Klinigimiz Kadiköy ve Üsküdar ilçelerinin Koşuyolu ve Acibadem semtlerinin tam kesiştigi nokta da  Kosuyolu Parkinin hemen karsisinda  2009 yilinda Veteriner Hekim Mehmet Barış Alıç tarafından hizmete açilmistir. Veteriner Kliniğimizin ismi ağaçlarla cevrili muhtesem Kosuyolu Parkı ve kendimize ait bahcemizden gelmektedir.    Sürekli kendini yenileyerek hasta minik dostlarımıza  en iyi , en kalteli ve en hijyenik  hizmeti vermeyi amaç edinmiştir.Randevu alabilmek için aşşağıdaki Randevual Butonuna tıklayarak Randevu Talebinizi Oluşturabilirsiniz. RandevualOrg’u ziyaret ettiğiniz için Teşekkür Eder Minik Dostlarımız içinde SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : Koşuyolu Mahallesi Mehmet Akfan Sokak 63 A34718 Kadıköy/İstanbul

Hizmet Saatleri : 08.30 – 19.30

Telefon :(0216) 545 89 55

GİZLİ BAHÇE VETERİNER KLİNİĞİ YOL TARİFİ

GİZLİ BAHÇE VETERİNER KLİNİĞİ

GİZLİBAHÇE VETERİNER KLİNİĞİ

YORUMLAR – ŞİKAYETLER

Su Sezgin – 1 ay Önce

Barış bey ve ekibi hakkında sayfalarca pozitif yorum yazabilirim. Her zaman çok ilgili ve güler yüzlüler. Kedimizi hem sağlık sorunları hem de karakteriyle tanıyor, muayene ve tedaviyi bunları bir bütün halinde göz önünde bulundurarak yapıyorlar. Her tür tedaviyi ve alternatifleri ayrıntılı açıklıyorlar, neyin neden yapılması gerektiğini her zaman en ince ayrıntısına kadar biliyoruz. En ufak sorumuzda danışabiliyor ve anında geri dönüş alıyoruz. Yalnızca sağlıkçı değil, gerçek hayvanseverler. Ticari bir kaygıyla değil kedimizin sağlığı ve iyiliği için uğraştıklarını her seferinde görüyoruz. Çok teşekkür ederiz Gizli Bahçe ekibi!

Deniz Turgut – 2 ay Önce

Kedimiz Luna’yı bulduğumuzdan beri Barış Bey ilgileniyor. Kedimizi sokakta bulduğumuzda randevusuz çat kapı geldik ve çok güzel ilgilenildi. Gözleri enfeksiyondan kapanmak üzere olan kedimiz tedaviler sonunda çok şükür ki iyileşti ve kilo alıp büyüdü. Bu süreçte endişelendiğimiz ve yardım istediğimiz dakikalarda kolayca iletişim kurabildik. Rutin kontrollerimize de Barış Bey’e geldik. Yakın dönemde Luna’nın acil amelİyat olması gerektiğini ve çok riskli bir hastalık geçirdiğini öğrendik. Özellikle ameliyat ve ameliyat sonrası 3-4 günü bizim için zor geçti. Bu süreçte Barış Bey’in Luna için en az bizim kadar endişelendi ve ameliyatı ve tedaviyi planlarken kendi evcil hayvanıymışçasına ilgilendi. Bunlar bizim için çok değerliydi . Çok şükür ameliyat iyi geçti. Ameliyat sonrasında Barış Bey ve Ekibi Luna ile çok güzel ilgileniyorlar. Hepsine buradan teşekkür ederim

Elif Demirer -2 ay Önce

Her zaman gönül rahatlığı ile dostunuzu emanet edebileceğiniz bir klinik. Barış Bey her zaman profesyonelliği ve samimiyeti ile güvendiğimiz bir veteriner olmuştur. Doğru teşhis, doğru tadavi yöntemleri hep yanımızda oldu. Kızımızın 3 senedir takibini yapmakta, bu süreçte rutin kontrolleri aşılarını gönül rahatlığı ile yaptırdığımız gibi geçirdiği fib tedavisinde de desteğini hiç bir zaman esirgemedi. Gerek tanı gerekse tedavisinde hep beraber zor bir süreç atlattık. Sayesinde kızımız şu an sağlığına kavuştu. İyiki gizli bahçe kliniği ve Barış Beyi tanımışız. Veteriner arıyorsanız hiç düşünmeden tercih edebilirsiniz. Asla ticari yaklaşmayan her zaman profesyonel ve konusunda çok güvenilir.

Emine Ş. – 1 ay Önce

Kliniğe en son 2 yıl önce gittik, belki değişmiştir ama birkaç farklı sefer Barış beyin tıbbi yeniliklere adapte olmadığını (ya da takip etmediğini?) gördükten sonra gitmeyi bıraktık. Hayatımda ilk defa FCoV taşıyıcısı bir kedinin (diş) ameliyatı olmaması gerektiğini söyleyen bir veteriner hekimle karşılaştım Barış beyle. Neredeyse tüm kedilerde var FCoV, bu hesapla hiçbir kedinin ameliyat olmaması lazım. Oysa hiç öyle olmadığı gibi diş ağrısı gibi kronik ağrı ve stres FCoV için çok daha riskli. Ki her gün ameliyat olan kedilerin neredeyse hepsinde de FCoV var zaten. Mama tercihi konusunda yaptığımız sohbet de maalesef eski usullerde kaldığını gösterdi. Umarım geçen zamanda değişmiştir.

By farude

Bir yanıt yazın