Ankara Yüksek Güvenlikli Adli Psikiyatri Hastanesi Randevu alma

Türkiye’nin Başkenti Ankara Çankaya ilçesinde Hizmet Veren Ankara Yüksek Güvenlikli Adli Psikiyatri Hastanesi ile ilgili Bazı Detaylı Bilgileri Sizler için Bir Araya Toplayıp Sizlere sunmaktayız.Ankara Yüksek Güvenlikli Adli Psikiyatri Hastanesi Devlet hastanesi Olup Belirli Şartlara Uygun Olan hastalara Hizmet Vermektedir.Ankara Yüksek Güvenlikli Adli Psikiyatri ile Alaka Daha Detaylı Bilgileri Sizler için Yazımızın Devamında Görmeniz Mümkündür.Sizlere Şimdidien Acil şifalar Dileriz..

Adres : Ankara, Üniversiteler Mahallesi, 6001. Cadde No:3 Bilkent Çankaya /Ankara Türkiye

Çalışma: Saatler: Şu anda açık

Telefon: +90 (312) 565 00 00 – 01

Alo Randevu alma: 182

Ankara Yüksek Güvenlikli Adli Psikiyatri Hastanesi Yol Tarifi

Ankara Yüksek Güvenlikli Adli Psikiyatri Hastanesi Hakkında Yapılan Yorumlar

tuncay demir – 5 ay önce
Normalde hastane olarak yapılmasına rağmen pandemi döneminde aşılama merkezi olarak kullanılmakta. Kovid-19 aşı sıram geldiği için gitme ve görme fırsatım oldu. Tertemiz bir bina, otopark ciddi sorun. Hastane önündeki yola çift taraflı park ediyorsunuz. Bu kadar büyük bir alana şehir hastanesi konsepti yapıp da hala otopark sıkıntısı yaşamak ayrı bir sorun. Kompleksin içi sanki bir semt gibi, devasa binalar ve acayip uzun mesafeler, bir bölümden diğerine gitmek için yürüyemeyecek kadar uzun mesafeli. Hastalar/yakınları nasıl hallediyorlar işlerini…
Kampüs içinde hastane ile ilgili işinize yarayacak yer ve birimlerin tabelalarını görmek/okumak ile ilgili sıkıntı var ancak kafeler, kebapçılar vb. tabelalarını çok açık ve net bir şekilde görebiliyorsunuz!!
Yollarda da bir keşmekeş, karmaşa var. İçerideki trafik inanılmaz ve kimse kimseye yol vermiyor (geleneksel davranışlarımızdan birisi) bari hastane içinde biraz saygı lütfen.
Binaların önüne ayrılan yollara bencil bir şekilde park eden araçlar var siz o hattan geçerken beklemek durumunda kalabiliyorsunuz. Bu devirde, devasa bir alanda hala şu sorunları yaşamak çok üzücü..
Bu birimde çalışan sağlık personeli inanılmaz hızlı, işini bilen ve yardımsever. Özellikle pandemi döneminde en zor şartlar altında çalışanlar onlar. Size minnetarız … Çok iyi bir şekilde organize olmuşlar. Belirli köşelerde görevliler var, sizleri yönlendiriyorlar. Hastane yatay olarak da çok geniş bir alana yayılmış. Hastanenin içerisinde binaların arasında bahçe olarak bırakılmış boşluklar var. Bu da yatay ve az katlı olan yapıya daha da güneş alan, ferah bir hava katmış. bu iç alanlarda peyzaj düzenlemesi yapılsa harika olur.
Hastane girişi ile yol arasında kalan alanda dinlenmek amaçlı banklar var, ahşap olanlar iyi ama metal olanlar rezalet, paslanmış, kirlenmiş. Açık hava da düşünülerek daha dayanıklı ve sağlıklı malzeme ile yapılmış banklar konsa iyi olur düşüncesindeyim….

Önder – 5 ay önce
Biontech aşı için gelinen yer. Konum doğru. Otopark problemi var. Arabayı biraz uzağa park etmeniz gerekebilir. Arabayla çok yaklaşmanız durumunda trafikte çok zaman kaybedebilirsiniz. Yurdum insanı yolun ortasına park edebiliyor.
İçerisi süper hızlı ilerliyor. Gir çık 10dk bile sürmüyor.

Çağrı Öz – 5 ay önce
Covid 19 aşı uygulama merkezi. Sıra beklediğiniz alan açık hava. Aşı öncesi imzalanan onam formunda biontech, aşının uzun dönem etkileri hususunda kendini kurtarıyor

Şenel Gürkan – 7 ay önce
21:20 randevu almıştım, 21:00 de gittim kapıda 500mt sıra var. Ancak çok çabuk ilerliyor çok iyi sistem kurmuşlar sağlık çalışanlarının hakkı ödenmez o kadar dikkatli ve özverili çalışıyorlar ki. Toplam süreç 30 dakikada tamamlandı. Çok teşekkür ederim sağlık mensuplarına.

Taner D – 7 ay önce
Randevu sistemine uyuluyor. Mekan temiz. Aynı anda 10 kişiden fazla uygulama yapılabiliyor

legenstinson – 3 ay önce
Sözde 19.50da randevu bı 15 dk icerde zuma oyunundaki topların dizilişi gibi içerde sıra bekledim. 2. doz çok fenaymis ama hee 1-2 gün toparlayamadim ölüyorum sandım. Güzel deneyimdi.

Kayhan KILIÇ – 6 ay önce
Aşı dolayısıyla gittim. Herşey muntazam, olması gerektiği gibi ve çok hızlı ilerliyor. Yol gosterenler, sağlık calisanlari Güler yüzlü ve yardımsever. Aracı park ettikten sonra form doldurmak, sıraya girmek ve aşı yaptırmak 10 dakikada bitiyor. 15 dakika da ne olur ne olmaz diye bekliyorsunuz. Tek sıkıntı araç park yeri, ama sirkülasyon çok fazla olduğu için bir şekilde yer buluyorsunuz..

aydın yıldız – 4 ay önce
Yarın 2. doz için gidiyorum. Sadece Biontech. Bayramdan sonraki işlemlerde randevu istiyorlar randevusuz gitmeyin. Önceden bu kadar kalabalık değildi orası randevu da istemiyorlardı.

anjelik bekot – 4 ay önce
Aşı için gittim. Çok temiz ve ferahtı. Gerekli önlemler alınmış. Kolayca işlemlerimi halledip aşımı oldum.

Yiğit KO – bir ay önce
Hastane güzel, temiz. Çalışanlar güler yüzlü. Doktorları iyi, yardımsever.

Arzu Sigirtmac – 5 ay önce
COVID-19 aşısı için gittim.1.doz aşımı oldum.Harika bir sistem kurulmuş.Tüm sağlık çalışanlarına çok teşekkür ediyorum.👏👏🍀🍀

kemal kocer – 4 ay önce
Aşı için iyi organize olunmuş fakat giriş çok uzak

Canan Ateşocak – 6 ay önce
İlk defa gittim arabasız gitmek yorucu ama geniş güzel hastane hastayken refakatcisiz gidilmez

By farude

Bir yanıt yazın