2001 yılında İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesinden mezun olmuştur. Okul stajını, Tierarztliche Hochschule Hannover Küçük Hayvan Polikliniğinde 1999 ve 2000 yıllarında 1 er ay olarak tamamlamıştır. 

Başka kliniklerde çalıştıktan sonra 2002 yılında Koşuyolu Pet Veteriner Kliniği’ni kurmuştur.  Evli, 2 erkek çocuğu ve bir kedi kızı vardır.Koşuyolu Pet Veteriner Kliniğinden randevu almak için aşşağıdaki Randevu al butonuna tıklayarak randevu işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Randevual Org’u ziyaret ettiğiniz için teşekkür eder Minik Patili dostlarımıza gönül verdiğiniz içinde SAĞLIKLI GÜNLER dileriz.

Adres : Altunizade Mah. Kalfaçeşme Sokak No:3G İstanbul/Üsküdar

Tarif : Validebağ Sitesi Çarşısı

Hizmet saatleri :

Telefon : 02163267567

Koşuyolu Pet Veteriner Kliniği Yol Tarifi

Koşuyolu Pet Veteriner Kliniği Hizmetleri

Koşuyolu Pet Veteriner Kliniği

Yorumları – Şikayetler

Derya Kılıç – 4 ay Önce

Gülfem hanım çok iyi bir hekim; çok yakın, bizi her zaman güleryüzle karşılar. yıllardır bizim ailenin veterineridir. Şeffaf ve öncelik hastasının sağlığına odaklanan bir hekimdir. Köpeğimiz Archie ‘yi gönül rahatlığıyla götürüyoruz. Yeni yerine taşındı ancak 20 yıldır Koşuyolunda hekimlik yapıyor. Bu arada asistanı Serhat bey ve ekibi de çok iyi👍

Eury Nomad – 8 ay Önce

YENİ ADRESLERİ: Altunizade Mah. Kalfaçeşme Sokak No:3G İstanbul Tarif: Validebağ Sitesi Çarşısı Gülfem hanım çok ilgiliydi, tüm sorularımızı detaylı olarak cevapladı, üşenmeden ek bilgiler verdi. Hayvanlarla ilgili olduğu hali ve tavrından gözle görünür biçimde belliydi. Çok memnun kaldık. Ofisteki çalışanlar da güler yüzlü ve alakalıydı.

İşletme sahibinin yanıtı : 🙏🏼🌸

Alper Komurlu – 6 ay Önce

Gülfem Hanım ve ekibi, kedilerimizi kendi kedileri gibi sahiplenip ilgilenirler, her konuda yardımcı olurlar, her türlü bilgilendirmeyi yapar, merakımızı giderirler. Kesinlikle tavsiye ederim, emanet edeceğiniz can ile ilgili gözünüz arkada kalmaz.

İşletme sahibinin yanıtı : Yorumunuz için teşekkür ederiz.

Pelin Akgün – 1 yıl Önce

Veteriner Hekim olarak 5 yıl çalışma fırsatı bulduğum Koşuyolu Pet ‘de mesleki açıdan edindiğim tecrübe ve Gülfem hanımın samimi dostluğu için buraya samanyolunu koyarım. Serhat bey de kliniğe kocaman kalbiyle çok yakıştı doğrusu. Elif hanımla çalışma fırsatımız olmadı ama sevgisi hissedilir seviyede 💖 Tedavi ettiği hastalarıyla iyileşen bir klinik diyebilirim perde arkasını da gören biri olarak. Sevgiyle kalın

Elif Şener – 1 yıl Önce

Sağlık hizmetinin iyi olmasının yanında Gülfem hanım hasta yakınını bilgilendirmede, soruları cevaplamada çok başarılı. Hekim, veteriner teknisyen Serhat ve diğer çalışanlar sokak hayvanları dahil olmak üzere tüm hayvanlara şefkat ve sabırla yaklaşıyor.

İşletme sahibinin yanıtı : Yorumunuz için teşekkür ederiz.

Nuzer Merve Özkan – 2 yıl Önce

Gülfem Hanım iyi ve yardımcıdır. Ama asistanı Hatice Hn için aynı şey geçerli değildir. Sırf onun yüzünden gitmeyi bıraktım.

By farude

Bir yanıt yazın