNİ

VETERİNERİM PET CLİNİC

YORUM VE ŞİKAYETLERİ

Hülya Yıldırımlı – 2 hafta Önce

Yıllardır gittiğim ve en güvendiğim hatta tek güvendiğim veteriner, ki bir sürü kedi için bir sürü veteriner hekimle iletişimim sürecim oldu, istanbuldaki en pahalılarından edirnedeki kenarda köşede kalmış küçük veteriner kliniklerine kadar, hem dürüst hem vicdanlı hem de işinde gerçekten iyi olduğunu düşündüğüm tek veteriner hekim buradaki Kutsal bey.

işletme sahibinin yanıtı : Değerli yorumunuz ve güveniniz için çok teşekkür ederiz.

Murat Balcan – 1 ay Önce

“Balkız”ımızı sahiplendiğimiz günlerden itibaren kısırlaştırma ameliyatı dahil tüm aşı ve kontrollerini yapan Kutsal Bey’e ve ekibine gösterdikleri ilgi, ihtimam ve tavsiyeleri için çok teşekkürler… Balkızımızı 4 yılı aşkın süredir gönül rahatlığıyla emanet ediyoruz…

işletme sahibinin yanıtı : Değerli yorumunuz için teşekkür eder, Balkız kızımıza ve size sağlıklı günler dileriz.

Buse Çınar – 3 ay Önce

Kızımın egzama sorunlarına birtürlü çare bulamıyorduk.Kutsal Beye arkadaşımın referansı ile gittik.Şikayetlerimizi dinledi ve bize en uygun şekilde tedavi süreci başlattı.Yaklaşık bir ay gibi kısa sürede Kızımın derisi üzerindeki yaralar kapandı.Sağlıklı ve parlak tüy yapısına kavuştu..Doktorumuzun tedavisi ile kızım sağlığına kavuştu.Kendisine ve Buket hanıma minnettarım.Gözünüz arkada kalmadan can dostlarınızı emanet edebileceğiniz bir hekim.İyiki yolumuz kesişti.

işletme sahibinin yanıtı : Geçmiş olsun diler,sağlıklı günlerde görüşmek dileğiyle…

Cenk Kara – 3 ay Önce

Yavru kedinin tedavisi için fahiş fiyat istediler. Fakat başka bir veterinere götürdüğümde iç ve dış parazitten sonra düzelir dediler ve öyle oldu. Tamamen işin en kötüsünü düşünüyor ve ona gore fiyat çıkarıyor.

Simge Çakır – 6 ay Önce

Kutsal bey sabırlı, çok ilgili, hayvansever ve işini sırf ticaret olsun diye yapmayan bir hekim. Ücretlendirmeleri de fahiş değil. Gönül rahatlığıyla öneriyorum.

By farude

Bir yanıt yazın