Petto Veteriner Kliniği bugünkü makalemizde yer almaktadır. Petto Veteriner Kliniği İstanbul’un Anadolu yakasında kalan bir sağlık kliniğidir.Petto Veteriner Kliniği Haziran 2017’de Veteriner Hekim Bülent Batuhan Çölgeçen tarafından kurulmuştur. Petto Veteriner Kliniği ile ilgili olumlu ve olumsuz yorumlarınızı yorum yaz kısmından yazarak bu kliniğin gelişiminde sizinde katkınız olabilir. RandevualOrg’u ziyaret ettiğiniz için Teşekkür Eder Minik Dostlarımız içinde Sağlıklı Günler Dileriz.

Adres : Koşuyolu mah. Muhittin Üstündağ Cad. Ali Nazime Sk. Kadıköy/İstanbul

Telefon : +902163260056

Hizmet Saatleri : 24 Saat Açık

Petto Veteriner KLİNİĞİ YOL TARİFİ

PETTO VETERİNER KLİNİĞİ BÖLÜMLERİ

PETTO VETERİNER KLİNİĞİ

YORUMLAR – ŞİKAYETLER

Nurtekin Sevimli – 4 ay Önce

Kesinlikle profesyonel bir ekip çalışıyor. Hepsinden önce de çocuklarınıza çok iyi bakan onları anlamaya çalışan ilk hedefim hizmet ve güven olduğu bir klinik. Kullanılan malzemelerden satılan mamalara kadar özenle seçilmiş en kaliteli markaları kullanıyorlar. Hizmet sonrası da sizi yormamak için ellerinden geleni yapıyorlar halden anlıyorlar. Hem veteriner hekim Batuhan bey e hemde diğer tüm çalışanlara çok teşekkürler gözünüz kapalı gidebilirsiniz.

Bahar Belma Bilgin – 3 ay Önce

Kedim ateşlendi ve sağ patisine basamıyordu. Bu kliniğe götürdüm. Götürmez olaydım. İki gün önce Sapanca Kırkpınar’dan geldim. Kedim orada topallamaya başlamıştı. Veterinerine götürdüm. Bir muayene ile teşhis koydu. Kırık olmadığını, röntgene gerek olmadığını söyledi. Kas gevşetici enjeksiyon yapmıştı. Fakat teşhisi de söylediğim halde, Petto kliniktekiler tanesi 220 ₺’den üç film çekti. Tek film ile de yetinmediler. Tabii ki kırık falan çıkmadı. Tanesi 100 küsur liradan beş enjeksiyon yaptılar. Senelerdir kedi köpek bakarız. Böyle pahalı bir yer ne gördüm, ne duydum. Sakın gitmeyin.

işletme sahibinin yanıtı : Belma hanım iyi günler, öncelikle tekrar geçmiş olsun. Kliniğimize gelip hastanın hikayesini anlattığınızda başka bir kliniğe gittiğinizi ama şikayetlerinizin geçmediğini, kedinizin topallamaya devam ettiğini söylediğiniz için sorunun ne olduğunu netleştirmek adına röntgen çekmenin daha sağlıklı olacağı sizinle konuşuldu ve onayınız alındı. İVHO alt sınır ücret tarifesini kullanıyoruz, başka şehirlerle farklılık gösterebiliyor. Haricinde röntgen ücreti 220₺ değil 225₺. Sizden de 3 poz değil 2 poz ücreti alınmış. Tek poz röntgen her zaman yeterli gelmeyebiliyor, bu çok normal. Kırık çıkmamasına üzülmeyiz, bu noktada boşa para vermiş gibi hissetmişsiniz sanırım, bu sevinilecek bir durum. Enjeksiyon ücreti 75₺, sizin ikinci gün ödemeden gittiklerinizi sistemimizde görebiliyoruz, bu ücreti de düşünce daha da uyguna gelmiştir takdir edersiniz. Sağlıklı günler dileriz.

Oytun Uysal Gülbahar – 1 ay Önce

7/24 açık olması, laboratuvar, röntgen ve ameliyathane imkanı. Bunlar haricinde hem size hem çocuğunuza olan yaklaşımları içten ve rahatlatıcı, son derece ilgili ve bilgililer.

By farude

Bir yanıt yazın