2002 Yılında Faliyete Geçmiş Olan Sağlık Kurumu Kudret Göz Ankara Hastanesi 13 Mayıs 2002 Yılında Hizmetine Başlamaktadır. Grubumuzun ilk hastanesi olan Kudret Göz Hastanesi ANKARA, 23 Adet tek kişilik hasta odası, 4 adet ameliyathanesi, 15 adet Doktor muayene odası ve 5 adet tetkik odası ile sizlere hizmet vermektedir.Kudret Göz Hastanesi ile ilgili Daha Detaylı Bir Çok Bilgileri Sizler için Bir Araya Toplayıp yazımızın Devamında Sizlere Paylaşmaktayız.Şimdiden Sizlere Acil Şifalar Dileriz…

Adres: Barbaros, John F. Kennedy Cd. No:71, 06660 Çankaya/Ankara

Hizmet verilen bölgeler: Ankara

Saatler: 24 saat açık

Merkezi Hat: 444 4 544

Tel: 0312 447 17 22

Fax : 0312 446 47 71

Email: [email protected]

Email: [email protected]

Özel Kudret Göz Hastanesi Yol Tarifi

Özel Kudret Göz Hastanesi Doktorları

Özel Kudret Göz Hastanesi Hakkında Yapılan Yorumlar

Soner Bal – 2 ay önce
Ben, hastanenizde iki ayda iki gözümden katarakt ameliyatı olan Soner Bal’ım. 21 Haziran tarihinde sabah saatlerinde Ankara Kudret Göz Hastanesi Göz Hastalıkları Uzmanlarından Op. Dr. Ayşe Ersoy ile her iki gözümde mevcut katarakt şikayeti nedeniyle randevusuz olarak hastane danışmasına eşimle birlikte yaptığımız müracaat sonrasında banko görevlisinin sorduğu sorulara verdiğimiz cevaplar üzerine beni muayene edecek doktorun Ayşe Ersoy olduğu söylenerek 1. kat bankosunun da yardımıyla muayene odasına girmek suretiyle tanışmış olduk. Yaptığı muayene sonrasında her iki gözde ameliyat edilmesi gereken katarakt olduğunu söyleyince sağ gözümde daha önce tespit edilmiş sarı nokta bulunduğunu belirtmem üzerine bu gözümünde ayrıca göz anjiyosu çekildikten sonra 2 veya 3 adet iğne yapılmayı müteakip gözün uygun olması halinde ameliyat edebileceğini söyledi. Bu önerisini kabul ederek ilk iğneyi aynı gün ameliyathanede yaptırdım ve kontrol için randevu alarak hastaneden ayrıldık. 24 Haziranda sol gözümden ameliyat edebileceğini söyledi ve yine çeşitli ön işlemleri müteakip ameliyathaneye alınarak göz çukurumun özelliği nedeniyle diğer göz ameliyatlarına göre biraz uzun süren bir ameliyat yaptı. 28 Haziranda kontrol için gelmemizi isteyerek bizi yolcu etti.sağ gözüme yaptığı iğne sonrası katarakt ameliyatini yine buyuk titizlikle yapti. gözlerimde her hangi bir sorun olmadığını, şikayetim olması halinde kendisini arayabileceğimizi söyleyip uzak ve yakın gözlük reçetesi düzenleyerek bize verdi ve saygıyla bizi yolcu etti. Sağ gözüm için üçüncü bir iğne yapılması gerektigi icin daha önceki enjeksiyonlardaki itinayı göstererek üçüncü iğneyi yaptı kontrolünü yaparak gözlerde herhangi bir sorun olmadığını belirterek kontrolünü sonlandırdı.
Hastaneye, Ankara’da yerleşmiş olmamıza rağmen bir yıldan uzun süredir ikamet etmekte olduğumuz Ereğli / Konya’dan geldiğimizi, yazmayı unuttuğumu görünce belirtmek ihtiyacı duydum.
yaptığı operasyonlar sırasında Ayşe Ersoy hanım özellikle göz çukurunun özel yapısı nedeniyle uzayan ameliyat sırasında beni yatıştırıcı ve sakinleştirici (bitti amca, az kaldı, gözünü açık tut, aşağıya – yukarıya – sağa – sola bak) ikazlarında sevecen ses tonu ile rahatlamamı sağlayarak operasyonlarını sonlandırdı. Bunların yanında mesleki bilgisiyle bizleri ikna ederek ilave soru sormamıza gerek hissettirmedi.
Op. Dr. Ayşe Ersoy haricinde hastane personelinden giriş bankosu ve diğer katlardaki bankolardaki tüm görevlilerin samimi, ciddi ve saygılı tavır ve davranışlarını belirtmeden geçemeyeceğim. Altı defa operasyon için 3. kattan beni tekerlekli sandalye ile indiren ve tekrar çıkartan elemanlar yanında, ameliyathanede görevli hasta bakıcı, hemşire ve asistanlara da canı gönülden teşekkür ederek benimle bizzat ilgilenen herkese sağlık, esenlik ve mutluluk dolu günler geçirmeleri dileklerimle saygı ve sevgilerimi sunarım.
Ancak Ayşe Ersoy doktorumuzun muayene odasının zemin kata alınmış olması, hastaların doktorları ile irtibat kurmalarını önlemiş gibi bir pozisyon doğurmuştur. Hastane yönetimince dikkate alınacağı değerlendirmesiyle kendilerine de teşekkürü bir borç biliyorum.
Hepinize tekrar teşekkürler. Sağ olun, var olun. 24 Eylül 2021
Soner Bal

Yaşar Ayman – 6 gün önce YENİ
Hastahanenizde 04.11.2021 tarihinde sol gözümde ki katarakt ameliyatını bilgi beceri ve tecrübesi ile başarılı bir operasyonla neticelendiren sayın Op.Dr.Ayşe Ersoy a teşekkür ederim.
Hastahanede işlemlerimi ameliyat öncesi esnası ve sonrasında da titizlikle gerekli açıklamaları yaparak görevlerini yerine getiren başta Dr. Ayşe Ersoy olmak üzere ameliyat ekibi dahil bütün hastahane personeline teşekkür eder çalışmalarınızda başarılar ve herkese sağlıklı günler dilerim.

Zeynep – bir ay önce
Yaklaşık 1 buçuk ay önce ilasik ameliyatı oldum. Muayene randevuma gittiğimde 1 saat beklettiler. Çalışanlar ve ameliyat olduğum doktor aşırı somurtkan ve soğuklar. Göz numaram küçük olmasına rağmen( miyop sağ2 sol3, astigmat iki göz de 2 idi) sıfırlanmadı hafif bulanık görüyorum.

Bahattin KARACA – 4 ay önce
Öncelikle tanımadığımız bu hastaneye yorumlara bakarak ve birkaç aile yakınımızın tavsiyesi üzerine Bartın’dan gittik. Gittiğimde gösterilen ilgi ve alakadan, personelin yönlendirmesi ve yardımcı olmasından çok memnun kaldık. Annemin her iki gözünde de ilerlemiş olan bir katarakt probleminden dolayı Op. Dr. Ayşe Ersoy Hanımdan randevu aldım. Doktorumuzu yine yorumlar ve tavsiye üzerine seçtim. Doğruyu söylemek gerekirse önceden içimizde biraz tereddüt ile gittiğimiz hocamız gerek muayenesinden operasyon sonuna kadar, gerekse kontrollerinde bizi bilgilendirerek çok güzel ağırladı. Muayeneden sonra aynı gün içinde önce sağ gözünden, bir sonraki gün de sol gözünden ameliyatını gerçekleştirdi. Gerçekten alanında uzman olan Op. Dr. Ayşe Ersoy hocam annemin her iki gözündeki katarakt operasyonunu çok başarılı bir şekilde gerçekleştirdi. İlk muayeneye geldiğimizde %10 gören gözü ilk gün sonra %60-70 görmeye başladı. Annem gözlerini açtığında çok dua etti. Hem operasyon esnasında hem de operasyon sonrasında yapmış olduğu kontrollerde gösterdiği yakın ilgi ve alakadan dolayı başta doktoruma ve ekibine, hemşirelere ve yardımcı personeline ayrı ayrı çok teşekkür ederim. Gönül rahatlığı ile ameliyatınızı Dr. Ayşe Ersoy hocaya yaptırabilirsiniz. İyi ki bu hastaneye gitmişiz, iyi ki Dr. Ayşe Ersoy hocayı seçmişiz. Hocamız bizi tüm kontrollerden sonra gönül rahatlığı ile yolcu etti. Teşekkürler…

Betül BİLGEHAN – 2 ay önce
Ailecek yıllardır tek tercihimiz olan Kudret Göz Hastanesine bu gidişimiz babamın sağlık sorunuyla ilgiliydi. Başta Op. Dr. Ayşe Ersoy olmak üzere, tüm ekibe girişten itibaren güleryüz ve ilgileri için teşekkür ederiz.

e. keles – bir ay önce
ilasik ameliyatı olmak için muayeneye gitmiştim. daha önce gittiğim 2 dr da retinamın uygun olduğunu ameliyat olabileceğimi söylemişti Pelin Hanım sağ olsun daha önceki doktorların yapmadığı ayrıntılı bir muayene yaptı. retinada lezyon çıktığı için olamıyorum:( ama beni kurtardığı için çok memnunum

Aslı selin Erdem – 3 ay önce
Katarak ameliyatımı gerçekleştiren özgür hocama çok teşekkür ederim.çok başarılı sancısız bir süreç geçirdim.ameliyat öncesi ve sonrası ilgisi ve tecrübesiyle yardımcı olan Dilara hemşireye çok teşekkür ederim.refakatçım olmamasına rağmen ilgisini üzerimden hiç eksik etmedi ALLAH razı olsun.

Fry Tsn – 3 hafta önce YENİ
Benim derdim -2 ye tuvalet bile olmayacak yere sözüm ona bir A4 e yazılmış mescid hakkinda ..pardon ibadethane ..yaziklar olsun size ki oraya insan inmeye korkuyor hadi onu geçtim tozdan pislik halıdan secde edilmiyor.nasil nereye saklasak.diye düşünmüş ve iyi bulmuşsunuz.siz o mescidleri oralara layık görüyorsanız Allah da size nereye layiksaniz orayı layık görsün

mi ken – 2 hafta önce YENİ
ilk defa gittik hiç begenmedik tavsiye etmiyoruz.. değmez gitmek. Tercih sizin.benimle beraber bir kaç arakadisimda geldi yanımda hepimiz aynı fikirdeyiz begenmedik… Göz önemli organlarimizdan biri.tavsiye etmek doğru değil..

Uni Corn – 4 ay önce
İki gün önce arayıp randevu aldım ve SSK’lıysanız 150 TL muayene ücreti ödeyeceksiniz denildi. Bugün randevu saatinde gittiğimde ise 190 TL ödeme talep edildi. Sebebini sorduğumda da, yabancı uyruklu olduğum ve TC’min 99 ile başlaması sebep gösterildi. Ama ben de SSK’lıyım, bu nasıl bir uygulama dediğimde de yine aynı açıklamayı yaptılar. Hiçbir özel hastanede bu şekilde bir uygulama görmedim, duymadım. Bu açık açık, siz yabancı olduğunuz için nasıl olsa ödersiniz, biz de bu fırsatı kullanalım demek. Muayene olmadım, bir daha o hastaneye gitmem, tanıdığım kimseyi de yonlendirmem.

barıs yagmur – 6 ay önce
Gerçekten harikalar. Çok ama çok memnun kaldık. Gerek doktorlar gerekse tüm çalışanlar gerçek anlamda ilgili ve alanlarında çok iyiler. görev tanımı ne olursa olsun güler yüzlü insanları görmek insanı çok mutlu ediyor. Babamın göz ameliyat sürecinde çok iyi ağırlandık. doktorlarımıza ve tüm hastane personeline teşekkür ediyorum. diğer gözünü de hemen programa aldık ve operasyonu tamamlattık.

Ayfer DURAK – 5 ay önce
Önce gülen yüzler ,sıcacık bir ilgi karşılıyor sizi..Hastane personeli ilgili ve çok kibar ..Sonra Dr Özgür Bilen Başarır karşınızda.Ailesinden birini karşılar gibi alıyor sizi muayeneye..Geç otur şuraya bakalım diyen o kadar hekim gördüm ki Özgür hanımın kibarlığı ve rahatlatan tavrı beni şaşırtmadı dersem yalan olur..Mükemmel bir alaka, inanılmaz bir zeka ve hafıza hayrete düşürüyor sizi ..İnsana değer veriyor, saçma sapan sorularımızı bile dikkatle dinleyip cevaplıyor..Yüreğinden öpesi geliyor insanın..Önce oğlumun muayenesi ile başlayan serüvenimiz bütün sülaleyle devam ediyor.Eş dost arkadaşlarım bana dua ediyor böyle bir hekimle onları buluşturduğum için.Oğlumun göz numarasını bile hatırlıyor hiç unutmuyor ne teşhis koyduğunu neler yapıldığını..Her seferinde beni hayretler içinde bırakıyor..Hiç mi yorulmaz insan, hiç mi offf demez ..Onca hekim gezen çözüm bulamayanların son durağıdır Dr.Özgür hanım. Tecrübeyle sabittir.. Hekimlik tecrübesi bir de sıcacık gülüşü ile iyi ki tanıdım dediğim nadir hekimlerdendir.Özgür hanım nereye biz oraya..

Osman Işıkdoğan – 5 ay önce
2016 yılında laser operasyonu oldum. 7,5 miyop ve 1,25 astigmatım olmasına rağmen ümit hocayla başarılı bir operasyonumuz geçmiştir. Şu anda bile ilk zamanlardaki netliğime sahibim. Personel çok ilgili ve tecrübeliydi. Çok kaliteli ve butik bir hastane. Kardeşime ve arkadaşlarıma tavsiye ettim sizede tavsiye ederim.

ebru erten – 6 ay önce
Kardeşim uzun yıllardır lens kullanıyordu ve gözü çok ileri numaraydı, 10 dk lik bir işlemle simdi göz numarası 0 oldu. Ilk muayeneden itibaren cok yardimci oldular, operasyondan sonra bile ilgileri devam etti. Cok memnun kaldık, tüm çalışanlarına tekrar tekrar teşekkürler… Gönül rahatlığı ile tavsiye ediyoruz

By farude

Bir yanıt yazın